Jump to content

D-smart Almayı Düşünüyorsanız Dikkat Edin.

acipinarli

Recommended Posts

Ben D-smart ilk çıktığı zamanlarda alanlardanım. Açıkçası memnunum ama bir konuda bilgi paylaşmak istedim. Bu bilgi yeni alacak kullanıcılar içindir. Eğer benim gibi eski kullanıcılar varsa tanıdıpınız ve onlarda görüp almayı düşünürseniz bir daha düşünün. Zira D-Smart ı şimdi alanlar yıllık para ödemeden kanalların bir çoğunu izleyemiyor. Geçen ay içinde arkadaşım bende gördü ve almak istedi bende olan kanalları gezindi hoşuna gitti satıcıya gittik aldık aradan 1-2 gün geçti ama bazı kanalları açılmadı. Dedim müşteri hizmetlerini ara bir sorun varsa düzeltirler hemen. Aradı müşteri hizmetlerinin dediği şu artık yeni kullanıcılara kanalların bir çoğu kapalı. Arkadaşımda açık o izliyor dedi eski kullanıcıalrımız o hakk asahip yeni kullanıcıların paketleri satın alması gerekli dedi. D-Smart kullanıcısı olarak memnunum ama yeni almayı düşünenler varsa bu konuya dikkat etsin arkadaşlar. Sonra kazıklandık demesin. Adamlar UEFA kupası maçlarını satın alınca paraya döndürmüşler işi.

Adamlar, ilk çıktığında bangır bangır bağırıyorlardı. Parasız olacak diye, yavaş yavaş işi ele aldılar. Babasının hayrınamı yapıyor adam mecbur kazanacak, e niye baştan yalan söylüyon d- smart parasız diye, sizde digiturk gibi çıkın aslanlar gibi söyleyin. Paralı olacak diye :D

burası Türkiye burda ilk söylenen sözlere değilde son söylenen sözlere bakmak gerekiyor maalesef daha önceleri star da şampiyonlar ligi maçlarını nasıl şifresiz izliyorduk Doğan grubu geldi onuda paraya dönüştürdü sudan gereksiz bahanelerle oysa dünya kupası gibi tek bir şifre ile yayınlasalardı daha güzel olmazmıydı bu yüzden şahsım adına asla ve asla Doğan grubuna tek kuruşum bile nasip olmasın gerekirse hiç maç izlemem ki ntv-spor kanal 24 bana yeter bu kanalların D-smartı olmadığı sürece olursada hiç maç izlemem nolacak bu benim şahsi düşüncelerim ben maç izlemiyorum diye de D-smart veya Digiturk kapanacakmı yooo ama herkesin aynı duyarlılığı göstermesi gerekir bence az bir para değil özelliklede bu zamanda bu kriz ortamında çoğu insanın evine ekmek alacak parası yok iken tüm bunları iyi düşünmek gerekiyor bence bu nedenle Doğan grubunu ve krizden bu şekilde kendine pay çıkaranları esefle kınıyorum

Saygılarımla

Adamlar, ilk çıktığında bangır bangır bağırıyorlardı. Parasız olacak diye, yavaş yavaş işi ele aldılar. Babasının hayrınamı yapıyor adam mecbur kazanacak, e niye baştan yalan söylüyon d- smart parasız diye, sizde digiturk gibi çıkın aslanlar gibi söyleyin. Paralı olacak diye :D

bende onu dedim. ömür boyu açık kanallar dediler ama kapattılar sonradan.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...