Jump to content

Spwizeng.dll Hatası Ardından Autorun.dll Hatası

czshow

Recommended Posts

Beyler Forumdan Geçen 64 Bit Vista İndirdim DVD ye Çektim Sonra Kurulum Aşamasında E:\Sources\SPWIZENG.DLL uygulaması veya DLL'si, geçerli bir Windows bellek görüntüsü değil Hatası Oldum Tamam Deyince Arkasından Direk Autorun.dll Hatası Alıyorum.. DVD Yazdırmayı En Yavaşta 3 Kere Yaptım Aynı Hatayla Karşılaştım.. Bugünde Black Vista Paylaşılmış Forumda Onu İndirdim Aynı Problem Gene Başımda Yardımcı Olursanız Sevinirim..

Bu Vista Black Editionu İndirip Kuranlar Var Bi Bana Fasulyeymişim Gibi Davranuyor Herlde :)

Bilgisayarımdan Açmaya Çalıştığımdada Aynı Hata..

52755070.jpg

96520572.jpg

Sorun sizde gibi duruyor.Öncelikle şunları bir deneyin.

1.Virtual box veya benzeri bir programla o iso dosyasını sanal bilgisayarda deneyin.Sorun verirse tekrar indirmen gerekecek.Eğer sorunsuz yüklenirse;

1.Kullandığınız dvd yakma programını değiştirin.İso yazdırdığınız dvd medyayı değiştirin.Mümkünse başka bir bilgisayarda isoyu yazdırıp bilgisayarınızda deneyin.Saygılarımla

Virtual Boxta Sorunsuz Kuruldu.. Sorun Yazdırma Programımdaymış Ashampoo Burning Studio Kullanıyodum DVD yi En Düşük Hızla 3 Kere Yazdırdım Aynı Hatayı Aldım.. Neroyla ilk Yazdırışımda Formatı Attım..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...