Jump to content

Hüseyin Peyda / Söyleyin Anama Ağlamasın (1950)

siranusta

Recommended Posts

Söyleyin Anama Ağlamasın (1950)

Yönetmen : Hüseyin Peyda

Senaryo Yazarı : Hüseyin Peyda

Tür : Dram

Arkadaşlar Yukarıda ki Dizi / Film Bana lazım ama internette ara ara bir türlü bulamadım bir kaç yayın kuruluşu ile de iletişime geçmeye çalışsamda millet bana deli Gözüyle bakıp telefonu kapattılar.

Bu dizi Filmini bulan/ nerede oldugunu bilen / Duyan / Gören Arkadaşlarımdan Yardımlarını bekliyorum...

Halen Filmi bulup indiremedim...

Fatih123 kardeşimizin vermiş oldugu sitede likler var gibi ama orada premium üyelik istiyor yani forumda olmayan 8-9 film yükle öyle linkleri gör diyor yada bekle 2-3 yıl öyle yapalım gibisinden bir sistemi var sitenin bu konuda yardımcı olabilecek olan arkadaşlarımız var mı ?

Bir de 2009 Yılında 2012 isminde çevrilen bir kıyamet filmi var o filmi de ara ara bulamadım yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar filmin ayrıntıları aşagıda

Tür : Aksiyon / Gerilim / Bilim Kurgu

Yönetmen : Roland Emmerich

Senaryo : Roland Emmerich , Harald Kloser

Görüntü Yönetmeni : Dean Semler

Müzik : Harald Kloser

Yapım : 2009, ABD / Kanada

Oyuncular

John Cusack (Jackson Curtis) , Thandie Newton (Laura Wilson) , Woody Harrelson , Amanda Peet (Kate) , Morgan Lily (Lilly) , Danny Glover (Başkan Wilson)

Tarihte daha önce hiçbir kültürde, farklı dinde ve bilim insanları ile devletler arasında bir yıl bu kadar belirgin bir şekilde önem taşımamıştır.

2012, dünyanın sonunu getiren global bir felaketin ardından, kurtulanların kahramanca mücadelelerini anlatan destansı bir macera.

Maya inanışına göre 2012 yılında dünyanın sonu gelecektir

Not : 2 tane 2012 filmi var bana 2009 yapımı yani bilgileri yukarıda olan film lazım...

Modum Konuyu baştan okudum ve kuralları da tekrar okudum lakin madde 10'a ters düşen bir durumun nerede söz konusu oldugunu bir türlü bulamadım...

FK. Madde 10

Mesaj yazarken, okunması ve anlaşılmasının kolay olması açısından, büyük-küçük harf ve yazım kurallarına dikkat etmelisiniz. Büyük harflerle yazmanın net kullanıcıları arasında bağırmak anlamına geldiğini unutmayın! Mesajın veya başlığın tamamını büyük harflerle yazamazsınız. İstisnai durumları hoş görmek yönetimin insiyatifindedir.

İlgili konunun başlıgı aşağıda yeterince açık degil mi Modum ?

Başlık Adı : Benim Için Çok önemli Lütfen Yardım

Başlık Açıklaması : Hüseyin PEYDA / Söyleyin Anama Ağlamasın (1950)

Başlık açıklaması ile Başlık adı Kutucuklarının getirmiş oldugu güzelligi kullanarak iki kutucuktan açıklayıcı bir başlık hazırladım...

" Benim Için Çok önemli Lütfen Yardım, Hüseyin PEYDA / Söyleyin Anama Ağlamasın (1950) "

konu içeriginde ise aramış oldugum Filmin diger ayrıntılarına yer vermiş bulunmaktayım...

Diğer 2012 Filmine gelecek olursak Özellikle aramış oldugum Hüseyin PEYDA / Söyleyin Anama Ağlamasın (1950) Zaten bir kere konu açmışım Açmış oldugum konunun altına da Son zamanlar da arayıp da bulamadıgım bir Film'i daha ekledim Ki Tekrar Konu açmayayım Kirlilik yaratmayayım diye.

İhlal etmiş oldugum Forum kuralları Madde 10 ve 16 olarak belirtilmiş ama O Kurallara ters düşen bir şey olmadıgı kanaatindeyim Lütfen Aydınlatırmısınız ?

FK. Madde 16

Başlıklarınızda açıklayıcı olmalısınız. Hiçbir açıklayıcılığı olmayan "yardım edin", "lütfen dikkat", "acil" ve benzeri başlıklar kullanmamalısınız.

16. Başlıklarınızda açıklayıcı olmalısınız. Hiçbir açıklayıcılığı olmayan "yardım edin", "lütfen dikkat", "acil" ve benzeri başlıklar kullanmamalısınız.

Sizin başlığınız:

Benim Için Çok önemli Lütfen Yardım

Bakın kurallar gayet açık. Kurallara uygun davrandığınız sürece size yardım etmeye çalışırız.

Sizin ihlal etmediğiniz şey başlık değil açıklama kısmı :rolleyes:

Filme ben de biraz baktım ama bulamadım.Çok özel bir film herhalde ki zor bulunuyor.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...