Jump to content

kamil80

Üye
 • Content Count

  92
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

17 Good

About kamil80

 • Rank
  Azimli üye

Profile Information

 • Male
 • Çanakkale

Recent Profile Visitors

1186 profile views
 1. Win 8 driverini tekrar yükleyince sorun çözüldü gibi. Yarım saattir net kopmadı
 2. .ini dosyasını nasıl yükle diyebiliyorum.sitesinde 8.1 driverinden sonra yok.Yardımcı olursan sevinirim.8.1 driverindede setup dosyası yok.Bi şey yapamadım.
 3. İyi akşamlar.Masaüsttü pc me wi-fi ile bağlanmak için Tp-Lınk TL-VN822N v3 adaptor kullanıyordum.win8.1 de herhangi bir sorun yaşamıyorken Win 10 a yükselttim.Açılışta wi-fi bağlanırken hemen arkasından wi-fi kesiliyor.Sorun gider deiğimde Varsayılan ağ geçidi kullanılamıyor "düzeltildi" yazısı geliyor wi-fi bağlanıyor hemen 2 dk sonra tekrar wi-fi gidiyor.Kablo ile bağlanma olanağım şu anda yok.Nettede adaptörün win 10 uyumlu sürücüsünü bulamadım.en son win8.1 yayımlanmış.Bu duruma bir çare bulabilirmiyim
 4. Yorum yazıp sorunumun çözümüne yardımcı olmaya çalışan tüm arkadaşlara teşekkürler.Hasan835 arkadaşın söylediklerini yaptım.İşe yaradı şu anda laptoptan yazıyorum.Başına böle bir sakarlık gelenler kendilerine rehber alabilir.
 5. Bu sabah asus marka laptopun üstüne çay döktüm.Hemen arka kapağı açarak. kurutmaya çalıştım.Yaklaşık 8 saat oldu.Biraz önce güç düğmesine bastığımda düğme üstünde yanan ışık bir süre sonra sönüp sonra tekrar açılarak yineledi. Pc açılmıyor.Yapabileceğim birşey var mı acaba.Pc çok kötü değildi 1050ti ekran kartı 7. nesil i5 işlemciliydi.Kurtarabilirmiyim.Bilgi verebilirseniz sevinirim.
 6. Merhaba geçmiş olsun.Bende aomeibeckupper ile açılış diski oluştururken yanlışlıkla 1tb lik harici diski biçimlendirdim.Üzerine hiç birşey yazmadan birkaç programla verilerimi almaya çalıştım.Belirttiğin gibi gelen dosyalar bozuk geldi.Yine tnctr den bir arkadaşın önerisiyle Ontrack EasyRecovery programı ile üzerine yazılmamış bütün verilerimi düzgün bir şekilde kurtardım.Yanlız dikkat edin 1tblik diskin recovery yapması 1 haftayı buldu .Bu arada pc kapanmicak.Benim diskin yedeğide yoktu sorunsuz kurtardım.İnşallah sorununu çözersin kolay gelsin.
 7. Merhaba geçmiş olsun.Benim başıma da aynı şey geldi.Ben sorunumu "Ontrack EasyRecovery " programıyla çözdüm.Çok program denedim ama hiç biri sorunumu çözmedi. Yanlız dikkat etmen gereken en az 1 hafta pc açık kalacak.
 8. İyi Akşamlar.Sizde burada 1903 sürümü görülmüyor mu? https://www.microsoft.com/en-us/software-download/windows10
 9. Şu anda Microsoft yapı 1903 ü indirmeye sundu.
 10. Neyaptıysam olmuyor aomei açılış diski oluşturmuyor başka pc dede denedim olmadı.34ero arkadaşın tavsiyesiyle AOMEI PE Builder ile flaş belleğe winpe açılış diski yaptım.Sistem açılış için boot cd olarak kullanabileceğim
 11. Zaten onu kullanarakta olmuyor.Flaş bellek yazıldıktan sonra boş oluyor
 12. İyi akşamlar.Pc de kurulu aomeibackupper 4.6.3 ile flaşbelleğe açılış diski oluşturamıyorum.Ne linux tabanlı ne winpe tabanlı açılış diskini flaşbelleğe yazdıramıyorum.Netten indirdiğim ve rufusla yazdırdığım (winpe tabanlı iso dosyası)flaşbellekte boot menüden seçtiğimdede açılmıyor disk boş gibi tekrar boot menü geliyor.Sistem uefi ve uefi açılış diski oluşturu seçiyorum.Yanlış yaptığım birşey mi var?Bilgilendirirseniz sevinirim.
 13. İyi akşamlar.Bilgisayarımda aomeibacupper pro kurulu.Uefi ön yüklemeli flaşdisk oluşturamıyorum.Ne yaparsam yapayım ,hem linux tabanlı hem winpe tabanlı bootflaşdiske açılış diski yapmıyor.İso dosyası yazdırıyorum yazıyor rufusla flaşdike yazdırdığımda boot olmuyor.Nerde yanlış yapıyorum? Sorunuma çare olabilirseniz sevinirim.
 14. recuva ile şansımı denedim bir sürü ÿÿÿÿÿÿÿÿ.ÿÿÿ şeklinde dosya buldu.Ama hiç bir uygulama açmıyor. nasıl açmam lazım
×
×
 • Create New...