Jump to content
TNC-TR

czshow

Üye
 • Content count

  1318
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Good

About czshow

 • Rank
  TnC Gold

Profile Information

 • Male
 • Istanbul/Kağıthane

Recent Profile Visitors

1589 profile views
 1. czshow

  AnyToISO Professional 3.8.0 Build 560

  AnyToISO Professional 3.6.3 Build 490 Multilingual AnyToISO, kullanıcıların ISO dosyalarını düzenlemeleri için geliştirilmiş bir yazılımdır. Windows için mükemmel bir ISO oluşturucusudur. İnternette popüler olan CD/DVD imaj formatlarının neredeyse tamamını destekler (NRG, MDF, UIF, DMG, ISZ, BIN, DAA, PDI, CDI, IMG, vb.). Bilgisayarınızda CD veya DVD'si takılı olmadan çalışmayan programlar için AnyToISO yardımıyla ISO olarak imaj alabilir ve bu programları CD veya DVD'ye ihtiyaç duymadan kullanabilirsiniz. Aynı zamanda internetten indirdiğiniz diğer imaj formatındaki dosyalarıda AnyToISo yardımıyla kullabilirsiniz. :download1: (6.7 MB)  
 2. czshow

  WebcamMax 8.0.7.8

  WebcamMax 7.8.9.2 WebcamMax kameralı chat meraklılarının severek kullanacağı eğlenceli bir program. Program MSN, Skype, Yahoo Messenger, ICQ benzeri hemen hemen tüm mesajlaşma programlarıyla uyumlu çalışıyor. Webcam üzerinden binlerce efekt eklemek dışında program yardımıyla webcam görüntünüz üzerinden film dahil istediğiniz başka bir videoyu paylaşabilir, veya kendinizi kaydederek efekt ekleyip video sitelerine upload edebilirsiniz. WebcamMax programını diğer webcam programlarından ayıran en önemli özelliği bilgisayarınPicture in Picture özelliği. Bu özellik aynı anda birden fazla ekranı web kamerası üzerinden paylaşabilmenizi sağlıyor. Böylece bilgisayarınızda izlediğiniz filmle kendi webcam görüntünüzü birleştirebiliyorsunuz. Ya da bilgisayar ekranınızı webcam görüntüsü üzerinden paylaşabiliyorsunuz. Göstereceğiniz ekranların büyüklüklerini dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Film, video, ekran görüntüsü ne dilerseniz canlı yayın yapabilirsiniz. Programla eklenebilecek binlerce efekt ve animasyon dışında "paint" özelliği sayesinde chat sırasında ekrana çizimler yapabilir, yazılar yazabilirsiniz. Yine programla kendi efekltlerinizi hazırlamanız da mümkün. WebcamMax ile AVI veya ASF formatında kayıt yapılabiliyor. Kaydedilen videoları editlemeniz ve efektlerle eğlenceli hale getirmeniz de mümkün. Bu videoları video sitelerine veya blogunuza upload edebilirsiniz. Aynı şekilde webcam yardımıyla fotoğraf kareleri yaratmanız da mümkün. Fotoğrafları JPG, BMP, GIF veya PNG formatlarında kaydedebilirsiniz.   :download1: (25.5 MB)  
 3. czshow

  Nsasoft Product Key Explorer 4.0.2.0

  Sorun olacağını sanmıyorum
 4. czshow

  BurnAware Professional / Premium 11.0

  BurnAware Professional 7.8 Profesyonel bir disk yakma programı arıyorsanızBurnAware Professional tam size göre. BurnAware serisinin diğer üyelerinden çok daha geniş özelliklere sahip olan bu profesyonel disk yakma programı ile aynı anda birden fazla diski yakabilir, ayrıca disklerin içerisine özel kişiselleştirilmiş yorumlar ve bilgiler bırakabilirsiniz. CD/DVD ya da herhangi başka bir tür diskinizi silebileceğiniz gibi bu disklere format da atabilirsiniz. Bu sayede çok daha temiz ve yeni yazdırma işlemlerine karşı hazır bir diskiniz olmuş olur. İçerdiği özellikler ve seçenekler ile birlikte çok para verip almanız gereken popüler disk yakmaprogramlarına güzel ve ucuz bir alternatif olan BurnAware Professional ile başka hiçbir disk yakma programına ihtiyacınız kalmayacak ve tüm işlemlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebileceksiniz.   :download1: (8.3 MB)  
 5. czshow

  Nsasoft Product Key Explorer 4.0.2.0

  NsaSoft Product Key Explorer 3.8.2.0 Kurduğunuz yazılım veya oyunların serial keylerini unuttuysanız bu program ile tek tıkla bulabilirsiniz 500den fazla yazılım serialini size kolayca gösterir.   :download1: (5.8 MB)  
 6. czshow

  Save2Pc Ultimate 5.45 Build 1539

  save2pc Ultimate 5.42 Build 1507   save2pc, eski adıyla YouTube Downloader ile YouTube ve Google Video sitesinden videoları bilgisayarınıza indirip, istediğiniz video formatına çevirebilirsiniz. save2pc çok kolay bir kullanıma sahip, sadece YouTube sitesinden adresi kopyalayın ve programa yapıştırıp OK düğmesine basın. save2pc ile indirmiş olduğunuz videoları avi veya mpeg formatında kaydedebilirsiniz.   :download1: (5.8 MB)  
 7. czshow

  Windows 8.1 Plus+ Edition [X64]

  Sanırım tüm sorunlar Turbobit'in premiumu olmayan kullanıcılara kaplumbağa hızında paylaşım yapmasından kaynaklanıyor. Kopuyor devam ediyor vb. Alternatif sunup emeğe saygısızlık da etmek istemiyorum. Kazandığım bütün paypal kredilerimi site yüzünden turbobite yatırıyorum  :D . Not sistemi kurdum i7-4702MQ işlemci 8 GB ram, GT 745M ekran kartlı sistemde stabil çalışmakta.
 8. czshow

  Auslogics BoostSpeed 10.0.12.0

  Auslogics Boostspeed 6.5.6.0     Sisteminizi optimize etmek için tüm araçlar mevcut gözümü çarpanlar interneti optimize etme sistemi hızlandırma recovery dosya veri kurtarma ve bir çok özellik içermekte bakım onarım programında tecrübeme dayanarak 1-numara sayabileceğim programdır.   :download1: (16.2 MB) http://www.mediafire.com/download/et2wtvm6zcx3t5d/boost-speed-setup.zip
 9. czshow

  Topaz photoFXlab 1.2.10

  [center][size=4][color=#444444][font=tahoma, sans-serif][b]Topaz Labs photoFXlab 1.2.0[/b][/font][/color][/size][/center] [center][img]http://www.topazlabs.com/blog/wp-content/uploads/2012/05/photofxlab.jpg[/img][/center] [center][img]http://g1208.hizliresim.com/10/u/c8xxm.jpg[/img][/center] [center]Resimlerinize topaz eklentileriyle farklılık yaratın.[/center] [center]InstaTone™ dosyalarınız için ayrıcalıklı yönetim ve düzenleme kolaylığı sağlıyor. [/center] [center]Bu bağımsız uygulama sayesinde tüm Topaz eklentilerine erişebilirsiniz. [/center] [center]Kenar çubuğunun yanı sıra kullanışlı kısayollar.[/center] [center]IntelliColor™ teknolojisine sahip maskeleme ve kolay düzenleme araçlarıyla katmanlı kolay düzenleme.[/center] [center][img]http://www.topazlabs.com/photofxlab/_images/logo_windows.png[/img][/center][list] [*]Requires Windows XP, Windows Vista, or Windows 7 (32-bit and 64-bit) [*]Requires at least 2 GB RAM. (more recommended) [*]Video Card should support OpenGL 2.1 technology and later (A better video card will increase performance even more so than a faster computer processor.) [*]Compatible with Adobe Photoshop CS3-CS6 (32-bit and 64-bit), Photoshop Elements 6-10, PaintShop Pro, Photo Impact and Serif Photo Plus. [*]Compatible with Lightroom 2-4 [/list] [background=transparent] [img]http://www.tnctr.com//public/style_emoticons/default/d6zwp.jpg.png[/img] (281.30 MB)[/background][background=transparent] [CODE] https://rapidshare.com/files/4202635899/Topaz.Labs.photoFXlab.1.2.0.rar [/CODE][/background]
 10. czshow

  Duplicate File Detective 6.1.51

  [center][size=4][color=#444444][font=tahoma, sans-serif][b]Duplicate File Detective 4.3.53[/b][/font][/color][/size][/center] [center][size=4][color=#444444][font=tahoma, sans-serif][b][img]http://2.bp.blogspot.com/-8teCZaO5Jkk/UBjh7h5L5oI/AAAAAAAADD0/YcxbSzXy_l4/s1600/Duplicate%2BFile%2BDetective%2B4.2.47.jpg[/img][/b][/font][/color][/size][/center] [center][color=#000000][font=verdana, 'Segoe UI', Calibri, sans-serif][size=3]Duplicate File Detective ile sisteminizde birden çok kez kaydedilmiş dosyaları tarayarak bulabilir ve silebilirsiniz. Böylece sisteminizi rahatlatmış olursunuz.[/size][/font][/color][/center] [b]Özellikleri:[/b][list] [*]Kullanıcı dostu arayüz ile kolay kullanım [*]Detaylandırılabilir arama seçenekleri [*]Tek seferde belirlenen farklı klasörleri arayabilir [*]Bulunan dosyaları listeleyebilir [*]Listeleri HTML, CVS ve XML dosya türlerinde kaydetme [*]Arama kaydederek daha sonra tekrar arama yapabilme [*]Zamanlı tarama özelliği [*]Çoklu tarama yapma [*]Bulunan sonuçları silme, sıkıştırarak paket yapma veya taşıma [*]Resim önizleme özelliği ile kolay kullanım [*]Yazdırma desteği [*]sağlama toplamı kontrolü yapma [*]Dosya türü, tarih, boyuta göre arama yapma [/list] [color=#000000][font=verdana, 'Segoe UI', Calibri, sans-serif][size=3][center][img]http://www.tnctr.com//public/style_emoticons/default/d6zwp.jpg.png[/img] (8.88 MB)[/center][/size][/font][/color] [color=#000000][font=verdana, 'Segoe UI', Calibri, sans-serif][size=3][center][CODE] https://rapidshare.com/files/883508091/Duplicate.File.Detective.4.3.53.rar [/CODE][/center][/size][/font][/color]
 11. czshow

  Microsoft Silverlight 5.1.50901.0

  Microsoft Silverlight 4.0.50917.0 Silverlight, internet tarayıcılarının zengin içerikli dosyaları görüntülemesine yardımcı olacak bir platform olarak Adobe Flash'ın karşısına çıkıyor. Gelişmiş ASP .NET uygulamaları olarak da adlandırılan Silverlight, tarayıcınız üzerinde Silverlight için hazırlanmış videoları, oyunları, sayfaları izlemenize ve hatta tam ekran görüntülemenize olanak sağlayacak. Flash yazılımına rakip olan bu eklenti, bu tarz videoların, oyunların ve sayfaların geliştirilmesiyle ileride bir zorunluluk halini alacak. - Video, animasyon, etkileşimli çalışma ve şaşırtıcı kullanıcı arayüzleri içeren, Web ortamına yönelik medya deneyimleri ve zengin etkileşimli uygulamalar sağlanması. - 2 megabayttan (MB) daha küçük bir boyuta sahip ve tüm ana tarayıcılarla çalışan küçük, isteğe bağlı, kolaylıkla kurulabilir bir eklenti sayesinde kullanıcılar için sorunsuz, hızlı kurulum imkanı. - Herhangi bir ek kurulum gereksinimi olmadan Windows tabanlı ve Macintosh bilgisayarlar arasında tutarlı deneyimler. - Yüksek performans için istemciden daha yüksek oranda faydalanan daha zengin, daha etkileyici Web deneyimlerinin yaratılması. - Şaşırtıcı vektör tabanlı grafik, medya, metin, animasyon ve biçimlendirmeler grafiklerin ve efektlerin sorunsuz olarak her türlü Web uygulamasına entegre edilmesini sağlar. - Silverlight kullanarak varolan standartları/AJAX tabanlı uygulamaları daha zengin grafiklerle ve medya ile vurgulayın. (5.98 MB) http://download.microsoft.com/download/3/6/1/36190D2A-4138-4733-848E-5BB3D7ED960B/50917.00/runtime/Silverlight.exe
 12. czshow

  Mouse Speed Switcher 3.4.2

  Mouse Speed Switcher 1.41 Sanırım harici mouse kullanıyorsunuz ama touchpad'le aynı hızda olduğunu düşünüyorsunuz? Mouse Speed Swithcer, kolayca farenizin hızını ayarlayabilir. Bu program touchpadi, harici farelerin hızını artırarak daha kullanışlı bir fare yaratabilir, böylece zaman kaybı yaşamazsınız... (1.29 MB) http://www.gphotoshow.com/files/MouseSpeedSetup.exe
 13. czshow

  Subtitle Edit 3.4.1

  Subtitle Edit 2.9.3 Filmlere ait altyazıları değiştirmek veya filmler ile senkronize etmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir altyazı editörüdür. - Görerek senkronize - HTML içeri alma&dışarı aktarma - Görsel çeviri yardımcısı - MicroDVD, SubRib, SubStation Alpha, SAMI türlerinin birbiri arasında dönüştürme - Satır numaralarını düzeltme, yazı büyültme&küçültme, boşluklar, uzun satırlar ve geçersiz ekran saati düzeltme - Altyazı kesme (2.14 MB) http://www.nikse.dk/se/SE293.rar
 14. czshow

  Windows Sysinternals Suite 2016.07.20

  Sysinternals Suite 29.07.2010 Sysinternals Suite, Windows tarafından satın alınan Sysinternals firmasının herkesçe bilinen ücretsiz ve faydalı araçlarının toplanmasından oluşan bir paket programı. AccessChk AccessEnum AdExplorer AdRestore Autologon Autoruns BgInfo CacheSet ClockRes Contig Coreinfo Ctrl2Cap DebugView Desktops Disk2vhd DiskExt DiskMon DiskView Disk Usage (DU) EFSDump Handle Hex2dec Junction LDMDump ListDLLs LiveKd LoadOrder LogonSessions NTFSInfo PageDefrag PendMoves PipeList PortMon ProcDump Process Explorer Process Monitor ProcFeatures PsExec PsFile PsGetSid PsInfo PsKill PsList PsLoggedOn PsLogList PsPasswd PsService PsShutdown PsSuspend RAMMap RegDelNull RegJump RootkitRevealer SDelete ShareEnum ShellRunas SigCheck Streams Strings Sync TCPView VMMap VolumeID WhoIs WinObj ZoomIt http://download.sysinternals.com/Files/SysinternalsSuite.zip
×