Jump to content
TNC-TR

Sirius

Emekli
 • Content count

  4366
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

64 Excellent

About Sirius

 • Rank
  tncli

Profile Information

 • Male
 • gizli

Recent Profile Visitors

11454 profile views
 1. Sirius

  Premiumize 1 Aylık Premium Kodu (Kampanya)

  This coupon is not valid for your account. bende de bu uyarıyı verdi. 
 2. Torrentden indiriyorum ya da tnc üzerinden ama acronis programları hemen ertesi gün lisanssız duruma düşüyor, yedeklemek için aynı kalitede program var mı? Paragon gibi? Ya da Acronis crack aranmaktadır. 
 3. Sirius

  Gelir Testi

  Olum bu borçları falan ödemeyin sakın, gelir testi ney la adam fişler gibi.    Ayrıca Neden bir Genel Sağlık sigortası ödeyeyim ki, 2 sene hasta olmayacağım ama ne olur ne olmaz diye devlete  para mı ödeyeceğim? 2 senede bir hasta olursam gider özelde bakılırım, illaki devlete niye prim vereyim ki?    Bana mantıksız geldi.   Türkiye Cumhuriyeti, toplumun huzuru, milli dayanışma ve adalet anlayışı içinde, insan haklarına saygılı, Atatürk milliyetçiliğine bağlı, başlangıçta belirtilen temel ilkelere dayanan, demokratik, laik ve sosyal bir hukuk devletidir.   Sosyal devletin temel amacı herkese insan onuruna yaraşan asgari bir yaşam düzeyi sağlamaktır. Eğer devlet kendini sosyal devlet olarak tanımlıyorsa şu hakları da vatandaşlarına sağlamalıdır: a. Çalışma hakkı b. Adil ücret hakkı c. Sosyal güvenlik hakkı d. Konut hakkı e. Sağlık hakkı f. Eğitim hakkı     Devlet sosyal ise bizim sağlıklı yaşamamızı sağlamak zorunda, hastalanınca tedavi ettirmek durumunda değil mi...     Kafamda deli sorular... 
 4. 2016 64 bit i sizin verdiğiniz linklerden indirdim kurdum, sorunsuz çalışmaktadır. Crack çok basit. İndirmek isteyenlere bilgi vermiş olayım. 
 5. Sirius

  Günün Sözü

  denedin, yenildin. olsun, yine dene, yine yenil. daha iyi yenil  
 6. Arkadaşım bu program vpn programı ise cyberghost vpn 1 sene ücretsiz veriyor vpn programını. 
 7. "Çocukken her akşam yatmadan önce Tanrı'ya bana bir bisiklet vermesi için dua ederdim. Bir gün Tanrı'nın çalışma tarzının bu olmadığını anladım. Ertesi gün gittim kendime yeni bir bisiklet çaldım ve her akşam yatmadan önce Tanrı'ya günahlarımı affetmesi için dua ettim." (Alphonse Capone)

 8. Ben lisanslı windows 8 kullnaıyorum yasal olarak. Office 2013 bugün etkinleştirilmedi hatası verdi. Orijinal windows lisansına dokunmadan sadece office 2013 crack yapmak mümkün mü?   Bir de orijinal office 2013 indirimli satılan bir yer var mı? 
 9. selam

  1. DivaneTR

   DivaneTR

   aynı memleketten aleyküm selam

  2. ibocan06

   ibocan06

   aynı ülkeden as

  3. gozyası

   gozyası

   as nerelerdeydiniz.

 10. Sirius

  Üyelik Alımı Açık Torrent Siteleri

  Arkadaşlar en kaliteli Hd trackerlardan birisi olan hd torrents üyelikleriniz kısa bir süre için açmıştır. Kaçırmayın diyorum. [CODE]http://hd-torrents.org/[/CODE]
 11. Msdn üyeliği alınacaktır, satan eden yok mu?

  1. yilmaz02

   yilmaz02

   geçen sene 70 tl civarı almıştın halen diyorum iyiki almışım bulunca kaçırmayın derim.

 12. İlk ATARİ reklamı

  1. Qarizmae

   Qarizmae

   hehe tiplere bak vay açlar vay vay görgüsüzler vay ;)

 13. Balık yiyin, balıkta omega 3 var, adamı sinir etmeyin! Afiyet olsun.

×