Jump to content

Türkçe Ve Full Güvenlik Paketi

umutcnakn

Recommended Posts

Tnc-Team Güvenlik Paketini sizlere sunuyorum.

Paket İçerisinde

Eset nod 32 Türkçe Full Ve Katılımsızdır.

Kaspersky Türkçe Full Ve Katılımsızdır.

333333i.png

:clapping:

(Dosya.tc Linkimiz Silinmiştir.Site Yapılandırılmaya Girdiği İçin)

MediaFire Linkimiz.

http://www.mediafire.com/download.php?domoyjqyj2m[/CODE]

Gramer Adama Teşekkürler.

Hakanakt?a Teşekkürler.

Yamener-Sinope Team e Teşekkürler.

(Autou Play Media Studio Ustam olan Grameradam'A sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum)

(Auto Play Studio dan anlayan üstadlarım indirip bi denerseniz kendi bilgisayarınızda makbule geçer.Herhangi Bi yanlışım varmı?)

Arkadaşlar eğer nod 32 kuruluma geçmezse.

ssssssssssssg.png

İndirdiğiniz dosyayı açın ve içindeki güvenlik paketi umutcnakn'ye girin ve ordaki docs a girin setuplar ordadır.

Güzel Çalışma Programları fazlalaştırırsan çok iyi olur WPI misali :clapping: Diğer Çalışmalarındada başarılar.. :dribble:

TEşekkürler herhangi bi hata ile karşılaştınmı?

Bu acemi bir çalışma oldu bidahaki çalışmam çok yakında.Onda hallederim onu teşekkürler.

Vİsta,Windows 7,Xp,Linux,Pardus İşletim sistemlerinde denedim herhangi bi hata ile karşılaşmadım!

Linux ve Pardus işletim sistemlerinde denemişsiniz . :clapping: Gerçekten tebrik ediyorum sizi muhtemelen Wine ile çalıştırmışsınızdır. Ancak Linux üzerinde neden böyle antivirüs programlarına ihtiyaç duyalımki ? Ayrıca Linux'un "Linux" adında bir sürümü var mı ? Varsa eğer bir link alabilirmiyim sizden ? Ben şu ana kadar Linux 'un Fedora , Ubuntu , Debian , Pardus , Slackware , Suse gibi bir çok sürümünü denedim . Ama "Linux" adında bir Linux tabanlı bir sisteme rastlamadım .

Linux ve Pardus işletim sistemlerinde denemişsiniz . :clapping: Gerçekten tebrik ediyorum sizi muhtemelen Wine ile çalıştırmışsınızdır. Ancak Linux üzerinde neden böyle antivirüs programlarına ihtiyaç duyalımki ? Ayrıca Linux'un "Linux" adında bir sürümü var mı ? Varsa eğer bir link alabilirmiyim sizden ? Ben şu ana kadar Linux 'un Fedora , Ubuntu , Debian , Pardus , Slackware , Suse gibi bir çok sürümünü denedim . Ama "Linux" adında bir Linux tabanlı bir sisteme rastlamadım .

Sen yanlış anladın linux derken linux işletim sistemlerini kastetmek istedim açıklamada yanlışlık yapmış olabilirim.

sağol inş olur nod 32 kuracam :D

Konuyu iyice oku eğer nod 32 kuruluma geçmezse neler yapacağın mevcut konuda.

kaspersky hangi sürümü acaba bide key sorununu nasıl aştınız kurduktan sonra blacklist olmasın keyler acaba bende bu kaspersky i wpi de kullanmak istiyordum eğer izin verirseniz.??

Programların yapımcısı ben değilim...

• 1 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...