Jump to content

Oss Yerlestirmelerinden Anliyan Arkadaslar

bhco

Recommended Posts

Herkese selam ederim bu yil oss'ye filan hic calismadim vatani gorevimi yaptigim icin kitaba elimi bile suremedim bu nedenle cok basarili bir sinav degildi kitabin kapagini dahil acmadim ama 2 yillik barajini gectim 2 yillik bir okula gidip seneye tekrar girip aciktanda isletme filan okumayi planliyorum ama bu sene bir okula yerlesmem gerektigi dusuncesindeyim aldigim puan ise soyle:

BAŞARI PUANI

ÖSS-SÖZ-1 153,706 ÖSS-SAY-1 134,896 ÖSS-EA-1 147,038 ÖSS-DİL ---

ÖSS-SÖZ-2 152,262 ÖSS-SAY-2 132,920 ÖSS-EA-2 142,926

Y-ÖSS PUANLARI 0,3 AOBP'li 0,8 AOBP'li Ek Puanlı

Y-ÖSS-SÖZ-1 Puanı

Basarı Sırası 177,007

1153858 ---

--- ---

---

Y-ÖSS-SAY-1 Puanı

Basarı Sırası ---

--- ---

--- ---

---

Y-ÖSS-EA-1 Puanı

Basarı Sırası 169,529

1164354 ---

--- ---

Puanlar bu sekilde ve cok basarili oldugum soylemez hatta kendimi cok basarisiz buluyorum zaten sozelciyim ve cok bolum olmiyacagini biliyorum fakat belki bulabilirim bir okul dusuncesindeyim okulun parali yada parasiz olmasi benim icin onemli degil grafik tasarim, bilgisayar yada buna yakin bolumler ilgimi cekiyor sizinde tavsiyeleriniz varsa lutfen paylasin istanbul icinde bir yer olmasi da onemli buldugum bir yer var ama anlamadigim icin arastirma yapamiyorum :S

istanbul aydın üniversitesi grafik tasarım ve basım yayım bu 2 yillikmis puanim yeterli mi bilmiyorum bilen arkadaslar yardim etmek isterse cok sevinirim simdiden tesekkurler...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...