Jump to content

Ehliyet Almış Arkadaşlara Sorum Var

memin05_06

Recommended Posts

Arkadaşlar ben sertifikayı aldım bana emniyete gideceksin dediler de ben ilçede oturuyorum. Merkeze mi gitmem lazım yoksa ilçedeki emniyet olur mu? Bir de kangrubu kartı istiyorlar benim Kimlikte kan grubu yazıyor acaba tekrar kan grubu kartı almaya gerek var mıdır? Br de ücret ne kadar? Şimdiden teşekkürler..

Arkadaşım ben kan grubu için kart almadım dosyamın üstüne yazdım yaz dediler yazdım ölede werdim aldım :) ben alırken ehliyet harçı 40 liraydı şmdi zam gelmiş heralde 60 lira felan diyorlardı tam bilmiyorum umarım aydınlatıcı olabilmişimdir saygılar....

Arkadaşım ben kan grubu için kart almadım dosyamın üstüne yazdım yaz dediler yazdım ölede werdim aldım :) ben alırken ehliyet harçı 40 liraydı şmdi zam gelmiş heralde 60 lira felan diyorlardı tam bilmiyorum umarım aydınlatıcı olabilmişimdir saygılar....

40 liraydı %50 zam ile 60 oldu. Bu teorik sınav parsı da. Arkadaşın verdiği linkten baktım ben 213+2+40 gibi gözüküyor. 255 tl yani.

kardeş sen sertifikanı kursundan aldıktan sonra ankamall yanındaki emniyet sarayına gidecen arka tarafda girişi var ordan içeri gir sorarsan yardımcı olurlar sana aman diyem sahtekarlara yakalanma abi dakdiloyla yazalım bilgisayarla yazalım diye kandırıyorlar sen kimseye uyma direk gir içeri el yazımla doldur ver belgelerini kurtul ben para kaptırdım oooo .... çocuklarına açı çeke çeke çıksın hayat boyunca onlardan saygılarımla...

kardeş sen sertifikanı kursundan aldıktan sonra ankamall yanındaki emniyet sarayına gidecen arka tarafda girişi var ordan içeri gir sorarsan yardımcı olurlar sana aman diyem sahtekarlara yakalanma abi dakdiloyla yazalım bilgisayarla yazalım diye kandırıyorlar sen kimseye uyma direk gir içeri el yazımla doldur ver belgelerini kurtul ben para kaptırdım oooo .... çocuklarına açı çeke çeke çıksın hayat boyunca onlardan saygılarımla...

"ehliyet kursun nereye bağlıysa oraya gidecen

kurs ilçedeyse ilçeden alacan ehliyeti" demiş arkadaş. İnş yakındadır bir de onunla uğraşmak istemem..

Tavsiyen için çok çok teşekkür ederim..

ben 2001 yılında aldım ehliyeti bildiğim kadarıylan emniyet sarayından başka bir yerden alamaz ankamallın yanında hipotrumun karşısındaki binadan alınır tabi tayip başa geçeli bisürü kolaylıklar yaptı bunada bulmuşssa bilmiyorum orasına arkadaşlar haklı derim ama ben emniyetten değil emniyet sarayından aldım güvenlik kimliğimide ordan aldım 2007 yılında bence değişiklik olmamıştır bence ben ankara keçiörende oturuyom vede nerde oturuyorsan otur bu saraydan alınıyor

Yeni uygulamaya göre sürücü okulu derslerini bitirenlere iki yıl geçerli olan stajyer belgesi verilecek... Bu iki yıl süre içerisinde 2 kez kırmızı ışıkta geçen, 2 kez hız limitini aşan, uyuşturucu ve alkollü maddelerin etkisiyle araç kullanan, asli kusurlu olarak ölümlü ve yaralamalı kazalara karışan, 60 ceza puanını dolduran stajyer sürücülerin belgeleri iptal edilecek. Tekrar başvurmaları durumunda yazılı sınavı tekrar almaları gerekecek.

bunun gibi biseymis

Yeni uygulamaya göre sürücü okulu derslerini bitirenlere iki yıl geçerli olan stajyer belgesi verilecek... Bu iki yıl süre içerisinde 2 kez kırmızı ışıkta geçen, 2 kez hız limitini aşan, uyuşturucu ve alkollü maddelerin etkisiyle araç kullanan, asli kusurlu olarak ölümlü ve yaralamalı kazalara karışan, 60 ceza puanını dolduran stajyer sürücülerin belgeleri iptal edilecek. Tekrar başvurmaları durumunda yazılı sınavı tekrar almaları gerekecek.

bunun gibi biseymis

kardeş nerden alınıyor sen biliyonmu benim bildiğim kadarıylan emniyet sarayından alınıyor

ben 2001 yılında aldım ehliyeti bildiğim kadarıylan emniyet sarayından başka bir yerden alamaz ankamallın yanında hipotrumun karşısındaki binadan alınır tabi tayip başa geçeli bisürü kolaylıklar yaptı bunada bulmuşssa bilmiyorum orasına arkadaşlar haklı derim ama ben emniyetten değil emniyet sarayından aldım güvenlik kimliğimide ordan aldım 2007 yılında bence değişiklik olmamıştır bence ben ankara keçiörende oturuyom vede nerde oturuyorsan otur bu saraydan alınıyor

Önemli Duyuru : Sincan, Etimesgut, Keçiören ve Yenimahalle ilçelerinden herhangi birinde ikamet ediyorsanız, tüm trafik tescil veya sürücü belgesi işlemlerinizi, ikamet ettiğiniz ilçe emniyet müdürlüğünde yaptırabilirsiniz.[/CODE]

demiş web sitesinde.. Ben de Pursaklar'dayım. Eskiden Keçiörene bağlıydı.. Bakalım bi gidip sormam lazım burada veriyolar mı vermiyorlarsa da dediğiniz gibi emniyet sarayına gideriz artık ..:) Ehliyet için herşeyi yaptık bunu da yaparz artık:)

emniyet sarayı verir bence eskisi gibi devam ediyordur öyle veya böyle alırsınız ama biraz dolanırsınız sabah erken gidin beni zor çıkmıştım saat3e sabah 6da gitmiştim halbükü

arayın öyle yola düşün bence

ankara emniyet sarayı

Santral Telefon No :

303 55 55

GSM. Santral Telefon No :

0 505 318 06 00 - 09

0 505 318 06 12 - 14

krokisi

kroki.jpg

valla bi kaç sene once kurusumuz dağıttı eğliyetleri hiç uğraşmadık emmniyette filan değişmiş olabilir tabi biz sadece sürücü kursuna evrak bıraktık..sürücü kurusu emniyet kısmını halletti tanıdıklarımız var diyoyolardı ama :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...