Jump to content
TNC-TR

kamil80

Üye
 • Content Count

  78
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Good

About kamil80

 • Rank
  Azimli üye

Profile Information

 • Male

Recent Profile Visitors

864 profile views
 1. recuva ile şansımı denedim bir sürü ÿÿÿÿÿÿÿÿ.ÿÿÿ şeklinde dosya buldu.Ama hiç bir uygulama açmıyor. nasıl açmam lazım
 2. Formatlanmış disk İyi akşamlar.Biraz önce 1 tb diskimi yanlışlıkla Akronis bootdisk yaparken formatladım.Üzerine hiç bir şey yazmadım.Verilerimi kurtarabileceğim program önerebilirmisiniz.Konuyu yanlş yere açtıysam modlar müdahale edebilirmi.Verilerimin bir kısmını bileolsa kurtarabilsem benim için çok önemli.Program linkiverirseniz sevinrim.
 3. Uefi kurulumunu widows 7 de yapıyorsan win7 usb3.0 tanımaz.Önce usb 3.0 driverlerini ekleyip tanıtman lazım.
 4. Windows10 single language Microsoft Windows 10 installation media ile indirdiğimiz windows iso ile format attığımızda single language kurabiliyormuyuz.Laptobumda single languic yüklü ve daha format atılmadı onun için lisans sorunu yaşarım diye tereddütteyim.Eğer single language kurulmuyorsa temiz kurulum yapmayıp yükselteceğim.Tecrübeli arkadaşlar yazarsa sevinirim.İyi akşamlar.
 5. Evde 2 pc var biri win7 diğeri10 ikiside girmiyor,mobil veri kapalı wifi açıkken mail.google.com ada girmedi.Modem assus ar51 Sorun çözüldü.Modemi güncelleyince sorunum çözüldü.
 6. İlgin için teşekkürler.Amasorunumu buda çözmedi.Telefonumdan bağlanınca sorun yok .Bağlantı var modemde heralde sorun işin ilginci 1 aylık daha.Temel html görünümüde yüklemiyor
 7. Önceden yaptım onları.Şu anda ne nvidia drivers nede gmail sayfalarını açıyor.Asus ar51 modem kullanıyorum ondan olabilir mi acaba?
 8. İnternet Bağlantı Sorunu Windows10 Rs5 yüklü bilgisayarımda diğer sitelere eriştiğim halde google sitesine gmail e ve driver sitelerine bağlanıp indirme yapamıyorum.Bu genel bir sorunmu yoksa benim internet bağlantımdan kaynaklanan bir sorun mu?Örneğin Fsecuresafe yükleyeceğim sitesine bağlanıp indirme yapamadığı için kurulamıyor.Ama tnctr de konu açabiliyorum.
 9. Heralde bu sorun sizin sisteminizden kaynaklanıyor.Şimdi baktığımda öyle bir sorun yok benim sistemimde.Olağan kaydı yaptı.
 10. Merhaba.Bende asus rog 502 ve laptop aldım.Aynı sorun bendede oldu.Nette ararsanız uefi kurulum yapmak için izliyeceğiniz adımları bulursunuz.Ama pc yi yeni aldıysanız win7 ve win8 tavsiye etmem.Sürücü sorunu yaşarsınız.Ben asus destekle temasa geçtim.Verilen yanıt hiç bir şekilde pc nin win 10harici bir desteğinin olmadığını söyledi.Ben yine netteki araştırmayla win8.1 kurdum ama birçok sürücüyü indiremedim hemen döndüm.
 11. Win10 key ile win7 kurabbilirmiyim. Merhabalar.Elimde retail win 10 key var.Bu keyle win7 kurabilirmiyim.Hatırladığım kadarı ile win7 key ile 2 versiyon gerideki işletim sistemini kurmaya izin veriyordu. Win10 dada aynı özellik var mıdır?Bilen arkadaşlar aydınlatırsa sevinirim.
 12. O 2 hafta önceydi şimdi yeni üyelere almıyorlar.Sizin verdiğiniz bu linkle ben işimi hallettim ama 2 haftadan beri olayı çıkar amaçlı olarak kullananlar olmuş.CID vermiyorlar.
 13. KIS 2018 e lic dosyasını nasıl ekliyoruz.Bir türlü bulamadım.lisanslıyamadım.
 14. Elimde KIS2018 lic dosyası var.Bu dosyayla kaspersky i nasıl etkinleştireceğimi anlatabilecek yada yol gösterebilecek olursa sevineceğim .
 15. Teşekkür ederim DJ_Rush arkadaş benim işletim sistemini lisanslamada sorunum yok.Ofis lisanslarken keyi normal olarak hesaptan giriyorum sonuçta bu ürünün telefonla etkinleştirmesi kalktı olarak yazıyor.Benim sorunumburda başlıyor.Ofisi verdiğiniz programlarlada lisanslayamıyorum denediğim halde.Sayfa 103 te verdiğiniz programlarıda indirdim olmadı.Eğer kms haric bir yol gösterebilirsenşz çok sevinirim.İyi akşamlar.
×
×
 • Create New...