Jump to content

Stardock Cursorfx 2.01 Türkçe

xekeru

Recommended Posts

Stardock CursorFx 2.01 Türkçe

28wf80m.png

Bilgisayarınızdaki mouse ikonunu değiştirebileceğiniz güzel bir program.

2j4wqwl.jpg

Barındırdığı birbirinden güzel cursor örnekleriyle masaüstünüz renklenecek. Programın Türkçe dil desteği bulunmaktadır.Özel olarak seçilmiş tam 35 tane mouse işaretçiği yüklenmiştir.

xekeru kardeşim win 7 de oluyormu bu hiç denedinmi yoksa xp içinmi

xp kullanıyorum o yüzden sadece xp de kurma imkanım var.ama UAC kapatarak yönetici olarak yükleyi seçerek deneyebilirsiniz..programın ana sitesinden aktıgımda vista desteği oldugunu belirtiyor ama win7 yi belirtmiyor..emin olmak için yinede denemek lazım bence :D ..

Teşekkür ederim fakat 30 mb biraz fazla değil mi

içerisine tam 35 tane cursor ekledim..bunların hepsini tek tek indirmeye kalktıgınızda boyut cok daha fazla oluyor.o yüzden 30 mb cok değil kardeşim :D

win 7 oldu kardeşim sorun yok geri kendi faremize dönmek istersek nasıl dönüyoruz

malesef dönemiyoruz :D cursor seceneklerinde en üstte varsayılanı secerek uygula derseniz basa döner..

sürekli programın açık olası lazım değlmi gizli modda çalışıyodur heralde

görev yöneticisine bakarsanız CursorFX.exe seklinde çalıştırgını göreceksiniz.. ram tüketimi yok denecek kadar azdır..Pc yi yorarmı diye düşünmeyin..

bu linkten dosyayı bir türlü indiremedim.
Please register to see this content.

nerede takıldınız? yapmanız gereken free download basmak, ardından sol asagıda bulunan sayıları kutuya yazdıktan sonra geri sayımın bitmesini beklemek ve sonrada download a basmanız lazım.bu kadar basit..

• 4 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...