Jump to content

Sonunda I7 Li Sistemi Yaptim ArkadaŞlar

alligatör2004

Recommended Posts

Sen bırak bilgisayarıda eleman lazım mı onu söyle :(

bilgisayar teknikeriyim.

c# asp.net yazılım bilgim var.

donanım bilgim üst seviyede.

xD

aynen arkdaş mühendismi bilemiyoruz ama cidden gecen gold tekniker arakadaşa 700tl maaş +yol yok+prim bide çalışma saatleri sabah 10 gece 10 a yuh hafta sonu yok çalıştıracak beleşe köle arıyolar eleman değil...

• Replies 66
  • Created
  • Last Reply

arkadaşlar burada gövde gösterisi yapmak için veya hava atmak için yazmadım benim 3 tane kot pantolonum 4 tane tişörtüm 2 tanede gömleğim var elime geçen paranın tümünü teknolojiye harcıyorum benim için sevda bu bu arada mesleki bilgim ve mesleğim hakkında dalga geçen arkadaşlar sizi 4 le çarpar 2 ye bölerim eğer bilgi yarıştırması yapıyorsanız. bu işe sahip olmak için kaç tane sınavdan geçtim kaç adayla yarıştırım eline windos xp katılımsız hazır sistem alan arkadaşlarda gelmiş yorum yapıyorlar 800 x 600 çözünürlükte oyun oynayıp benim bilgisayar her tülü oyunu rahat oynatıyor bilincinde olan şahışlardan nasıl yorum beklenir ki

arkadaşlar burada gövde gösterisi yapmak için veya hava atmak için yazmadım benim 3 tane kot pantolonum 4 tane tişörtüm 2 tanede gömleğim var elime geçen paranın tümünü teknolojiye harcıyorum benim için sevda bu bu arada mesleki bilgim ve mesleğim hakkında dalga geçen arkadaşlar sizi 4 le çarpar 2 ye bölerim eğer bilgi yarıştırması yapıyorsanız. bu işe sahip olmak için kaç tane sınavdan geçtim kaç adayla yarıştırım eline windos xp katılımsız hazır sistem alan arkadaşlarda gelmiş yorum yapıyorlar 800 x 600 çözünürlükte oyun oynayıp benim bilgisayar her tülü oyunu rahat oynatıyor bilincinde olan şahışlardan nasıl yorum beklenir ki

Mesleğinle kim dalga geçti ?

bana diyorsan sana şu cevabı veririm dostum.

mesleğinle beni 2 ye böyle 4 le çarparsın ama ben seni kişiliğimle 3 e böle 7 yle çarparım.Bilmiş ol.

1. cisi buraya bişey yazdıysan ve mod ve adminlerimiz uygun gördüyse tüm eleştiri ve önerilere açık olamanı bilmen gerekir.

Eğer bunlara katlanamiyorsan yukarıda çıkış butonu var çık Git.

Mesleğinle kim dalga geçti ?

bana diyorsan sana şu cevabı veririm dostum.

mesleğinle beni 2 ye böyle 4 le çarparsın ama ben seni kişiliğimle 3 e böle 7 yle çarparım.Bilmiş ol.

1. cisi buraya bişey yazdıysan ve mod ve adminlerimiz uygun gördüyse tüm eleştiri ve önerilere açık olamanı bilmen gerekir.

Eğer bunlara katlanamiyorsan yukarıda çıkış butonu var çık Git.

kardeş lafı sana söylemedim cem yılmaz misali yorum yapan arkadaş var meslektaşlarıma saygım sonsuz

kardeş istediğin sınava girerim sen sec

*hardware

*networks

*dos,win9x,Me,Nt,2000,Xp,2003server

bu dediklerini tnc üyeleri yapıyor zaten

ben sıvav derken cisco - mcse - mcıtp - ccna - ccnp - mcsa sınavlarından bahsetmiştim

kardeş o zaman bilişimci gibi davran ayrıca mesleginle dalga gecmedim bende aynı meslektenim elime katılımsız cd alıp gezmiyorum cok sukur. Eger bu sertifikalara sahipsen bence i7 sistem topladım bakın yerine network sorunları ve xp sorunlarına cvp yazarsan bende sana saygı duyarım ve tabiki herkes bilginden dolayı saygı duyar 3 5 pantolunum var yerine şu projelerde bulundum şunalrı yaprım desen daha dogru burdan bakılınca benim orneğim gibi gorunuyorsun sertfikaralara gelince cogu kişinin ezberle aldıgı bir gercek senin durumun ne bilmiyorum ama eger bişiyler biliosan goster.

He birde bu pc ye raid super gider raid yapıp 3dmarkdan tes yapıp ekran goruntusunu koyarmısın? Bakalım kac puan alcak cok merak ediyorum e7400 de cok dusuk alıom hep ekran kartım onboard bide sen yap bakalım sonuc ne cıkcak?

kardeş o zaman bilişimci gibi davran ayrıca mesleginle dalga gecmedim bende aynı meslektenim elime katılımsız cd alıp gezmiyorum cok sukur. Eger bu sertifikalara sahipsen bence i7 sistem topladım bakın yerine network sorunları ve xp sorunlarına cvp yazarsan bende sana saygı duyarım ve tabiki herkes bilginden dolayı saygı duyar 3 5 pantolunum var yerine şu projelerde bulundum şunalrı yaprım desen daha dogru burdan bakılınca benim orneğim gibi gorunuyorsun sertfikaralara gelince cogu kişinin ezberle aldıgı bir gercek senin durumun ne bilmiyorum ama eger bişiyler biliosan goster.

He birde bu pc ye raid super gider raid yapıp 3dmarkdan tes yapıp ekran goruntusunu koyarmısın? Bakalım kac puan alcak cok merak ediyorum e7400 de cok dusuk alıom hep ekran kartım onboard bide sen yap bakalım sonuc ne cıkcak?

test için ssd diski bekliyorum.

test için ssd diski bekliyorum.

Sata2 leri raid yap ole dene + 64 bit program olarak neleri kullanıyorsun?

bu pc nin 64 bit sıkıştırma performansını cok merak ediyorum bir once testleri koymanı rica ediyorum

arkadaşlar pek okuyamadım genellikte sataşıyorsunuz birbirinize ,hayırlı olsun sisteminiz yapacağınız testleri yayınlarsanız sistem toplayan yada bu işle uğraşan arkadaşlara bir nebze katkınız olur kolay gelsin

bende de aynı sistem var ben 1.250 topladım sadece kasa içi

kesinlikle doğru söylüyorsun arkadaşım çok daha iyi para vermiş sanırım öte yandan senin sisteminden %10 pahalı olabilirdi bu sistem tabi donanım olarak malum kdv farkı var ama bu kadar fark edemez

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...