Jump to content

Katilimsiz Oyunlar V1

murathassoy

Recommended Posts

hocam kusra bakma farkındayım zaman aldıgının ama hanı kımseden çıt cıkmayınca konu öylece açılmış ama ilgilenen yok zannettim..konu anasayfada gözüksün diye ara ara yazdım..emeğine sağlık parmakalrına kuvvet..

Linkler Yenileniyor Hata var ise bildirirmisin "kaamobe"

arkadaşım tekrar ellerine saglık dayanamadım ve mostwantedı yukledım ama keske seslerı cıkarmasaydın..bu oyunların tadı orta..sende haklısın cok yer tutuyor ama bence bazı oyunları eklemeseydın daha güsel olurmus..mesela nfs 2 ve quekk gibi..

neyse emeğine sağlık..süper olmuss

arkadaşım tekrar ellerine saglık dayanamadım ve mostwantedı yukledım ama keske seslerı cıkarmasaydın..bu oyunların tadı orta..sende haklısın cok yer tutuyor ama bence bazı oyunları eklemeseydın daha güsel olurmus..mesela nfs 2 ve quekk gibi..

neyse emeğine sağlık..süper olmuss

kaamobe' Saolasin da oyunlari ßen aktif etmedim baska yerlerden toplayip kendime Dosya halinde herkeze sunmak amacı ile yaptim.

Yani KATILIMSIZ hale ben getirmediğim icin sesler yer kapladiği icin çıkarmışlar.

Bu NFS2 olmazsa olmaz ve Quike 3 üde kendim icin ekledim ^_^

Okadar da olsun yani...

kaamobe' Saolasin da oyunlari ßen aktif etmedim baska yerlerden toplayip kendime Dosya halinde herkeze sunmak amacı ile yaptim.

Yani KATILIMSIZ hale ben getirmediğim icin sesler yer kapladiği icin çıkarmışlar.

Bu NFS2 olmazsa olmaz ve Quike 3 üde kendim icin ekledim :D

Okadar da olsun yani...

ne olursa olsun gayet başarılı ve sorunsuz bir paylaşım olmuş..o kadar kusur kadı kızında da olur :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...