Jump to content

KiT

Üye
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

KiT last won the day on March 24

KiT had the most liked content!

Community Reputation

59 Excellent

About KiT

 • Rank
  ΔYΔZ

Profile Information

 • Ötüken

Recent Profile Visitors

3185 profile views
 1. Ucuza getirmek için kremsiz şampuan (markasız ucuz olabilir) ve bir kaç damla bulaşık sabunu. Kullandığınız bulaşık sabununun yağ çözücü özelliği ne kadar yoğunsa sizin için okadar zararlıdır.Özetle cilde zararsız olanı yok. Yağ çözücü mutfaktaki en zararlı olanlardandir,eldivensiz tırnakları eritir.
 2. Bütün firmalar aynı. internet güvenliği genelde ayrı satılır. Düzenleme:Comodo ürünleri genelde kişisel kullanım ücretsizdir. Artı forumda bende ESET NOD32, Avira,Avast,panda vs var ama virüs girdi yok sifreledi konuları açmayın.En iyiside olsa zararlı bileşenlerle kanka olabilirsiniz. Antivirüs ayarlarınızı gözden geçiriniz. İlla illegal kullanacaksınız crack değil,keyle kullanınız.
 3. Tavsiyem ie 9 dur.ie9 indirip konu altı dos komutlarla msu ve cab dosyalarini elde edersin.

   

  1. erdal4444

   erdal4444

   araştırıyorum hocam..elle tutulur şeyler kafamda varda..hep patlıyorum..koul gerektiren güncellemelri entegrede sıkıtı olmuyor.istedği güncellemelerin sistemimde olması gerekiyor mu diye düşünüyorum. dism yapıyorum ihtiyacı olmaz diye algılıyorum.şimdi linkini inceliyordum ..

  2. KiT
 4. Sfx ile hazırlanmış.exe içine 7-zip ile setup atmak soruna neden olabiliyor. Sfx bozulmuş olabilir,yeniden paketlemek sorunu çözebilir. Windows x86 dan x64 geçişinde bu tür sıkıntılar yaşamıştım. Sadece komut çalıştırıyorsan 7-zip kendi sitesinde sfx indirebilirsiniz.Help kitapçığında birçok komut var kısayol vs. Alttaki dos kotlarla sfx yapıyordum eskiden.
 5. @VentMois Tnctr kardeş forumu, birçok programın Türkçe çevirisi yapıldığı site ve @c-ronaldohazırlamış olduğu Xp 10 sene evel kapanan shanex.com https://www.tnctr.com/topic/522847-shane-xp-ultimate-2009-istek/
 6. KiT

  Biosa Giremiyorum

  @otuken Düzeltme için teşekkür ederim.
 7. Klasörlerin durması kesin dos komuttur.(Antivirüs varsa loglara bak belki yardımcı olur.) Recuva ile hızlı tarama yapıp,silinmiş arşiv indeksine bakıp olayın gerçekleştiği zamanıda net öğrenebilirsiniz.
 8. 3 Mayıs Türkçülük günümüz kutlu olsun! "Türklüğü yüceltmek için yaşa, Türk'e kılıç kaldıran eli kır!" Ne mutlu Türk'üm !
 9. Facebook Twitter Youtube olmadığı yıllarda;forumun Bilge Hatun'u.

  Ne güzel yıllarmış. ^_^

  1. kacaksevgilim

   kacaksevgilim

   hatırladım :)  konu dışında takılırdı genelde.

   O güzel atlara binip gidenlerden. Hey gidi

×
×
 • Create New...