Jump to content

Deepfreze 6 şifresi Unuttum

rapboyali

Recommended Posts

slm arkadaşlar okulun pc lerine deepfreze 6 kurdum aradan bi 3 ay geçti şifreyide unuttum üzerine yeni bilgiler ekliyeceğiz Deep Unfreezer 1.6 indirdim. Oda pasif kalıo çalışmıyo deepfreze çalıştırdığımda OTP TOKEN: 0038CB00 böyle bir kod var biraz araştırdım bu koddan bulanabiliyomuş ama bir türl yapamadım eğer anlayan arkdaşlar varsa yardımcı olabilir mi?

One Time Passwords

Uzun süre önce kurduğunuz Deepfreeze programının şifresini unuttunuz, belki de hiç şifre vermediniz. Bu durumda Deepfreeze’i sisteminizden kaldırmanız dahi mümkün değil. Peki ama ne olacak şimdi? CTRL+ALT+SHIFT+F6 tuş kombinasyonu ile çalıştırdığınız deepfrezee programının üzerindeki TOKEN numarasını bu bölüme yazıp “Generate” düğmesine tıklayacak olursanız OTP bölümünde programa ulaşabileceğiniz şifreye sahip oluyorsunuz.

ama bu Enterprise sürümde standartta böyle bir menü bulamadım. normalde program pasif olursa kendi kurulum dosyası deepfrezi kaldırıyor. sistem geri yüklemeyi deneyin olmazsa en temiz çözüm format & windows7

biostan tarihi 50 sene ileri veya 50 sene geri almayı denermisin...

ilk önce teşekkür ederim ama işe yaramadı ileri yada geri aldığımda bilgisayar yöneticisi olrak gözükmüyorum:D tarih saati değiştiremiyorum aksine depfreeze tekrar da yükleyemiyorum...

aynı sürüm elimde var adımları takip et derken neleri kasdetiyorsun ve bioasu nasıl oynayacağım daha doğru hangi ayarlarını değiştireceğim...

aynı sürümü bilgisayara masaüstüne al programı şalıştır unistall seçeneği gelmesi lazım ona tıkla kaldır şayet aynı sürümse olmama ihtimali yok

Deep Freeze 6x sürümlerini sisteminizden kaldırmak istiyorsanız bios'a girip sistem tarihi yılını 2040 olarak ayarlıyoruz ve bios ayarlarını kayıt edip çıkıyoruz ve sistemi açıyoruz.

Sistem tarih yılı 2040 olduğundan başlangıçtaki bazı programlar hata verebilir çünkü programlarında belli bir kullanım yılı var bu hata sistem tarihini eski haline döndürünce düzelecektir.

Ardından Deep Freeze 6x kurulumuna çift tıklayıp Uninstall'a tıklıyoruz ve Deep Freeze 6x sürümünü sistemimizden kaldırmış oluyoruz.

Kaldırma sonrasında Deep Freeze sistemi yeniden başlatacak eğer işlem uzun sürerse bekleyin kesinlikle kendiniz kapatmayın sadece bir kez Windows tuşuna basın iki saniye daha bekleyin sistem kapanacaktır.

Ardından sistem kapandığında tekrar bios'a girip tarih yılını bulunduğunuz zaman yılına getirin sistemi açın eskisi gibi kullanın.

Deep Freeze 6x sürümlerini sisteminizden kaldırmak istiyorsanız bios'a girip sistem tarihi yılını 2040 olarak ayarlıyoruz ve bios ayarlarını kayıt edip çıkıyoruz ve sistemi açıyoruz.

Sistem tarih yılı 2040 olduğundan başlangıçtaki bazı programlar hata verebilir çünkü programlarında belli bir kullanım yılı var bu hata sistem tarihini eski haline döndürünce düzelecektir.

Ardından Deep Freeze 6x kurulumuna çift tıklayıp Uninstall'a tıklıyoruz ve Deep Freeze 6x sürümünü sistemimizden kaldırmış oluyoruz.

Kaldırma sonrasında Deep Freeze sistemi yeniden başlatacak eğer işlem uzun sürerse bekleyin kesinlikle kendiniz kapatmayın sadece bir kez Windows tuşuna basın iki saniye daha bekleyin sistem kapanacaktır.

Ardından sistem kapandığında tekrar bios'a girip tarih yılını bulunduğunuz zaman yılına getirin sistemi açın eskisi gibi kullanın.

dediğini denedim ama uninstall seçeneği gelmiorki

dstm şunu kullan şifreyi kırar denenmişiştir

link:

http://uploading.com/files/7c94fa2a/deepfreze-k%25C4%25B1rma-ozsoy46.tr.cx.rar/[/CODE]

deneyeceğim kardeş sağolasın

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...