Jump to content

Domain Transferi

Northwood

Recommended Posts

Arkadaslar Yaklasık 1 Sene Once 3 Tane Cs Serveri Aldım İsmi Lazım Degil Biyerden.. + Ucretini Odeyip Domainde Aldım.. Yaklasık 3-5 Ay Kullandım Serveri ve Siteyi Kapattım. Ondan Sonra Bu Firma Benim Domainimi Sahiplendi Baska Sitelere Yonlendirdi Cs Serverları Actı Benim Domainim Uzerinden Gun Geldi Bende Domainimi Geri Aldım.. Ve Suresini Uzatmak İstedim 10 Mb index Atacak Kadarda Bi Alan Aldım Suresini Uzattım. Gecenlerde Siteme Birisi İndex Atmıs hackledim diye bunu duzeltmeye calıstık ama ftp giris yapamadık duzeltemedik yetkililere bildirdim ama onlarda turkiyenin en iyi hosting firması en iyi game network sunucusu olduklarını iddaa ederken tuttular bu olaya kayıtsız kaldılar. 2-3 haftadır panel sifrem yollanmıyor index kaldırılmıyor.. bana yol iz gosterirseniz cok sevinirim kendimi bunlara karsı nasıl savunurum haklarım neler yasal olarak. ve domainimi baska bi firmaya transfer etmek istiyorum ama bu konu hakkında hicbi bilgim yok :rolleyes:

Hizmet aldığın firmanın web sayfasında genelde hizmet sözleşmesi ile ilgili bilgiler olur, hacklenen siteler müşterinin kendi sorumluluğu altındadır diye... daha doğrusu şifre kimdeyse sorumlu odur... domain'in nereye bağlı? (ICAAN...) domain'in Locklu mu? nereye yönlendirdin? (ns1.lamer.com)???

Hosting hizmeti aldığın firma'yı pm atabilirmisin... belki elimizden bişi gelebilir! :rolleyes:

Dostum Alan Adım

www.oyunsana.net[/CODE]

Siteye index Atılınca Guvenlik İcin Sifreleri Degistirdiler Ama Bana E-Mail İle Yolluyacaklardı Malesef Yollamadılar. Domaini

[CODE]http://www.technoix.net/[/CODE]

veya

[CODE]http://www.technoix.com/[/CODE]

Aldım. Domainim Lock'lumu Bi Bilgim Yok Dostum.

Registrant:

Web Advertising, Corp. (OYNASANA-NET-DOM)

Kings Court, Bay Street

P.O. Box N-3944

Nassau,

BS

+852.30162320

+852.30162320

[email protected]

Domain Name: OYNASANA.NET

Status: PROTECTED

Administrative Contact:

Web Advertising, Corp. [email protected]

Kings Court, Bay Street

Main Street

Nassau,

BS

+852.30162320

Fax- +852.30162320

Technical Contact, Zone Contact:

Web Advertising, Corp. [email protected]

Kings Court, Bay Street

Main Street

Nassau,

BS

+852.30162320

Fax- +852.30162320

Record last updated on 04-Aug-2006.

Record expires on 17-Feb-2007.

Record created on 17-Feb-2004.

Domain servers in listed order:

Name Server: NS3.AS1234.COM

Name Server: NS1.AS1234.COM

Name Server: NS2.AS1234.COM

Verio Inc. - Growing Your Business, One Click At A Time

eğer durum buysa unut demek daha iyi gibi geliyor domain ismini.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...