Jump to content

Bİlgİsayar Donuyor !

quadcore

Recommended Posts

beyler format attım pc ve formattan sonra pc cok donuyo ve müzik acarken müzik kesik kesik calıyo

driverları kaldırdım ve tekrar kurdum aynı. sistem sıcaklıgda cok iyi 44c bir yerde okudum sistemde trojen vakasıymış

saglam antispy antivirüs programı varmı veya onerdiginiz!!! ne yapmam gerekli ?

Driverleri yüklerken sorun yasadın mı yada eksik olan var mı?Bildiğim kadarıyla önce anakart ethernet ve ses kartı sonrada ekran kartı sıralaması daha stabil oluyor eğer sıralaman doğru ise güncel driverleri yükle.Ayrıca yeni temizlenmiş bi pcde trojen olucanı sanmam

Driverleri yüklerken sorun yasadın mı yada eksik olan var mı?Bildiğim kadarıyla önce anakart ethernet ve ses kartı sonrada ekran kartı sıralaması daha stabil oluyor eğer sıralaman doğru ise güncel driverleri yükle.Ayrıca yeni temizlenmiş bi pcde trojen olucanı sanmam

[/quate]

pc perfext xp kurdum full driver

ses ekran kartı kurulu ethernete kurlu hiç bir sorun yaşamadım ve benimde aklıma geldi kaldırdım yeniden kurdum

ses kesik kesik geliyo

şimdide spyware doctorla taratacam

cpu % 100 çalışıyosa ve bu çalısan işlem svchost.exe ise otomatik güncelleştirmeleri kapat .

d sürücüsünüde biçimlendirmediysen virüs varsa d de anında işletim sistemine bulasabilir windows kurulumu bitince ..

d nin yedegini biyere al diski full formatla sonra win kur

sonra antivirüs kurup dosyalarını tarat .

cpu % 100 çalışıyosa ve bu çalısan işlem svchost.exe ise otomatik güncelleştirmeleri kapat .

d sürücüsünüde biçimlendirmediysen virüs varsa d de anında işletim sistemine bulasabilir windows kurulumu bitince ..

d nin yedegini biyere al diski full formatla sonra win kur

sonra antivirüs kurup dosyalarını tarat .

hizmetlerden kapatım otomatik günceleştrimeyi spyware doctor cozecek gibi

şimdide sistem hızlı müzük dinlerken kesik kesik calıyo

sanırım harddiskin de sorun var gibi duruyor

sorun çözdüm ide kanallarında sorun wardı ide1 de hdd ve dvdrw birken pc donuyordu

bende ide2 den hdd dogru bagladım sorun çözüldü yardımcı olan yada olmayana teşşkürler.

AYnı sorunlar bi aralar bende başbaşaydım bu sorunun üstünden ise d ve c ye format atarak düzeltebildim bi c ve d ye format atarsan umarım bu sorunun üstesinden gelirsin.

Başarının sırrı nedir?

Doğru Kararlar

-Doğru karar almanın yolu nedir?

Tecrübe

-Tecrübe kazanmanın yolu nedir?

Yanlış kararlar...

haykracndnmazine.png

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...