Jump to content

Anakart Tavsiye

mert35

Recommended Posts

Sakın bu kartı alma :D cpu error hatası veren.. bir kart :D eğer istersen.. ben satmaktayım.. 60 ytl gibi bir fiyata anakart 1 aylık ve bu anakarttan kat kat.. iyidir :D vatandan alınmıştır 120 ytlye..

bir müşterımden alacagım var 100tl kadar ona karsılık alıp gelcek karttan gececek o yuzden yoksa kartınızı gordum gerckten uygun fıyatı pekı onerebılecegınız bır model varmı? vatandan

Please register to see this content.

bu kart çok çok stabil çalışıyor arkadasım. Bunu alabilirsin denedim qördüm bir üstte qelen yaman kardeşimin anakartıda 1,5 sene kullandım o derece süperdir. Speed yazar hatta anakart reklamında P-31 al alacaksan bu modelide alabilirdin ama P-31 serisi Öncelikli ve şiddetle tavsiye ederim.

P31-ES3G Intel P31 DDR2 1066MHz 1333Fsb Anakart pekı bu anakrata uygun bırde ıslemcı soylersenız vatandan ayrıca yaman arkdasın anakrtınıda durumagore degerlnedırcem

E5200 dicem.. herkez , aksine yorum yapıcak.. fiyat aralığı ne düşünüyosun? ben işlemci olarak e5200 , e5300 , e6300 bunları tavsiye edebilirim..

mert eğer alabiliyorsan ve anlaşırsanız yamanın anakartıda alabilirsin diğer tavsiye anakartlardan cok bi farkı yok. Yaman senın alacağın anakartta maşallah yani :D

Eyvallah kardeşim :D alacağım anakart.. rüyalarımın kartı gibi bişey :D ama çok güzel bi kart ..

bendede war rüya gibi anakart :D İntel D965WHMKR bak :D mert kardeşim e5200 işlemci babaların babası stabil çalışıyor süper. 4 qün önce sattım e5200ü . e6300 aldım şimdide e6300 serisi kullanıyorum gayet başarılı. e6300 ile 5200 arasındaki tek fark veri yolu hızı e5200 800 FSB , E6300 1066 FSB. 140 tl civarında e6300 125 tl civarında e5200de. gerisi sana kalmış ikiside çok süper çalışıyor.ekran kartında iyi ise işini görürler. + e5200 ve e6300 çok süper overlockta oluyor bilgine.

• 2 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...