Jump to content

Exe Uzantıları Açmak Istiyorum

Recommended Posts

selam exe uzantılarını açmak programlarrı türkçeleştirmek istiyorum bildiğiniz programları söylermisiniz

ve portable programların içindeki lisans kodunu nasıl çıkarabilirim...

portablade abaut dedeğimizde registered to x gibi isim oluyor fakat numarası yok onun için elimde aynı sürümde 2 program mevcut(info angel portable 4.2 ve info angel 4.2 düz olanın cracki yada serial numarasınu bulamadım onun için portablıdan çıkarabilirmiyim diye sordum lisansını normal olan programa yazacaktım

portablade abaut dedeğimizde registered to x gibi isim oluyor fakat numarası yok onun için elimde aynı sürümde 2 program mevcut(info angel portable 4.2 ve info angel 4.2 düz olanın cracki yada serial numarasınu bulamadım onun için portablıdan çıkarabilirmiyim diye sordum lisansını normal olan programa yazacaktım

Başlıkta istediğiniz programlarla aradığınız çözümü bulamıyabilirsiniz, elinizdeki kırık portable nasıl kırılmış bilmiyoruz çünkü, pe explorer, ollydbg türü programlarla seriali bulunup mu kırılmış yoksa seriali sorgulayan satır by pass mı edilmiş, eğer 2. dediğim gibi olmuşsa bir serial bulamazsınız. Aşağıda verdiğim linkte istediğiniz programın kırılmışı var (Kurulabilen). Programı kurun, Crack klasöründeki InfoAngel.exe yi C:\Program Files\Info Angel klasörüne yapıştırın, dosya değişimini onaylayın, programı çalıştırın Registeri tıklayın Name kısmına her hangi bir isim yazın Key bölümünede en az 10 karakter olacak şekilde bir serial yazın kafanıza göre, en son Contunie yi tıklayın işlem tamamdır.

http://rapidshare.com/files/140190073/info.angel.4.2.build.4200.-rev-Quiksilv3r_www.dotnxt.com.rar[/CODE]

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...