Jump to content
TNC-TR

adam4

Üye
 • Content Count

  568
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

82 Excellent

About adam4

 • Rank
  TnC Silver

Profile Information

 • Male

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. yeni mezunlar nasıl iş aramalı sizce

  1. Show previous comments  1 more
  2. pairs

   pairs

   Şahsi kanaatim ben üni bitirdim asgari ücretle çalışmam demeyip. Sektörde kendini geliştirip pişene kadar ne verirlerse o zamana kadar çalışmak.

  3. Cyph3r

   Cyph3r

   branş neydi?

  4. adam4

   adam4

   bilgisayar programcılığı okudum ön lisans olarak.yeni mezunum

 2. Hocam kota sorgulama derken ne kadar download yapmışım onu görmek için.
 3. TTNET Kullanıcı adı ve şifre ile kota sorgulama https://adslkota.turktelekom.com.tr/adslkota/login_tr.jsp Eskiden bu siteden kullanıcı adı ve şifre girerek sorgulama yapılıyordu.Şimdi online işlemlere yönlendiriyor.İnternet benim üzerime değil o yüzden online işlemleri kullanamıyorum. Artık kullanıcı adı ve şifre ile sorgulama yapılamıyor mu?
 4. Pc sürekli açılıp kapanıyor Selam arkadaşlar. Pcyi kullanırken mavi ekran verdi. Dha sonra sürekli kendini kapatıp açmaya başladı. Şimdi powera basıyorum 1 saniye sonra güç kesiliyor 1 saniye sonra tekrar güç veriyor. Sonra tekrar güç geliyor tekrar kesiliyor sürekli aynı döngü sürüyor. Taki gücü ben kesene kadar. Sorun ne olabilir. Yardımlarınızı bekliyorum
 5. Hocam ABBYY ile ocr olarak tarattım ama yazı fontunu değiştirdi.
 6. Şimdi hocam şöyle yapmak istediğim öyele bişey değil.Bana İBM yazar kasanın fontu lazım aslında.Bende mağazalarda dikkat ettim bim kullanıyor bu yazar kasaları.Bimle falan bi alakam yok yani. Eet hocam baya bi yakınmış bu Türkçe karakterde var aslındada tek eksiği küçük harfler yok bunda.Birde sayı karakterlerinde ufak tefek problemler var.
 7. Hocam bende yazıcı ar markası epson sx435w.Tarayıcıda ar içindede ocr tarama olayını anlamadım.
 8. Hocam fotn nasıl yapılır bilmiyorum ki.Yazar kasa firmasının yaptığı bir font olabilir belki.Ben bulurum diye düşünmüştüm ama yok
 9. Yok hocam buda değil.Biçim olarak tutuyo ama kalınlık e tarz bu değil.benim aradığım font tip tutacak yazı daktilo gibi olacak.
 10. yok hocam bunun o fontla pek alakası yok.Piksel piksel yazıyor bu.Wordden deniyorumda ordan bakıyorum
 11. link armı hocam Türkçe karakter ekmeye çalışacağım bi şekilde.Çoğu fontta yopk zaten dil desteği
 12. yok kanka ne alakası ar.Bim aslında burda temsili İBM yazar kasanın fontunu arıyorum.Bimde bunu kulanmıyo. Türkçe karakter yok galiba.Hocam bi link falan armı?
 13. Abiler ne yaptıysam bulamadım bi yardımcı oluerin şu kardeşinize.Bi yazılım üstünde çalışıyorum.Bu font olması çok önemli.
 14. Hocam o nasıl oluyo fişi tarayınca arkasındaki logoda gölge olarak düşüyor fotoğrafta. Bunlar değil hocam.sayı karakteri çok farklı
 15. BİM Fişindeki Yazı Fontu Selam arkadaşlar.BİM Fişinin y azı fontunu nerden bulabilirim.Consolas gibi duruyor ama değil 'A' harfi köşeli falan.Aynı yazın fontu gerekli bana. Yardımlarınızı bekliyorum.
×
×
 • Create New...