Jump to content

Katılımsız Xp

fenerium888

Recommended Posts

İyi günler,

Öncelikle siteye emeği geçen herkese çok teşekkürler. Benim bir sorunum var. Bilgisayarıma format atmam gerekiyor ve bunun için katılımsız xp' ye ihtiyacım var. Her ne kadar sitedeki çoğu başlığa baksam da tam anlamıyla ihtiyacım olan şeyi bulamadım açıkçası - ki eminim vardır ben kendi beceriksizliğimden dolayı bulamadım- . İçinde extra programlar olmayan standart, düz, ilerde key sorunu yaşamayacağım bir xp arıyorum. Format atarken nasıl kullanabileceğim konusunda da genel hatlarıyla bilgi verirseniz çok sevinirim. Şimdiden çok teşekkürler.

"http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=76070" buyur arkadaşım..Sana el değmemiş bir sp3 sunan arkadaşa senin adına teşekkürler....Öyle bir yere saklamış ki bulmak için akla karayı seçttim...:D Elimde olsa gelip formatta atardim ama adminler kızar :D))Neyse sanıyorum cd yi yakarsın vede cd/dvd roma takabilirsin...takınca bir süre sonra ön yükleme için herhangi bir tuşa basın diyecek..İşte sen ona bastıktantan sonra sana nereye kurmak istediğini sorcak ...O kurmak isteğin partisyonu göster inan seni hiç üzmeden geri kalanı cd kendisi hallder ...işini bitirince masa üstünü sana sunacaktır...Ama driver lerini artik sen kurcaksın daha o seviyeye gelmedi sunulan cd:) inşallah yakında evlere servis te sunar sayın adminlerimiz ... Saygılar..

teşekkürler hocam çok sağolasın. Bunu cd ye yazdırıp kurduktan sonra pc' nin driverlarını kurmam gerekiyor bildiğim kadarıyla? Onu da bi' şekilde çözerim artık. Tekrar çok sağolun.

pc yi aldğınız yerde size ana kartin cd sini vermiş olmaları lazım..O cd de orjinel driverler vardır zaten..Yoksada ana kartın markasına bakıp int.den indierbilirsin driverlerini..

http://www.tnctr.com/index.php?act=findpost&pid=608460[/CODE]

Umarım işini görür.sistem microsoftun son çıkardığı eylül ayı güncelleme isosunda bulunan güncellemeler ile 08.09.2009 tarihli en son güncel windows xp'dir..gerekli açıklamalar zaten başlıkta mevcuttur.Güncel olduğu için önermek istedim.katılımsız olsun bişeyler ayarlarım.profilimde irtibat için gerekli bilgi va

http://www.tnctr.com/index.php?act=findpost&pid=608460[/CODE]

Umarım işini görür.sistem microsoftun son çıkardığı eylül ayı güncelleme isosunda bulunan güncellemeler ile 08.09.2009 tarihli en son güncel windows xp'dir..gerekli açıklamalar zaten başlıkta mevcuttur.Güncel olduğu için önermek istedim.katılımsız olsun bişeyler ayarlarım.profilimde irtibat için gerekli bilgi va

sizin önerdiğiniz linktekini gördüm katılımsız olmadığı için düşünmemiştim. Üsttekini deneyeceğim, olmazsa yardım isterim sizden :D Teşekkür ederim çok.

driver programı için teşekkürler. cd ler var diye hatırlıyorum yoksa kullanacağım, tekrar sağolun.

Bu arada şunu da özellikle belirtmem gerkiyor ki ; ilk defa kayıt olup yardım isteyen yeni bir kullanıcıya bu denli olumlu yaklaşan bir forum görüyorum. Gerçekten çok hoş. Elinize emeğinize sağlık.

• 2 hafta sonra ...

Arkadaşlar bir konuda daha acil yardımınızı rica edeceğim. Xp cd' sini hazırladım iso olarak cd ye yazdırdım pc' ye takıyorum d den önyükleme için bir tuşa basın diyor basıyorum fakat o ekranda takılı kalıyor. Ne yapmam gerekir?

• 3 ay sonra...

İyi günler, konu kirliliği olmaması için bu başlığa devam etmeyi uygun gördüm. Daha önce bu siteden 200-300 mb civarı bi' xp isosu indirmiştim. Bu tür küçük xp isosunu nerden bulabilirim acaba? Bir kaç konuya baktım da hepsi genelde 600-700 mb civarıydı. Yoksa format için onları kullanmamı mı tavsiye edersiniz?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...