Jump to content

Bilen Biri öneride Bulunabilirmi

vatan24

Recommended Posts

arkadaşlar ben yeni pc topladım vista yüklemek istiyorum ama ben hep oyun ağırlıklı kullanıyorum pc'yi burnout paradise nfs undercover gibi yeni oyunlar oynuyorum vista ultimate kurmak istiyorum acaba bi kasma fln olurmu

intel core 2 duo E7400 2,8 ghz

anakart:gigabyte ep35c-ds3r

ekrankartı:sapphire x1550 512 mb

1 gb 667 mhz ram (kısa süre içinde 2 gb alıcam)

750 gb sata2 hdd samsung

ayrıca konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim unntum bayadır girmiyorum

her oyun için üreticiler minumum sistem gereksinimlerini oyununun demolarında belirtiyorlar gogle'den x oyunun minumum sistem gereksinimlerini diye aratırsanız sorununuzu giderirsiniz kolay gelsin

Burnout XPde 1gb Vistada en az 1.5 veya 2 GB istiyor

Undercover zaten en az 2gb Ram ve ati x1600 ekran kartı istiyor

@vatan 24 öncelikle iyi geceler sonra işletim sistemi kullanmak istediğiniz vista çok iyi ancak oyun onamak istediğiniz olay ekran kartıyla ilgili bana göre ekran kartınız çok iyi (oynayacağın oyun için sistemin çok iyi)

bence denemekte fayda var sistemin bu oyunların daha üst versiyonlarını kaldırabilir saygılar

ıslemcın guzel ancak ekran kartı olarak fiyat performans gozetecegımız ıcın ATI - 4890- iki 4770 gıbı modellerı albılırsın Nvıdıa tarafında bu fıyatlara alacagın kart bu performası vemez paran coksa Nvıdıa GTX275 yada GTX295 albılırsın,

LTFEN ARKADASLAR YANLIS YONLERDIRME YAPMAYALIM , INSANLAR PARA VERIYORLAR VE KARSILIGINI ALMAKS ISTIYORLAR, GUNAHTIR artık ya of...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...