Jump to content

Pc E Mac Os X Işletim Sistemi Kurmak ?

crysis_88

Recommended Posts

ben pc e Mac OS X işletim sistemi kurmak istiyorum .. pc de mac sorunsuz çalşırmı ? diğer linux lar dan ne farkı var ? llinuc da çalışan wine tarzı program lar mac da çalışır ve en önemlisi de direct x desteği sağlıyormu .. ekran kartı ve diğer sürücüleri tanıyormu ? beni bu konu da aydınlatırmısınız ..

• 3 hafta sonra ...

öncelikle mac os bir linux sürümü değildir başlıbaşına bir işletim sistemisdir.

sonrasında onu pcne kurmak istiyorsan x86 dektekli sürümünün elinde olması gerekiyor.

kurulumuna gelince win 7 den bir farkı yok

tbmaf adlı arkadaşa Tam olarak bilmediliğim halde katılmıyorum. Bildiğim üzere şu anki kullandığımız masaüstü bilgisayarlara MAC'in işletim sistemi kurulmuyor. Nedeni ise kendi söylediği gibi x86 MAC OS için, x64 win ve linuxlar için. Tam emin değilim ama...

tbmaf adlı arkadaşa Tam olarak bilmediliğim halde katılmıyorum. Bildiğim üzere şu anki kullandığımız masaüstü bilgisayarlara MAC'in işletim sistemi kurulmuyor. Nedeni ise kendi söylediği gibi x86 MAC OS için, x64 win ve linuxlar için. Tam emin değilim ama...

arkadaşlar bilmediginiz konulara lütfen katılmıyorum demeyin en azından biraz araştırın ben kurdum sorunsuz kullanıyorum çokta memnunum eger macosx leopardx86 nın intellere kurulabilen aiktos sürümünü bulabilirsen rahatlıkla kurabilirsi kurulumuda çok basit deneyin veya denemeden yorum yapmayın

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...