Jump to content

Bozmadan Yakınlaştırma Pro 3 | Tr | Full3mb | Edit

AlijohnX

Recommended Posts

3.0.2.0 Sürümü ile | Türkçe Dil Destekli | Editionlu | TNC Reklamlı | Full | Katılımsız ...:: Silent ::... | PhotoZooM Profesyonel [bozmadan Resim Yakınlaştırma] Aracı

:image: ...::: Önizleme :::... :image:

81466603.png

69816633.png

Gerekli Olursa Kilit Kodunu Yukardaki Resimden Gördüğünüz gibi Alabilirsiniz...

:) ....:::: Açıklama ::::.... :folder:

PhotoZoom Professional ile küçük boyutlu fotoğraflarınızı Çok fazla bozulmadan tam anlaşılır şekilde büyültebilrsiniz. Diğer resim editörlerinden farkı ise büyütme yaptığınızda fotoğrafta bozulmalar olmaması. Siz büyütmek istediğiniz oranı programa giriyorsunuz ve gerekli hesaplamaları yaparak resminizi en verimli şekilde büyütebiliyor.Yapmış olduğunuz büyütme işlemlerini kaydetmek istediğinizde program çıktı resimlere kendi damgasını vurur. Tek resimle çalışmanın yanında toplu olarak da çalışabilirsiniz.

Desteklediği resim biçimleri: BMP, JPG, GIF, DIB, JPEG, JPE, PNG, TGA, TIFF

Genel Özellikleri:

# Tarafımca Editionlu, TNC Reklamlı, Boyut Düşültmeli, Riplidir

# Resimlerinizi 1600*1200 piksele kadar büyütebilirsiniz.

# Büyütme oranını mm, cm, piksel, inch gibi çeşitli birimler ile yapabilirsiniz.

# Programda kayıtlı olan çeşitli görüntüleme ayarlarını kullanabilirsiniz.

# Çoklu dosya ile çalışabilirsiniz. (Batch)

# Programın içerisinde yer alan sihirbazı kullanarak ayarlarla uğraşmadan kısa sürede resimlerinizi büyütebilirsiniz.

# Resimleri döndürüp, çevirebilirsiniz.

# Türkçe dile sahiptir.

downoelps8x.gif

:) ...::: Yazılım Hakkında Kendi Yorumum / Kullanım :::... ^_^

Yazılımı Yükleyip açtıktan sonra ilk olarak kendi verdiği önizlemeli güzel bir jpeg formatı resmi gördüm. Programa uyarlanmış bir resimdir diye dikkate almadım aslında. Daha sonra Kendi açtığım küçük bir resmi alıp büyüttüm gerçekten photoshoptan bile güzel bir yakınlaştırma yaptı. Kaydetme özelliğide vardı. Beğendim. Düzenledim Baya bir uğraş içersinde kaldım ama terler boşa akmadı. Bu arada yardım dosyalarını ve uninstal dosyalarını sildim. Büyük bir yer alanı açıldı. Yani yazılımı 9 mb iken 3 mbta kadar düşürdüm. İyi Günlerde kullanmanız dileğimle...

downoelps8x.gif

:: Ana Sayfa ::

http://www.bevista.com/[/CODE]

downoelps8x.gif

down2rw5.gif

[color=#ff0000]

http://rapidshare.com/files/283030440/PhotoZoom_Pro_3.0.20_Turkce_Full_Edition_Katilimsiz.exe.rar[/color]

[u][i]Boyut|->[color=#ff0000] 2673 kb[/color][/i][/u]

Ben denedim bek bi yararı dokunmadı. Ama picasayı kullanarak büyüttüğünde daha iyi verim alabilirsin.

Katılıyorum @XCHIVALR0US...

@Kamp Buyrun Sistem Gereksinimleri...

Microsoft® Windows® Vista, XP, 2000, 2003, or 7 (beta)

64 MB dahili bellek

6 MB Boş sabit disk alanı

Mac ® OS X 10.4 (Tiger) veya 10.5 (Leopard)

G4/G5 PowerPC veya Intel işlemci

128 MB dahili bellek

10 MB Boş Sabit disk alanı

For Photoshop Plug-in functionality, Adobe® Photoshop® 7 or higher (on Windows) or CS2 9.0.2 or higher (on Mac) is required. Works also with compatible applications such as Corel® Paint Shop Pro and Photo-PAINT.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...