Jump to content
TNC-TR

TimeShift

Üye
 • Content count

  632
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

30 Excellent

About TimeShift

 • Rank
  TnC Silver

Profile Information

 • Male

Recent Profile Visitors

733 profile views
 1. TimeShift

  Yeni Ram Taktım Pc Açılmıyor

  Yardımın için sağol özellikle de emin olarak söylediğim şeye emin değilsin demek baya iyi oldu.Evet asla almamalıyız aylık 10.000TL alıyorum teknolojik ürünlere para harcamıyorum o yüzden. Birde büyük yazmış Teşekkür ederim yinede
 2. TimeShift

  Yeni Ram Taktım Pc Açılmıyor

  1-) Tek ram 1333mhz CL9 2-) Tek o ram takılı 3-) Yaptım aynı 4-) Yaptım ama dediğim gibi ramin 2 dişinde siyahlık var alırken dikkat etmedin acaba takarken mi oldu ? Olabilir mi yani ? 5-) Dual değil
 3. TimeShift

  Yeni Ram Taktım Pc Açılmıyor

  MSI sitesinde desteklediğini söylemiş o yüzden aldım Eski bozulan RAM'im vardı 2GB 'lık onu bile çalıştırdım ama bu çalışmadı. Az önce fark ettim ramin soket kısımlarında 2 tane diş siyah olmuş 2.el olarak aldım rami alırken görmemiştim dikkat etmedim fazla sizce takarken böyle bişey olmuş olabilir mi ?
 4. TimeShift

  Yeni Ram Taktım Pc Açılmıyor

  Pil i çıkarttım 5 dakika bekledim ama değişmedi yani resetlemek oysa eğer hocam
 5. TimeShift

  Yeni Ram Taktım Pc Açılmıyor

  Yeni RAM Taktım PC Açılmıyor MSI G41M-P33 Combo anakartım var 4 GB tek RAM aldım 1333mhz ama PC restart döngüsüne giriyor nasıl çözebilirim?
 6. LTSC işime yaramaz diye düşünüyorum sıradan bir ev kullanıcısıyım sonuçta bana gereken tek şey bu PC'de alabiliceğim en iyi performans o yüzden sizin bilginizi tecrübenize dayanarak öğrenmek istedim.Şu anda x86 Home indiriyorum ama sizce daha eski sürümleri (yukarda yazdığım ) indirsem nasıl olur ?
 7. Hocam benim cihaz baya bi eski bu sizin sisteminizi mi kurayım yoksa 1511-1607-1709 mu kursam daha iyi olur ? Core2Quad Q8400 - R7 240 - 2 GB Ram ( Normalde 4 GB idi ama ramlerden birisi arızalandı ) Lol - Cs falan oynuyorum Chrome'da geziyorum sizce ne yapmalıyım ?
 8. Bu bende de var ve üstadın dediğine göre driverdan ötürü diyor ama yukarıda ki mesajda yazdığını da yaptım yine aynı değişen bişey yok.
 9. Yazdığınız sırada yaptım bütün yönergeleri driver güncel olan bütün driverları eksiksiz kurdum bu sistemden önce Win7 vardı böyle sorunları yoktu gerçi daha önceki Win10'larda da bu sorun olmamıştı ki Win7 sırf nostalji olsun diye geçmiştim.Performans olarak Win10 hep daha iyi performans vermişti ama bu sefer pek öyle olmadı.
 10. Hocam elinize sağlık cidden güzel bir sistem olmuş ama anlamadığım şekilde arada kasmalar takılmalar oluyor.Oyun oynarken değil.Chrome 'da tek sekme açık arkada da sadece steam açık ama elimi kolumu bağladı resmen. Koktely'i de yaptım ama doğrumu yaptım bilmiyorum.
 11. TimeShift

  Ev Içi Bağlantı

  Kiracıyım eve en az zarar ve en az görüntü kirliliği ile bu işlemi yapmak istiyorum.Ayrıca dediğim gibi Tivibu da olduğu için Pc-Modem ve TV yakın olmalı
 12. TimeShift

  Ev Içi Bağlantı

  Ev içi Bağlantı Evimde TiviBu ve internet kullanmaktayım.Sıkıntım şu ki telefon bağlantısı olan tek yer salon bunu evin ufak odasına en az sorun sıkıntı ile nasıl götürebilirim ?
 13. TimeShift

  Pc Açılırken Yeniden Başlıyor

  Sorun PSU'daymış.
 14. TimeShift

  Pc Açılırken Yeniden Başlıyor

  Eyvallah ustam çok teşekkür ederim.
×