Jump to content

Yahoo Messenger Hakkıdna

Recommended Posts

arkadaslar benım hotmail ve gmaıl adreslerim var şimdi yahoo messenger kullanmak istiyorum fakat bu adreslerı yaho messengerde kullanabılıyor muyuz bildiğim kadarıyla msn de aynını yapabılıyoruz ama yahoo için durumu bılmıyorum yardımvı olabılırsenız ii olur şimdiden teşekkürler...

• 4 hafta sonra ...

2 aya yakındır kullanıyorum ve hotmail adresiyle giriş yapılamıyor.yahoo id alınmış olmasını şart koşuyor program.ancak msn'indeki adresleri listene transfer edebiliyorsun

ilave olarak,listendeki msn hesabı olan kullanıcılarla aranda dosya transferi de mümkün değil.belki yahoo id.si olan biri ile mümkün olabilir ama yahoo hesabı olan arkadaşım olmadığı için oluyor mu bilmiyorum

• 2 ay sonra...

arkadaşlar yahoo id almanız şart , ama şunu söylemek isterim yahoo, kullandığım anlık haberleşme konusunda bir numara dosya transferi, anlık resim paylaşımı yada konuştuğunuz kişinin kamerasını büyütme ve ses kalitesindeki yetenekleri benim favorim. Msn son versiyonundaki (14) gibi sistemi kasmaması artı puanı bence deneyim derim, karşınızdaki kişi de yahoo kullanıyorsa inanın bana msn ye dönüp bakmazsınız bile,

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...