Jump to content

Yeniden Başlatınca Kapanıyo Yardımmm

maxomars

Recommended Posts

hocam bir süre önce bilgisayarın tuşuna basıyordum ancak sadece fanlar çalışıyordu dııt sesi de gelmiyordu ve pc açılmıyordu neyse bn iyice bir temizledim kasayı işlemcinin fanını söktüğümde termal macun okadar sertleşmişki ekmek kırıntısı gibiydi :( yavaşça temizledim ve pc açıldı ama bu seferde eski hızında değil işlemleri geciktiriyor macun mu yenilemem lazım ve bu sırada ayriyetten yeniden başlat diyorum kapanıyor tam açılacakken fişi çekmiş gibi oluyor iyice kapanıyor nasıl bir sorun var sizlere bir sorayım tnc ekibi ?

Power Suppy Arızası var kanka sizin pc'de birde reset atınca görüntü geliyormu eğer gelmyior %100 power suppt'ley

yeniden başlat diyorum pc kapanıyor bide çalışmadı zaman bn bakmıştım işlemcinin fanı uyuz uyuz dönüyor dönmese daha ii yani tabii ozaman ole di ama şimdi kirmen gibi :D herhalde bnde power suply den sanıyorum bize 30 a maal olacak :clapping:

yeniden başlat diyorum pc kapanıyor bide çalışmadı zaman bn bakmıştım işlemcinin fanı uyuz uyuz dönüyor dönmese daha ii yani tabii ozaman ole di ama şimdi kirmen gibi :D herhalde bnde power suply den sanıyorum bize 30 a maal olacak :clapping:

!!!yeniden başlat diyorum kapanıyor tam açılacakken fişi çekmiş gibi oluyor!!! Büyük bir ihtimal power Supply'a benziyor.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...