Jump to content

Bilgisayar Açılışında "explorer.exe" Hatası

memin05_06

Recommended Posts

Arkadaşlar laptopa Windows 7 kurdum. İlk başlarda PC normal bir şekilde açılıp kapanıyordu. 2 Saat sonra programları da kurduktan sonra PC açılışta siyah ekranla karşılaşıyorum ve hiçbirşey gelmiyor. Yani bilgisayar açılmıyor. Sadece farenin ikonu var. Ben de "Ctrl + Alt + Del" yapıyorum ve komut olarak "explorer.exe" yi çalıştırıyorum ve bilgisayar açılıyor.

Acaba yüklediğim programlardan birisinde mi sorun vardır yoksa bilgisayarın yazılımsal bir sorunu mudur? Çünkü Vista ve XP yüklüyken sorun çıkartmıyordu. Acaba bunu düzelte gibi bi şansımız var mı?

arkadaşlar aynı sorunun benzeride bende oluyor pc normal açılıyor ama masa üstü çıkmıyor ctrl-alt -del yapıyorum yeni görevden explorer yazıyorum masaüstü geliyor yokmu kolay yolu bunu düzeltmenin ?

arkadaşlar aynı sorunun benzeride bende oluyor pc normal açılıyor ama masa üstü çıkmıyor ctrl-alt -del yapıyorum yeni görevden explorer yazıyorum masaüstü geliyor yokmu kolay yolu bunu düzeltmenin ?

Sende hangi programlar kurulu?? Ortak program varsa ondan olabilir. Sen de benim resmini koyduğum gibi koy bi bakalım.

En son, bilgisayara 2 gün önce format attım. Dün de resimde gözüken bütün programları bilgisayarı kapatmadan kurdum.

O zaman hangi programın sebep olduğunu bulman biraz zor ama sistem TuneUpten başla daha sonra lavasoft adaware kaldır.Anti-virus yazılım esetten de kaynaklanıyor olabilir. Kolay gelsin.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...