Jump to content

kamil80

Üye
 • Content Count

  86
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14 Good

About kamil80

 • Rank
  Azimli üye

Profile Information

 • Male
 • Çanakkale

Recent Profile Visitors

915 profile views
 1. İyi Akşamlar.Sizde burada 1903 sürümü görülmüyor mu? https://www.microsoft.com/en-us/software-download/windows10
 2. Şu anda Microsoft yapı 1903 ü indirmeye sundu.
 3. Neyaptıysam olmuyor aomei açılış diski oluşturmuyor başka pc dede denedim olmadı.34ero arkadaşın tavsiyesiyle AOMEI PE Builder ile flaş belleğe winpe açılış diski yaptım.Sistem açılış için boot cd olarak kullanabileceğim
 4. Zaten onu kullanarakta olmuyor.Flaş bellek yazıldıktan sonra boş oluyor
 5. İyi akşamlar.Pc de kurulu aomeibackupper 4.6.3 ile flaşbelleğe açılış diski oluşturamıyorum.Ne linux tabanlı ne winpe tabanlı açılış diskini flaşbelleğe yazdıramıyorum.Netten indirdiğim ve rufusla yazdırdığım (winpe tabanlı iso dosyası)flaşbellekte boot menüden seçtiğimdede açılmıyor disk boş gibi tekrar boot menü geliyor.Sistem uefi ve uefi açılış diski oluşturu seçiyorum.Yanlış yaptığım birşey mi var?Bilgilendirirseniz sevinirim.
 6. İyi akşamlar.Bilgisayarımda aomeibacupper pro kurulu.Uefi ön yüklemeli flaşdisk oluşturamıyorum.Ne yaparsam yapayım ,hem linux tabanlı hem winpe tabanlı bootflaşdiske açılış diski yapmıyor.İso dosyası yazdırıyorum yazıyor rufusla flaşdike yazdırdığımda boot olmuyor.Nerde yanlış yapıyorum? Sorunuma çare olabilirseniz sevinirim.
 7. recuva ile şansımı denedim bir sürü ÿÿÿÿÿÿÿÿ.ÿÿÿ şeklinde dosya buldu.Ama hiç bir uygulama açmıyor. nasıl açmam lazım
 8. Formatlanmış disk İyi akşamlar.Biraz önce 1 tb diskimi yanlışlıkla Akronis bootdisk yaparken formatladım.Üzerine hiç bir şey yazmadım.Verilerimi kurtarabileceğim program önerebilirmisiniz.Konuyu yanlş yere açtıysam modlar müdahale edebilirmi.Verilerimin bir kısmını bileolsa kurtarabilsem benim için çok önemli.Program linkiverirseniz sevinrim.
 9. Uefi kurulumunu widows 7 de yapıyorsan win7 usb3.0 tanımaz.Önce usb 3.0 driverlerini ekleyip tanıtman lazım.
 10. Windows10 single language Microsoft Windows 10 installation media ile indirdiğimiz windows iso ile format attığımızda single language kurabiliyormuyuz.Laptobumda single languic yüklü ve daha format atılmadı onun için lisans sorunu yaşarım diye tereddütteyim.Eğer single language kurulmuyorsa temiz kurulum yapmayıp yükselteceğim.Tecrübeli arkadaşlar yazarsa sevinirim.İyi akşamlar.
 11. Evde 2 pc var biri win7 diğeri10 ikiside girmiyor,mobil veri kapalı wifi açıkken mail.google.com ada girmedi.Modem assus ar51 Sorun çözüldü.Modemi güncelleyince sorunum çözüldü.
 12. İlgin için teşekkürler.Amasorunumu buda çözmedi.Telefonumdan bağlanınca sorun yok .Bağlantı var modemde heralde sorun işin ilginci 1 aylık daha.Temel html görünümüde yüklemiyor
 13. Önceden yaptım onları.Şu anda ne nvidia drivers nede gmail sayfalarını açıyor.Asus ar51 modem kullanıyorum ondan olabilir mi acaba?
 14. İnternet Bağlantı Sorunu Windows10 Rs5 yüklü bilgisayarımda diğer sitelere eriştiğim halde google sitesine gmail e ve driver sitelerine bağlanıp indirme yapamıyorum.Bu genel bir sorunmu yoksa benim internet bağlantımdan kaynaklanan bir sorun mu?Örneğin Fsecuresafe yükleyeceğim sitesine bağlanıp indirme yapamadığı için kurulamıyor.Ama tnctr de konu açabiliyorum.
×
×
 • Create New...