Jump to content
TNC-TR

adam4

Üye
 • Content count

  567
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

82 Excellent

About adam4

 • Rank
  TnC Silver

Profile Information

 • Male

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. adam4

  Bim Fişindeki Yazı Fontu

  Hocam ABBYY ile ocr olarak tarattım ama yazı fontunu değiştirdi.
 2. adam4

  Bim Fişindeki Yazı Fontu

  Şimdi hocam şöyle yapmak istediğim öyele bişey değil.Bana İBM yazar kasanın fontu lazım aslında.Bende mağazalarda dikkat ettim bim kullanıyor bu yazar kasaları.Bimle falan bi alakam yok yani. Eet hocam baya bi yakınmış bu Türkçe karakterde var aslındada tek eksiği küçük harfler yok bunda.Birde sayı karakterlerinde ufak tefek problemler var.
 3. adam4

  Bim Fişindeki Yazı Fontu

  Hocam bende yazıcı ar markası epson sx435w.Tarayıcıda ar içindede ocr tarama olayını anlamadım.
 4. adam4

  Bim Fişindeki Yazı Fontu

  Hocam fotn nasıl yapılır bilmiyorum ki.Yazar kasa firmasının yaptığı bir font olabilir belki.Ben bulurum diye düşünmüştüm ama yok
 5. adam4

  Bim Fişindeki Yazı Fontu

  Yok hocam buda değil.Biçim olarak tutuyo ama kalınlık e tarz bu değil.benim aradığım font tip tutacak yazı daktilo gibi olacak.
 6. adam4

  Bim Fişindeki Yazı Fontu

  yok hocam bunun o fontla pek alakası yok.Piksel piksel yazıyor bu.Wordden deniyorumda ordan bakıyorum
 7. adam4

  Bim Fişindeki Yazı Fontu

  link armı hocam Türkçe karakter ekmeye çalışacağım bi şekilde.Çoğu fontta yopk zaten dil desteği
 8. adam4

  Bim Fişindeki Yazı Fontu

  yok kanka ne alakası ar.Bim aslında burda temsili İBM yazar kasanın fontunu arıyorum.Bimde bunu kulanmıyo. Türkçe karakter yok galiba.Hocam bi link falan armı?
 9. adam4

  Bim Fişindeki Yazı Fontu

  Abiler ne yaptıysam bulamadım bi yardımcı oluerin şu kardeşinize.Bi yazılım üstünde çalışıyorum.Bu font olması çok önemli.
 10. adam4

  Bim Fişindeki Yazı Fontu

  Hocam o nasıl oluyo fişi tarayınca arkasındaki logoda gölge olarak düşüyor fotoğrafta. Bunlar değil hocam.sayı karakteri çok farklı
 11. adam4

  Bim Fişindeki Yazı Fontu

  BİM Fişindeki Yazı Fontu Selam arkadaşlar.BİM Fişinin y azı fontunu nerden bulabilirim.Consolas gibi duruyor ama değil 'A' harfi köşeli falan.Aynı yazın fontu gerekli bana. Yardımlarınızı bekliyorum.
 12. Windows 7 Dosya Paylaşıma Açma Merhaba arkadaşlar.Windows 7'de dosya paylaşımana açmak istiyorum.İnternette yazılan şekilde dosyamı paylaşıma açıyorum.Açtığım makinada \\ADEK\paylaşım diye yazdığımda açılıyor.Ama aynı ağa başka bir makinada açılmıyor.Sebebi nedir? Dosya paylaşımına açma sebebim tarayıcım var tarattığım dosyaları pdf olarak paylaşıma açtığım klasöre atacağım. FTP olarakta yapılabiliyor aslında FTP'yi beceremedim. Yardımlarınızı bekliyorum.Teşekkürler.
 13. adam4

  Windows 7, Light (updated X64) (w0rmy)

  Hocam cd takınca okumuyor.D diskinin Windows uygun olduğuna emin olun.Disk biçimlendirilmemiş olabilir tarsı bi hata veriyor. Boş cd takınca oluyor.Dolu hiç deneyemedim.Problem ne olabilir.Bi servis falanmı kapalı acaba
 14. İş Başvurusu Yaparken Mezuniyet Sorunu Selam arkadaşlar.Ben şimdi bir yere başvuru yapıcam.Daha mezun olmadım ama tahminen 15-20 gün içinde mezun olıcam Benden mezuniyet tarihi ve okul ortalaması istiyor.Ne yapmam lazım.2 gün sonra başvuru kapanıyor.
 15. adam4

  C# Filtreleme Sorgum Hata Veriyor

  Comboboxtan değer alırken like ifadesi almana gerek yok zaten direk değer göndercek. Ama kullanadabilirsin bub bi sorun teşkil etmez Onun dışında '"+combox1.text+"' şeklinde olması gerekir kullanımın. Yani sorguyu bide şöyle dene select * from sistem where mod like '"+combox1.text+"' and Bina_isim like '"+text1.text+"' veya select * from sistem where mod = '"+combo1.text+"' and bina_isim like '"+text1.text+"' Birde sorgunu c#'a yazmadan önce mssqlde deneyip öyle alırsan daha hızlı yol alırsın.
×