Jump to content

Modifiyeli Xp Yaptım çalışmıyor:(

burak_112233

Recommended Posts

arkadaşlar merhaba ben bir xp yaptım ama çalışmıyor.Hfslip,nlite,wmp11 slipsteammer(yada her neyse ve blue pack se7en edition paketini kullandım.xp çalışmadı.setupdosyasını sildim,autorun,benioku.html,ico vardı sildim olmadı

Ekran görüntüsü bu

http://rapidshare.com/files/291643802/ekran_g__r__nt__s__.png.html

ih5nuv.png

Ekran görüntüsünü tarayıcılarım açmadı

Resminizi buraya upload edip tekrar linkini verirmisiniz bi bakayım

Please register to see this content.

tamam da upload edince bisürü link veriyor,hepsini deniyorum,mesaj yazarken resim ekle var http/ filan yazıyor onu silip yapıştır diyorum olmuyor

Sen upload ettiğin resme gir sağ tıkla konuma gir orada yer alan linki buraya resim olarak yada direk link olarak ver.

sen modifiye işlerinde yenisin herhalde

yaptığım paketi entegre etmemişsin sen sadece pakati oraya çıkarmışın

çünkü entegre etmiş olsan bluepack.bat gözükmez entegre bittikten sonra o kendini siler

setupdosyasını sildim,autorun,benioku.html,ico vardı sildim olmadı

bunları niye sildin anlayamadım bak bunlar fazla bir boyut oluşturmuyor

sen ne yap bilirmusun önce xp cdsinden hiçbirşey çıkarmadan modifiye et

zamanla uzmanlaşırsın ondan sonra istediğini yaparsın

evet yeniyim ilk yapımım.zaten toplama gibi oldu ordan burdan paketleri değiştirdim:-) tamam ama şimdi napacağım?

burak_112233 kardeşim Ben ilk başta sizin sıfırdan bir işletim sistemi modifiyesi yaptığınızı düşünmüştüm ama öyle değilmiş zaten modifiye üzerine modifiye yapmak zaten sağlıksızdır

Forumda Modifiyeli XP yapma konusunda yeterli bilği döküman program ve anlatım mevcuttur sabırla bir yerden başlayıp adım adım istediğiniz modifiyeliyi yapabilirsiniz SABIR ve AZİM YETERLİ kolaylıklar dilerim...

Saygılarımla;

papillon ben modifiye üzerine modifiye yapmadım ki..Sadece birkaç sistemden yapımcılarından izin alarak WPI,ekran koruyucu tema aldım demek istedim ama msnd xp nin modifiyesi varsa bilmiyorum.ultimate için de ico autorun vs. silmemin nedeni boyut değil,dvd nin çalışmasını engelleyebilir dedim. BU arada bir çözümü olan varmı?:rolleyes2:

bak değerli arkadaşım ben o gece biraz yorgundum yazdıklarını tam anlayamıyordum şimdi baktım

sen sıralamada hata yapmışın bak ilk önce güncellleme paketini entegre edeceksin artık bu hfslip yada başka bir güncelleme paketi

daha sonra görüntü paketini artık blupack, 7iso veye viso ne istersen onu entegre edeceksin

daha sonra driver pack artık ne kadar istersen o kadar driver

daha sonra addon

daha sonra oem klasörü isteğe bağlı

daha sonra nlite ile katılımsız yapma

birde bunu dene bakim

bak ne kadar çok addon eklersen kurulum o kadar uzar

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...