Jump to content

adam4

Üye
 • Content Count

  573
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

84 Excellent

About adam4

 • Rank
  TnC Silver

Profile Information

 • Male

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. hocam o zaman denk gelmişti bana. https://www.epttavm.com/item/33161252_microsoft-windows-10-home-dijital-indirilebilir-lisans bu satıcıdan almıştım 10 lirayaa.10 dakika sonra falan maille yolladı bana. şimdi 30 lira yapmışlar
 2. Ben 2-3 ay önce 10 liraya almıştım pttavm'den.Hiç bi sıkıntı çıkmadı. farks ise birisi dijital key.Yani kurduğun makinada kullanabilirsin sadece.(ucuz olan) Diğerini başka makinaya taşıyabilirsin.(1000 tl olan)
 3. bakıyköyü aradım hocam ellerinde yokmuş.Mail adresi verdiler bi tane oraya yazdım ordan satın aldım.
 4. Dostlar kitapları buldum.Dağıtıcı firmayla iletişeme geçtim.300 tlye aldım kitabı.Diğer kitapları 170 liraya aldım.470 liraya toplamış oldum kitapları.
 5. Yok hocam bir gelişme.Diğer kitapları aldım netten.İngilizce kitabı kaldı.Student book'u nadirkitap'ta buldum.Onu alcam workbook'u izmirde kitapcılarda arıcam.Bulamazsam alan birinden fotokopi çektircem kitabı.1000tl bütcem yok şuanda.Birde ver parasını özel okula gönderiyon 1000 liramı veremiyon diyen arkadaşlar özel okula öyle çok pahalı bir meblaya yazdırmadım. Tanıdık vasıtasıyla uygun bir fiyata buldum yazdırdım. Bu arada hocam mm'e mail attım dönüş olmadı.İstanbul'u arıyorum açan yok.Yani bir gelişme kaydedemedim şuana kadar.
 6. hocam mail attım.yarında istanbul şubesini arayacağım.Nadirkitap'da buldum set olarak işteydim o sıra eve gidince alacağım diye mesaj attım satıcıya.Satışmış kitap malesef.Neyse vardır bir hayır bundada.
 7. Hocam satıcıya sordum.Set halinde lazım bana workbook ve student book olarak.Resimde 4 resmi var isim olarak 1 yazmışlar.Satıcıya danıştım bakalım cevap bekliyorum ondan. Birde dostlar kitap websitesinden satın alınmıyor.Ben onuda anlamış değilim.Dağıtıcıyı nasıl bulurum onuda bilmiyorum
 8. 200 liralık kitaba nedne göz göre göre 1000 lira para vereyim ki.Sadece ingilizceyi bulamadım.Dğerlerinin ikisi 100 lira zaten. Heralde ibgilizce kitabı 900 lira değildir.
 9. Selam dostlar.Yeğenim yeni okula başlıyor.Özel koleje yazdırdık.Okul devlet kitaplarını kullanmıyormuş. Kitaplara 1050 TL para istediler.Bunu müdür istemiyor kitapları buraya getiren firma istiyor. Bende kitapları ayrı olarak almak istiyorum dedim. Kitapların fotoğrafını çektim ama TOP STARS kitaplarını bulamadım. Kitap yok yani hiçbiryerde.Nasıl temin edebilirim ben bu kitapları. Kitaplar:
 10. Selam arkadaşlar. Z97 PC Mate G3258 İşlemci GTX 960 Ekran Kartı 240 SSD 8GD DDR3 Bellek Böyle bir sistemim var.Sistemin genel kullanımından memnunum ama oyun performansı kötü.Ekran kartı iyi bir ekran kartı ama işlemci kötü olduğu için darboğaz yaratıyor. İşlemci değiştirmeye değermi sizce 4.nesin makina için. İşlemciyi ikinci ell alıcam 0'ı zaten piyasada bulmak zor.i7 4790k almayı düşü,nüyorum.1200 tl civarlarında var. parayı denkleştirmezsem i5 4690kyaa düşebilirim.oyunda iki işlemci arasında çok fark yaşarmıyım. i5 800 tl i7 1200 tl.400 tl değermi sizce.
 11. beyler 2.el düşünmüyorum sıfır alıcam.Şimdi durum şöyle kendime almıcam aslında.Oyun oynancağını sanmıyorum makinada ama tek tük oynanır yine.2000 tlye en iyi sıfır laptopu istiyorum ben
 12. 2000-2500 tl arasında laptop önerisi istiyorum dostlar.Sadece ödev amaçlı olacak laptop.teşekkürler şimdiden.
 13. yeni mezunlar nasıl iş aramalı sizce

  1. Show previous comments  1 more
  2. pairs

   pairs

   Şahsi kanaatim ben üni bitirdim asgari ücretle çalışmam demeyip. Sektörde kendini geliştirip pişene kadar ne verirlerse o zamana kadar çalışmak.

  3. Cyph3r

   Cyph3r

   branş neydi?

  4. adam4

   adam4

   bilgisayar programcılığı okudum ön lisans olarak.yeni mezunum

 14. Hocam kota sorgulama derken ne kadar download yapmışım onu görmek için.
×
×
 • Create New...