Jump to content

Hard Diskim Yandı!

***rober***

Recommended Posts

eğer maddi bir sıkıntı yoksa ne yap ne et kurtarmaya bak derim didiğin arşiv kale alınmayacak gibi değil gerçekten arkadaşlarda tabir etmiş ma evlat acısı gerçekten benim iç olmadı ama şuanki arşivim bir gitse ben yanarım valla berbat olurum oyüzden çoğu verimi bir ftpde depoluyorum....

Ftp derken bir sunucuya sürekli uploadmı ediyorsun.

evet bir serverı olan arkadaş var sağolsun bana bi alan verdi tabi parasıyla ama ucuz büyük dosyaları partlayıp atıyorum düzenli olarak kardeşim küçük boyutta olanları ise sadece rarlıyorum iyi oluyor ya gerçekten... ;)

Çözümün gerçekte orjinalmiş saydax kardeş. Aslında arşivin büyük bir kısmının aynısını 2-3 gecede indirebilirim. Hastanede tanıdığım biri var bazen izin veriyo linkleri koyuyorum ayrıca rapid şifresiyle sabaha 200 gb hazır.

Mümkünse kaçınma kardeş bence azımsanacak bir şey değil gerçekten bu film video program vs vs vs diyorsun kardeş :) :)

ne yaparsanız yapın aile foto-video için ayrı bir hdd şart. biri pc de diğeri harici diskte yedek olabilir. ama mutlaka iki yedek... diğer veriler için üzülmeyin internet elinizin altında. Ha eğer verilerinizin ticari değeri varsa o zaman zaten yedeksiz ticaret yapmayın. ticaretin temel kuralı :clapping:

ne yaparsanız yapın aile foto-video için ayrı bir hdd şart. biri pc de diğeri harici diskte yedek olabilir. ama mutlaka iki yedek... diğer veriler için üzülmeyin internet elinizin altında. Ha eğer verilerinizin ticari değeri varsa o zaman zaten yedeksiz ticaret yapmayın. ticaretin temel kuralı :clapping:

Doğru söze ne hacet. Zaten bende bu aralar wd 320 gb taşınabilir hdd almayı düşünüyorum.

Kardeşler Bilgisiyarınızdaki Veri'yi Yedeklemeden Bilgisiyarınızda İşlem Yapmayın Benim 90 GB Önemli Arşivlerim Hem 500 GB Hard Disk'E Yedekledim Hemde Dvd Yedekledim Lütfen Önemli Verileriniz Yedeklemeden Calışma Yapmayınız Saygılarımla...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...