Jump to content

Hyper - Lock Dongle Kopyalama

add_alaca
 Share

Recommended Posts

Arkadaslar hyper Lock Dongleden Herkes Gibi Bende Cok Cekiyorum Bunu Kopyalama Sansımız yada Bilgisayarda Virtual Cdrom yani sanal cdrom gibi calisan sanal hyper lock programı varmıdır. varsa lütfen paylasabilirmiyiz. Su Ramazanlik Günü Allah Sizlerden Razı Olsun İnsallah Hepinizden çünki sizlerden ogreniyoruz

• 1 yıl yıl...

Arkadaslar hyper Lock Dongleden Herkes Gibi Bende Cok Cekiyorum Bunu Kopyalama Sansımız yada Bilgisayarda Virtual Cdrom yani sanal cdrom gibi calisan sanal hyper lock programı varmıdır. varsa lütfen paylasabilirmiyiz. Su Ramazanlik Günü Allah Sizlerden Razı Olsun İnsallah Hepinizden çünki sizlerden ogreniyoruz

Olsada yazmaz zaten kimse

• 2 ay sonra...

[quote name='erman12345' date='01 Aralık 2010 - 09:17 ' timestamp='1291195662' post='919669']
benim bildiğim var ama senin işine yarar mı onu bilemem (daemon tools) ve (virtual drive 11) var bunları googleden araştır ve full olanını indir mutlaka bulursun hadi sana kolay gelsin
[/quote]

Cevabından dongle'ın ne olduğunu bilmediğin ortaya çıkıyor. Bahsettiğin programlar cd-dvd emulatör programları. :)

[quote name='tarabyalibaba' date='01 Aralık 2010 - 08:33 ' timestamp='1291193008' post='919665']
Bende çok uğraştım bunlarla ama onunla uğraşan çok az ve uğraşanlarda kimseye birşey söylemiyor ;)
[/quote]

Anahtar kelime : hyperlock dongle emulator

bu tip konularda bilginiz yoksa gerekli işlemleri yapıp emulatörü çalıştırmanız bile mesele zaten.
Dongle kopyalama yerine programın kırılmışını aramanız daha kolay olur herhalde.

Edited by x-force

Anahtar kelime : hyperlock dongle emulator

bu tip konularda bilginiz yoksa gerekli işlemleri yapıp emulatörü çalıştırmanız bile mesele zaten.
Dongle kopyalama yerine programın kırılmışını aramanız daha kolay olur herhalde.
[/quote]

piyasada binlece çeşiti var hepsini nerden bulacan ki

• 5 ay sonra...
  • 2 years yıl...

abt pencad in eski versiyonları lpt hyperlock kullanıyor. bunu kopyalayabilecek veya kırabilecek veya emulatorunu bulabilecek arkadaşlar lütfen yardım etsin. emeğinin karşılığı verilecektir.

arkadaşlar bende tek kullanıcı için hyper lock dongle var ilgilenen arkadaşlar 05303159959 numaradan ulaşabilir

Edited by alinogay