Jump to content
TNC-TR

TimeShift

Üye
 • Content count

  610
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

28 Excellent

About TimeShift

 • Rank
  TnC Silver

Profile Information

 • Male

Recent Profile Visitors

613 profile views
 1. TimeShift

  Fan Değiştikten Sonra Performans Düştü

  Aida64 'den sıcaklığa bakmadım ama bende düşünmüştüm bunu şimdi indirip bakıyorum.Görev yöneticisinde oyunlardayken CPU kullanımı normal seviyelerde %60 üstüne çıkmıyor.Termal macunu ben değil Vatan Bilgisayar çalışını sürdü fazlada sürmedi zaten adam tecrübeli sürmezde daha 3 gün oldu bu olay olalı Macun taze 3 gün oldu dediğim gibi ve fan işlemciye temas ediyor.Benim anlamadığım stock fan ile custom fan arasında bu kadar mı çok fark olur.
 2. Fan Değiştikten Sonra Performans Düştü Daha önce farklı bir CPU fanı kullanıyordum bozuldu onun yerine stock fanı taktım normalde oyunlarda bu kadar kazmasken şimdi fazla kasmaya başladı normal mi ?
 3. TimeShift

  Ses Kalitesi

  Ses Kalitesi Kaliteli müzikler dinlemek istiyorum fakat bu kalite konusunda biraz cahilim affola hangisi daha kaliteli FLAC / 320Kbps / Hi-Fi / Hi-Res ayrıca böyle müzikleri nerden bulup indirebilirim ?
 4. TimeShift

  Win10 Ve Key

  Eyvallah hocam peki siz v1803 performansı sıkıntıları konusunda bişeyler biliyor musunuz ?
 5. TimeShift

  Win10 Ve Key

  Ultimate kullanıyorum hocam o da sanırım Pro 'yerine geçiyordu.
 6. TimeShift

  Low Level Format

  Yerin burası değil FBI - CIA falan git dostum emin ol burda moderatör olarak harcanıyorsun. Ya sakatsın ya da sakat muamelesi görmek istiyorsun yani başka açıklaması olamaz. Yok gına gelmiş yok isterseniz ATIN! falan forum elden gidiyeah. Şimdi benim bu üslubuma gelipte sakın boş yapma mod olman sana burda ki üyelere karşı öyle bir konuşma yetkisi vermiyor. 3 sene önce açılan konuları gösteriyorsun sor bakalım hatırlıyormuyum onları açtığımı ki bunu da geçtim kimi zaman sorunu sıkıntısı olan arkadaşlarıma hesabı veriyorum ki çözüm bulsunlar kendi sorunlarına diye... Burda gelipte günde 12 saat PC başında oturup her saniye müşteriyle ilgileniyormuşsun gibi insanlarla ilgilenmekten yorulmuşsun triplerine girme " Haydi eyvallah ! "
 7. TimeShift

  Win10 Ve Key

  Win10 ve Key Temiz formatla v1803 yüklemeyi düşünüyorum.Sorun sıkıntı problem var mı ? Ayrıca şuanda Win7 kullanıyorum bu keyi Win10'da kullanabilmek için ne yapmam lazım ?
 8. TimeShift

  Windows 10 Soru Ve Cevaplar

  v1803 temiz kurulum yapmayı düşünüyorum. Sürümde sorun-sıkıntı var mı ?
 9. TimeShift

  Telefonumdaki Bu Klasör Ve Dosyalar Nedir?

  Haklısın paşam
 10. TimeShift

  Telefonumdaki Bu Klasör Ve Dosyalar Nedir?

  Bir program demedim programlar dedim.Artıkları, reklamları, uzantıları vs herşey illa pc de ki gibi olucak değil sonuçta
 11. TimeShift

  Telefonumdaki Bu Klasör Ve Dosyalar Nedir?

  Daha önce indirdiğin ve sildiğin programların reklam ve kalıntıları.
 12. TimeShift

  Low Level Format

  USB'yi nasıl boot edebilirim peki biliyor musun hocam ?
 13. TimeShift

  Low Level Format

  Teşekkür ederim hocam. Bir ihtimal dedim belki performans artışı sağlarsa yaparım diye düşünmüştüm fakat o kadar araştırdım baktım USB Boot edemedim.Devam etmedim bende Artık hiç bir şey eskisi gibi değil. "Kraldan çok, kralcılık" forumlar benim zamanımda ki gibi değil artık.Yetkisi olan da olmayanda adminmiş gibi bir kibirli konuşmaya gidiyor. Umursamadım yazdığını
 14. Usta bende indirmeyi düşünüyorum fakat konuşmalarda v2 çöpe gitmiş sebebi sorun vs olduğu için mi ? Ayrıca çöpte ki konuda sadece UEFI destekli denmiş PC'im UEFI Desteklemiyor yani v2 sürümünde yazanı söylüyorum bu sürümü kuramaz mıyım ?
 15. TimeShift

  Low Level Format

  Low Level Format HDD'den kaynaklı performans düşüşü yaşıyorum. Low Level Format atsam çözüm olur mu ? Ayrıca her hangi bir sorun riski var mı ?
×