Jump to content

Facebook şifresi Hırsızlığı..

Recommended Posts

Slm arkadaşlar.Bi dertten muzdaribim.Sözlümün facebook şifresi sürekli çalınıyo.Bugün değişse 2 saat sora başkası yine şifreyi değiştirip facebook a girebiliyo.Bunu engelleyebilmenin bi yolu varmı?Yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler..

siteyi araştırırsan yazdığın yazıları değiştirebilecek (çalan kişiye giden bilgiler için) bir program vardı.Geçenlerfde görmüştüm,ben direkt bu programı kullanmadım ama kullanan arkadaş vardı.Biraz araştırırsan bulabilrsin.Muhtemelen de keyloger tarzı birşey vardır ,yada parolayı bilgisayara kaydedip yani birkez şifre girip sonra otomatik diye yönlendirdiysen,kullandığınız bilgisayarı başka birisi kullanıyorsa bu şifreyi değiştirebilir.

siteyi araştırırsan yazdığın yazıları değiştirebilecek (çalan kişiye giden bilgiler için) bir program vardı.Geçenlerfde görmüştüm,ben direkt bu programı kullanmadım ama kullanan arkadaş vardı.Biraz araştırırsan bulabilrsin.Muhtemelen de keyloger tarzı birşey vardır ,yada parolayı bilgisayara kaydedip yani birkez şifre girip sonra otomatik diye yönlendirdiysen,kullandığınız bilgisayarı başka birisi kullanıyorsa bu şifreyi değiştirebilir.

öle bi durum söz konusu deil.kullandığı bilgisayarı sadece kız kardeşi kullanıyo.ve şifreyi başka bilgisayarlardan değişse bile yine aynı şey oluyo.bu zamana kadar çok kez değiştik yaptık fakat durumda değişen hiçbişe olmadı.hala çalınabiliyo

arkadaşlarında dediği gibi büyük ihtimal keylogger vardır bilgisayarda onu temizlemeye çalış sonuçta kendi bilgisayarında girer girmez karşı taraf şifreyi alıyor.

bilgisayara format atsam keylogger yok olurmu?

gider tabi ama gerek yok antivirüsler keylogger siliciler var onları kullan önce.

çok saol arkadaşım.bu dediğini denicem.umarım çözülür.olmazsa yine başınızı ağrıtıcam.ilginiz için saolun hepiniz.selametle

arkadaşım spyware doctor gibi bi program yanınada antivirüs kur keylogeri siler silmez şifreleri değişitir çünkü karşı anlarsa şifreleri hemen değiştirir alamaybilirsin şifreyi tekrar hem spyware doctor hem hem istediğin kadar antivirüs var sitede inşaallah halledersin kolay gele.haa bide bilgisayarın güvenlik duvarı açık olsun.

Kardeşim yha pcde keylogger vardır yada facebooktan kız arkadaşının tanıdığı bir kişinin resim ve ismini bilmesi sonucu fake facebook sayesinde şifresini çalıyor olabilirlerde.Ayrıca pcyi teknik bir uzmana ******ürsün o baksın malum bazı virüs,trojan vsvs format atıldığı halde gitmeyebiliyor.Yani demem oki pcyi bir teknik elamana ******ürüp durumu anlatıp baktırmanız gerekli.İyi akşamlar.

Resimlere bakmak (facebook ta gibi) resim lede kayloger atabiliyorlar,inan bazı keylogerların yakalanması neredeyse imkansız arkadaşların dediği gibi sağlam bir sıfırlama yapman gerekir.Ama dediğim gibi bazı programlarla klavyeden yazdıklarının karşı tarafta izleyen kişiye gitmesini engelleyebilirsiniz.Program forumda mevcut olması gerkiyor.

İyi geceler,saygılarımla.

Odabash :

- işin garibi mail adreside sürekli çalınıyo:S

- şifreyi başka bilgisayarlardan değişse bile yine aynı şey oluyo

Facebook şifresini değiştirebilmek, veyahut hesabı çalabilmek için mail adresinin şifresini bilmek de gerekiyor.. Mail adresine onay maili geliyor çünkü şifremi unuttum dediğinde..

Bence keylogger, trojan vs. den daha çok (olur mu olur insanlık hali) tanıdıklarına, veyahut (özür dileyerek) sözlünün eski erkek arkadaşı var ise onlara bi bak.. bu çünkü keylogger i aşmış.. sürekli değiştirebildiğine göre bilen birisi..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...