Jump to content

İnternette giriş sayfasını değiştiremiyorum

botett

Recommended Posts

adszdv5.th.png

yaptıklarım ;

1 regedit'te yönlendirilen siteye ait kayıtları tarattım ama kayıt blunumadı diyor

2 Başlat > Çalıştır > Regedit

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main kısmında Start Page i değiştirdim olmadı.

ayrıca resimdede göreceğiniz gibisecurity toolbar ı bir türlü ordan kaldıramadım..

yaptıklarım ;

1 regedit'te yönlendirilen siteye ait kayıtları tarattım ama kayıt blunumadı diyor

2 Başlat > Çalıştır > Regedit

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main kısmında Start Page i değiştirdim olmadı.

ayrıca resimdede göreceğiniz gibisecurity toolbar ı bir türlü ordan kaldıramadım..

Aşağıdaki bağlantıdan HijackThis yazılımını indirip, bir rapor eklerseniz, daha kolay çözebiliriz:

Yazılımı indirip kurun; bilgisayarı yeniden başlatın; kendiniz herhangi bir uygulama başlatmaksızın birkaç dakika bekleyin;

HijackThis'i çalıştırıp "Do a system scan and save a logfile" düğmesine basarak tarama yaptırın; sonuç raporunu buraya ekleyin.

Please register to see this content.

Not: Sorununuz sahte antispyware olup, resimde önerilen yazılımları indirip kullanmaya kalkışmayın...:lol:

sana tavsiyem

1. önce ad aware se personel i update liyip bilgisayarı full taratman

2. daha sonra gizli dosyaları göster diyip

C:\Documents and Settings\"kullaıcı adın ne ise"\Local Settings\Temp klasörünün içindeki tüm dasyaları silmen. bazılarını silmeye bilir o an kullanıyordur.

3.başlat - çalıştır - regedit

ctrl+f3 bas kelime alan yere start page yaz bul de

sil

sonra search page de arat bul sil

bu ikisnde aynı site adresi varsa kopyala bunu taratıp sil

büyük ihtimalle geçecektir. eğer bunları yaptığında silinmez trojen windows taki bi klasöre kendini atmıştır. yeniden kurman lazım sistemini

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...