Jump to content

Windows 7 İnternet Bağlantı Sorunu

Adem47
 Share

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar benim internet bağlantım bilgisayarı açtığımda bazen bağlantı gelmiyor yani tanımlanamayan ağ diyor onarmadan veya yeniden başlatmadan olmuyor en son güncel sürümüde yükledim yine aynı sorun var vista da öyle bir sorun yaşamıyorum lan kartım Atheros sorunumu çözerseniz çok sevinirim

Edited by Adem47

• 2 ay sonra...

arkadaşlar casper marka notebooka win 7 kurdum ama aynı sorunu bende yaşıyorum bir türlü kablosuz ağa'ya balanamıyorum şifreyi de değiştirdim kullanıcı adınıda değiştirdim ama bir türlü netice alamadım kablolu internette sorun yok ama kablosuza gectim zaman bir türlü balanamıyorum bilgisi olan paylaşsın

saygılarımla...

• 3 ay sonra...
  • 1 yıl yıl...

[quote name='erdem19' date='06 Şubat 2010 - 00:32 ' timestamp='1265409733' post='713151']
<b><!--sizeo:4--><span style="font-size:14pt;line-height:100%"><!--/sizeo-->ağ bağlatısını ortak ağ yap denetim masası/ sitem ve güvenlik /yönetimsel araçlar/ hizmetler içinde <!--coloro:#ff0000--><span style="color:#ff0000"><!--/coloro-->SSDP<!--colorc--></span><!--/colorc--> bulma elle olanı çift tıkla otomatik seç uygula de kapat PC yeniden başlat<!--sizec--></span><!--/sizec--></b>
[/quote]

Merhabalar...
Aynı sorunu bende yaşıyorum... Okul bilgisayarlarımızdan bazıları internete bağlanıyor, bazıları bağlanmıyor. Win7 kurulu makinalarda. Tanımlanamayan ağ diyor bağlantı için. Aynı win7 başka bilgisayarlarda da kurulu ancak onlarda sorunsuz çalışıyor.

Bahsedilen bütün yöntemleri denedim. ipconfig, elle ip verme, grafik kaynaklı çözüm, internete bağlan bilgisayarın bağlı olduğu kabloya taktım yine tanımlanamayan ağ dedi. Acaba kablolarımızda mı sorun var diye düşünerek...

ne yapabilirim??

• 4 years yıl...

Sormak isterim hata veren makineler otomatik ip mi alıyor eğer dns ayarlarını yoksa bir ip adresi tanımlayın modeminizin bence düzelir

( varsayılan ağ geçidi modem ip sine göre değişebilir )

[url=http://hizliresim.com/VlE4zZ]VlE4zZ.png[/url]

Edited by G)-(OST