Jump to content

pcmemo

Üye
 • Posts

  2315
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Male

Recent Profile Visitors

4508 profile views

pcmemo's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

20

Reputation

 1. Uygulama Güncellendi. Teknik Sorunlar giderildi. Teşekkürler.
 2. Aslında default klasör varsayılan belli. Sanırım yetkiyle alakalı bir yazma izni sorunu var gibi. Diğer önerilerinize bakıcam tekrardan. TncTr ibaresi ekleyebilirim. Sorun teşkil etmez. Genel itibariyle windows app yi büyük ölçüde bitirdiğimde ios ve android platformlara da bir uygulama yapmayı düşünüyorum.
 3. YouMusic Versiyon: 1.2.0 Güncelleme Tarihi : 25.01.2017 -İstediğiniz Parça yada Sanatçı adıyla youtube üzerinden arama yapıp mp3 olarak indirmenize sağlar. -Aynı anda birden fazla indirme olanağı vardır. Sırasıyla indirme işlemini devam ettirir. -Uygulama üzerinden parçayı dinleyebilirsiniz. -Varsayılan İndirme Klasörü Uygulama Dizininde bulunan "Downloads" Klasörüdür. -Ayarlar Ekranında Müziklerin ineceği klasörü belirleyebilirisiniz. -İndirilenler Listesinden indirmiş olduğunuz Müzikleri listeyebilir ve dinleyebilirsiniz. -İndirme Listesine alınınca bilgi ekranı çıkar - İndirme İşlemi bitince bilgi ekranı çıkar -Mp3 idv3 tagları ile beraber inmektedir. (Albüm ismi, albüm resmi vs gibi )
 4. Merhaba arkadaşlar. Elimde Samsung Ultrabook var. İçersinde Hdd+25gb lik Ssd disk var. Usb disk ile windows 7 kurulumu yapıyorum. Hdd ye. Ancak partionu silip tekrar oluşturdugumda normalde 100mblik alan oluşturması gerekiyor ya ? o oluşmuyor.Neyse deyip devam ediyorum. Kurulumu yapıyor. Restart atıyor. ve karşıma f12 basılınca çıkan boot seçeneği çıkıyor burda benden disk seçimi istiyor. Zaten biosda da SSd disk görünmüyor. Windows da açılmıyor şimdi. O pencerede kaldı öylece. Ne yapabilirim 
 5. eskiden buralar hep dağlık idi ormalık idi. Hey gidi tnc hey :D

  1. Bay_RC

   Bay_RC

   ben senden eskiyim dağılın :D

 6. eskiden buralar hep dağlık idi ormalık idi. Hey gidi tnc hey :D

 7. eskiden buralar hep dağlık idi ormalık idi. Hey gidi tnc hey :D

 8. mosfet dostum. o ekran florasanlı. 140 Tl civarında en kötü yenisi. tipine göre değişirde. 190 olan bile var. gittigidiyora gir. ekran satan bazı bir kaç yerler var. ben aldım bir çok kez oradan. sorun yaşamadım. onlara kodu ver sana gönderirler uyumlu olanı.
 9. Kullanılan alt yapıdan kaynaklı bazı sorunlar mevcut. Bugün yapılacak güncellemede bu sorun ortadan kalkacak. Teşekkürler.
 10. Böyle Önerile her zaman açığım.3 Saatte bu kadar oldu. Dün bir kaç güncelleme yaptım.Ancak buraya ekleme yapmadım. Bugün bir kaç güncelleme daha yapıcam. Bazı müzikler telif hakları nedeniyle inmiyor. Takipte kalın..
 11. FreshMp3 Download Manager -Programın Çalışabilmesi için bilgisayarınızda Framework 4.0 Paketi Yüklü Olması Gerekmektedir.. -Geliştirilmeye Devam Edilecektir.. -Lütfen Yorumlarınızı Esirgemeyin.. -Teşekkürler.
 12. Hocam bununla windows 8.1 64 bit lisanslıyabiliyormuyuz ? eğer öylese lisans başaralı ile tamamlandı uyarısına rağmen neden hala lisanslı değil diyor bana ?
 13. İşin ilginç kısmı 2 gb ram harcıyor madem neden 6 gb ram sınırı koyulmuş.
×
×
 • Create New...