Jump to content

Hangi Mönitör?

PC MERAKLISI

Recommended Posts

Samsungun bu modeli gerçekten almaya değer. Sorunsuz çalışıyor. 3 kuzenime bilgisayar topladım ikisine de aynısını aldım. Almaya değer bir monitor. Asusun bu modeli hakkında hiçbir bilgim olmadığı için bişey demiyeyim.

yawuz58 : ınca için piksel bozuklukları çıkıyo diyolar

yukarda verdiğim asus-samsung ta özellikler tamamaen aynı tek fark asusta hd var samsungta oyun kalitesi güzelmiş

arasında kaldım samsung a çok iyi dediler ama asus bu model yeni olduğu için kullanan çok az

yawuz58 : ınca için piksel bozuklukları çıkıyo diyolar

yukarda verdiğim asus-samsung ta özellikler tamamaen aynı tek fark asusta hd var samsungta oyun kalitesi güzelmiş

arasında kaldım samsung a çok iyi dediler ama asus bu model yeni olduğu için kullanan çok az

verdiğim linke baktınmı ıncanın çoğu modeli sıfır ölü piksel garantili ınca istemezsen

madem aus derim full hd olduğu için aslında butip ürünler alırken teknosa gibi büyük

mağazalara bakmak lazım ben iki yıl önce alacaktım lcd görüntü kalitesini

beğenmediğim için almadım samsung 19 inç crt aldım lcd monitorlerde önemli olan bir tepkime süresi iki bakış açısı yani tam karşısından bakmayınca ekranı net göremiyorsun

samsung T220-t240- en guzeli T-260 hem LCD hemde TV li modeli var + 2 sertıfıkalı sterıo hoparlor dahılı,

2 adet aldım bır 240 bırde 260 - Extreme sıstem toplarım onlar ıcın secebılecegın ekranlardır , bu arada ANALOG gırıs komık olmus bıraz,

T240 ve T260 modellerınde HDMI iki adet (nadiren x2 bulunur ), DVİ ve componant gırıswlerı mevcut, tv li olanları kumandalı, ayrıca Dgigi turk gibi kart gırıslerı mevctuur , her sekılde kulanabılırsın ,

1900X1200 FULL HD

5 ms,

kolay gelsin :D

Please register to see this content.

full hd+dvi girişli+2ms tepki süresi+yüksek kontrast oranı = 368 tl

ooppss arkadaşımızın linkte verdiği monitör tam bir fiyat / performans canavarı ; güzel bir ekran almaya değer. Fiyatı çok iyi.

• 3 hafta sonra ...
ooppss adlı arkadaşın dediği gibi birde şöyle bi model var

21.5" W2261VP-PF

w2261vp-pf_1239871423773_l.jpg

2ms

1920 x 1080 Full HD

Analog, DVI, HDMI

50.000:1 (DFC)

369TL

bu daha hoşuma gitti ama marka olarak LG ye güvenemiyorum

bu monitör harika,kaçırma bence.. :D

Samsung P2250 aldım süper

özellikleri

21,5"

2ms

1920*1080 Full HD

50.000 kontrast

parlak ekran

Neden LG değilde Samsung aldım:

samsung hem ince hem parlak ekrandır şg ise daha matbi görüntü veriyordu

lg de hdmı ve kulaklık giriş/çıkışları olmasına rağmen hdmı ihtiyacım olmadığı için samsung aldım

Hepinize tek tek Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederim.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...