Jump to content

Sitemi Veriyorum ( Bedava )

ufukkenar

Recommended Posts

----------Yetkililerden özür diliyorum az önce yanlış yere açmışım konuyu eğer yine yanlış açtıysam lütfen doğru yere taşıyın ( çöp hariç :yahoo: )---------

Arkdaşlar bir forum sitesi açmıştım (sırf heves ettiğim için) ve iki güncük kullandım hevesim kaçtı bende bu forum sitesini tnctr ailesine bağışlamak istiyorum tabi bu bağışın herhangi bir faydası olmayabilir siteye ama yinede bağışlamak istiyorum 5 adet üysi var (arkadaşlar kardeşim felan), site üzerinde phpbb türkçe version yüklüdür ve isteyen arkadaş olursa siteyi ona vereceğim isteyen girip gezebilir (üye olmadan hiç biir konu görünmüyor )... site: www.stlix.tr.cx

site zaten ücretsiz bir site isteyen herkes kurabilir!

madem ki vereceğim diyorsun misafirlerin siteyi gezmesine neden müsade etmiyorsun?

isteyen herkes aşağıda linkten sitesini kurabilir!

http://www.tr.cx/[/CODE]

haydaa ya arkadaşım neyin hesabını yapıyorsunuz ki zaten belirtmişim ben heves uğruna açtım diye o kadar yetkiylede neler yapabilirim diye hepsini denedim işte ve en son o şekilde bıraktım siteyi daha ne diyeyim yani altı üstü siteyi benim gibi heves eden bir arkadaş varsa vereyim dedim :yahoo:

Yaa arkadaşım tamam basit birşey olduğunu kabul ediyorum ama yani en azından benim gibi heves eden arkadaşlara bir kolaylık olmuş olacak kurmakla felan uğraşmayacak. Ama hani isteyen yokki...

bana ver işte ya alla alla

kardeş çok uzattın isteyen olursa sana PM atar

ne gereği var bu kadar lafa

+1

gösteriş yapıyormuşsun gibi oluyor birader ondan sitem yaptı arkadaşlar sana zaten..

Zaten free host kullanmışsın isteyen herkez kurabilir yanii..

Kurmayı bilmeyenler için phpbb3 Kurulumunu resimli ve videolu anlattım..

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=102583

• 2 hafta sonra ...
Yaa arkadaşım tamam basit birşey olduğunu kabul ediyorum ama yani en azından benim gibi heves eden arkadaşlara bir kolaylık olmuş olacak kurmakla felan uğraşmayacak. Ama hani isteyen yokki...

kardeş verir misin baana siteni

• 2 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...