Jump to content

Full Progam Arşivi (15.9Gb) Linkler Yenilendi

by_cell-cuq
 Share

Recommended Posts

• Replies 130
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

takildigim bisey var 15.9 gb yazmissin bunu tek dvd ye yazdiramicamiz acik heralde 3 dvd olcak icinde 3 image mi var yoksa aydnlatirsaniz indirmeyi dusunuyorum

1. 16 gb dvd'ler var onlardan bulup alırsan tek dvd'ye yazdırırsın

2. İmaj halinde değil. indirdikten sonra kendin yapıcaksın imajını

Ayrıca neden dvd yazdırıyorsun onu anlamış değilim :rolleyes:

paylaşım için çok çok teşekkürler çünki 16 gb upload herkezın yapabilecegı bırsey degıl. ama arkadasların dedıgı gıbı 1 programdan neden bırkactane var sadıce guncellerı toplasaydın bır araya daha ıyıydı yınede sagol

Bir programdan bir kaçtane olmasının sebebi benim isteğimdir bilirsiniz bazı işletim sistemlerinde bazı programlar bazı versiyonları çalışmaz çalışan bilen versiyon bula bilmek için bir kaç programın bir kaç versiyonu mevcut

Gerçekten harika bir arşiv daha önce de görmüştüm bu konuyu ama linkler bir collector hesapta olmadığı için indirmeye müsaade etmemişti ama şimdi sorunu düzeltmişsiniz kesinlikle indirilmesi gerekn bir arşiv diyorum ve çekmeye başlıyorum. Teşekkürler.

Herkes Bir Fikir Sunmuş Arkadaş Elinde Var Olan Bir Şeyi Bizlere Sunmuş Eğer Çok Partlı veya Çok Saçma Geldiyse Yorup Niye Yapıyorsunuz İyi Olunca Yorum Yapan Yok Ama Kötü Yapınca Yorum Yapan Çok Böyle Olmaz Bunu Bizlere Sunan Arkadaş Hiç Üşenmemiş O kadar Part lar Halinde Bizlere Sizlere Sunmuş Yanlış Yapıyorsunuz Abuk Subuk Yorumlarınızı Bence Siz Kendinize Saklayın Adamın Kursağında Bırakmayın Ben Sahsen İndirdim Hemde Premium Hesabım Olmadan Çok ta Güzel Bunu Bizlere Sunan Arkadaımıza Ben Teşşekkürlerimi Sunuyorum Emeğine Sağlık Böyle Arşivlerin Devamını Bekliyoruz Kolay Gelsin