Jump to content

Ttnet Ilk 3 Ay Sınırsız Mı ?

qazqazqaz

Recommended Posts

Arkadaşlar evime net bağlanalı 2 ay oldu. 3. ayın içerisindeyim. 1 mbps 4 gb kotalı hesap istedim. Aylık 29 tl dedi ve ilk ay modem parasını da alacaz dediler. Airties kablosuz modem aldım. İlk ay biraz yüksek geldi. Geçen ay ise 27 gelmişti fatura. Duyduğuma göre ilk 3 ay sınırsızmış. Bu konuda bilgisi olan var mı ? Birkaç dosya indirmek istiyorum ve kotayı geçmekten korkuyorum. Bilgisi olanlar açıklayabilir mi ? Şu anda bağlantı hızım otomatik olarak 8 mbps hızına geçti ve gayet hızlı.

ilk 3ay sınırsız mı? böyle bir şey olmaması lazım ilk 3 ay sadece bir takım kampanyalar ve indirim söz konusu sanırım

Ya ben de tam olarak bilmiyorum bilgisi olanlar açıklasa sevinirim. Arkadaşlar sınırsız diyor ama neye dayanarak diyolar bilmiyorum.

valla bunla uğraşanaca veriyon 29 +15 daha ver başın ağrımasın ve 8 mb falan hikaye 49 liraya limitsiz 8 mb diyor altına bakınca 15 gb dan sorna 512 olur hızın diyor onun için boşver bunları al 1mb sınırsız başın ağrımaz geçen sene eylülde geçtim daha 2 kere kopma zor oldu sınırsız valla her ay 90 100 gb çekiyom yok kotaymış yok şu yok bu sınırsız yap rahat et

8 mb tede sakın aldan ma

valla bunla uğraşanaca veriyon 29 +15 daha ver başın ağrımasın ve 8 mb falan hikaye 49 liraya limitsiz 8 mb diyor altına bakınca 15 gb dan sorna 512 olur hızın diyor onun için boşver bunları al 1mb sınırsız başın ağrımaz geçen sene eylülde geçtim daha 2 kere kopma zor oldu sınırsız valla her ay 90 100 gb çekiyom yok kotaymış yok şu yok bu sınırsız yap rahat et

8 mb tede sakın aldan ma

teşekkürler açıklaman için aslında şu 2 yıllık sözleşme olmasa telekomu bırakıp başka servise geçmeyi düşünüyorum

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...