Jump to content

Oem Win7 Dvd'si Hazırlama

Recommended Posts

• Editor

arkadaşlar OEM Win7 DVD'si nasıl hazırlanır, elimden geldiğince açıkca anlattım... anlatım RAR dosyasının içinde...

2 yöntem var, Modlu Bioslar için ve bildiğimiz Loader Yöntemi.. ikisinin de anlatımı RAR dosyasının içinde...

kolay gelsin...

http://rapidshare.com/files/267204221/Otomatik_Aktivasyon_Win7_DVD.rar[/CODE]

ikinci linkteki Loader tarafımdan hazırlanmıştır ve 32-64Bitte çalışmaktadır... sadece Windows 7 Ultimate içindir...

[CODE]http://rapidshare.com/files/276832740/Windows_7_i_in_otomatik_OEM_aktivasyon.rar[/CODE]

resim kendi yaptığım loader'a aittir...

94731219.jpg

• Editor
win 7 professional 64 bit için olur mu

olmaz, bu sadece Ultimate içindir, diğer Windows 7 sürümleri için geçerli değildir...

Win 7 PRO için KMS activation yapmanız gerekmektedir... şuana kadar da sağlam bir KMS çıkmadı...

olmaz, bu sadece Ultimate içindir, diğer Windows 7 sürümleri için geçerli değildir...

Win 7 PRO için KMS activation yapmanız gerekmektedir... şuana kadar da sağlam bir KMS çıkmadı...

kms de loader gibi mi crackliyor yoksa biod modlamayla mı yoksa ikisinden de farklı mı

• Editor
kms de loader gibi mi crackliyor yoksa biod modlamayla mı yoksa ikisinden de farklı mı

tam emin değilim ama sanırım ikisinden de farklı, KMS aktivasyon için internet bağlantısı gerekiyor...

normalde internet üzerinden aktivasyon için Microsoft'a bağlanılması gerekirken, Çinli hackerların tasarladığı bir sunucuya bağlanılıyor ve aktivasyon gerçekleştirilebilyor..

eğer sağlam bir tane KMS bulabilirsem burada paylaşırım...

• 4 hafta sonra ...

Win 7 PRO için KMS activation yapmanız gerekmektedir[/CODE]

İşletm sistemleri dışında, Microsoft Office 2010, yeni adı ile "Mondo" içinde KMS aktivasyon işlemi uygulanacak -> VLK ile Offline aktivasyonu mum ile arayacağız ;)

Aktivasyon için kullandığınız Loader hangisi acaba?

normalde internet üzerinden aktivasyon için Microsoft'a bağlanılması gerekirken, Çinli hackerların tasarladığı bir sunucuya bağlanılıyor ve aktivasyon gerçekleştirilebilyor..

Bu yöntem Office 2010 için de çok zor olmasa gerek.

Korumalar arasında en güçlü kabul edilen PS3 bile kırılmaya başlandı.

Office 2010 mu kırılamayacak.Hele ki MS korsan için açık kapılar bırakırken.

• Editor
Aktivasyon için kullandığınız Loader hangisi acaba?

bildiğimiz loader yöntemi... zaten loader'ı kim yaparsa yapsın, yöntem aynı, hepsi de BIOS'u emule yöntemi ile hazırlanıyor...

şimdiye kadar farklı diyebileceğim tek loader, WOW Loader, aslında onun da mantığı aynı, o da BIOS'u kandırıyor ama onu diğerlerinden ayıran HDD'de "System Reserved" kısmını kendisinin otomatik bulması...

ayrıca konuya kendi yaptığım Loader'ı da ekledim ve kesinlikle çalışmaktadır...

dediğim gibi ben de bir Loader yaptım :) ama yöntem ve mantık aynı... :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...