Jump to content
TNC-TR

Sirius

Emekli
 • Content count

  4366
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

63 Excellent

About Sirius

 • Rank
  tncli

Profile Information

 • Male
 • gizli

Recent Profile Visitors

10599 profile views
 1. Premiumize 1 Aylık Premium Kodu (Kampanya)

  This coupon is not valid for your account. bende de bu uyarıyı verdi. 
 2. Torrentden indiriyorum ya da tnc üzerinden ama acronis programları hemen ertesi gün lisanssız duruma düşüyor, yedeklemek için aynı kalitede program var mı? Paragon gibi? Ya da Acronis crack aranmaktadır. 
 3. Gelir Testi

  Olum bu borçları falan ödemeyin sakın, gelir testi ney la adam fişler gibi.    Ayrıca Neden bir Genel Sağlık sigortası ödeyeyim ki, 2 sene hasta olmayacağım ama ne olur ne olmaz diye devlete  para mı ödeyeceğim? 2 senede bir hasta olursam gider özelde bakılırım, illaki devlete niye prim vereyim ki?    Bana mantıksız geldi.   Türkiye Cumhuriyeti, toplumun huzuru, milli dayanışma ve adalet anlayışı içinde, insan haklarına saygılı, Atatürk milliyetçiliğine bağlı, başlangıçta belirtilen temel ilkelere dayanan, demokratik, laik ve sosyal bir hukuk devletidir.   Sosyal devletin temel amacı herkese insan onuruna yaraşan asgari bir yaşam düzeyi sağlamaktır. Eğer devlet kendini sosyal devlet olarak tanımlıyorsa şu hakları da vatandaşlarına sağlamalıdır: a. Çalışma hakkı b. Adil ücret hakkı c. Sosyal güvenlik hakkı d. Konut hakkı e. Sağlık hakkı f. Eğitim hakkı     Devlet sosyal ise bizim sağlıklı yaşamamızı sağlamak zorunda, hastalanınca tedavi ettirmek durumunda değil mi...     Kafamda deli sorular... 
 4. Bana Masal Anlatma 2015 (Yerli Film) DVDRip XviD     Suriçi semtinde yaşayan ve hayatını dolmuş şoförlüğü yaparak kazanan iyi kalpli ve çekingen Rıza, mahallesinin gözbebeği olan genç bir delikanlıdır. Fakat doğru bildiği her şeyi Ayperi ile tanışınca yeniden gözden geçirecektir   [imdbhttp://www.imdb.com/title/tt4195278/][/imdb]                 http://turbobit.net/g5swsjgy9v7r.html    
 5. Fb-Gs Derbisi Kimin Olur? Ms Fb:1 Gs:0

  Beraberliğe 100 tl yatırayım diyorum 3.6 veriyordur muhtemelen, Fenerbahçeliyim ama kazanmamız zor. 
 6. İkinci el aldım bir gazla alan arkadaşım vardı zengin. Masaüstü daha cazip geldi ona, sıfırının çok çok altına aldım arkadaşlar. 
 7. Şunu aldım.    http://www.pcdepo.com/lenovo-ideapad-y50-59-425035-notebook?keyword=y50
 8. Arkadaşlar bilgisayarı yenilemeye kara verdim . Bütçem 3500 tl. Beklediğim özellikler   1- Solidworks 2015 ve autocad 2015 i çok rahat çalıştırmalı. (Render yapmıyorum) 2- Güncel oyunlaı yüksek ayarda oynatmalı. 3- Minimum 16gb ram olmalı. 4- Yasal lisansım var freedos olmalı.  5- SSD olmalı. 1920X1980 çözünürük olmalı.    Ben bir tane Msi marka buldum onu birazdan eklerim buraya. Servisi falan nasıl bilemedim?      Teşekkürler şimdiden. 
 9. hocam toplama almak isterseniz aynı fiyata daha iyisi toplanabilir. Yardımcı olalım toplamaya sıcak bakıyorsanız . 
 10. Windows 8.1 Runtime Error Hatası

  Ne yaptıysam düzeltemedim arkadaşlar aynı hata devam ediyor. 
 11. Whatsapp Plus 2015 V6.70

  Arkadaşlar bunu kullanan var mı acaba? Gerçekten fark yaratıyor ise indirelim, kullanalım. 
 12. Arkadaşlar merhaba;   Bilgisayara steam platformu üzerinden oyun yükledim. Yüklerken direkt x  de kuruldu. Ve artık sürücülerime sağ tıklayamıyorum ve bilgisayarıma giremiyorum. Ekranda şöyle bir hata çıkıyor:     Ne yaptıysam düzelmedi. Yardımcı olur musunuz? 
 13. Günün Sözü

  denedin, yenildin. olsun, yine dene, yine yenil. daha iyi yenil  
 14. Acil Satılık G2

  32 gb modeli için bile fiyat pahalı. İsterseniz revize edin fiyatınızı, satmanız kolaylaşacaktır. 
×