Jump to content

Windows 7 Webcam Sorunu

patraclos

Recommended Posts

tartışmana gerek yok ürünün windows 7 sürürcüsü çıkana kadar bekliceksin yada tekrar W 7 sürürcülü kamera alacaksın çıktığı zaman benimde denemediğim kamera vede sürücü kalmadı saygılar

yanliş bilgi vermeyin lütfen arkadaşım wep camın vista sürücüsünü bul yükle sorun halolur cünkü win 7 genelde xp driverinde problem olabiliyor vista driverlerin problem olmuyor yap sonucuda yaz ki diger arkadaşlar da paylaşsın

yanliş bilgi vermeyin lütfen arkadaşım wep camın vista sürücüsünü bul yükle sorun halolur cünkü win 7 genelde xp driverinde problem olabiliyor vista driverlerin problem olmuyor yap sonucuda yaz ki diger arkadaşlar da paylaşsın

Malesef vista sürücülerini bulamadım, ilginiz için teşekkürler.

• 4 hafta sonra ...

malesef Win 7 de webcam sorunu var. bende de a4tech pk-335 var win7 sürücüsünü bulup yüklüyor bir sorun görünmüyor ama kamerayı çalıştırdığım zaman siyah çıkıyor görüntü yok. ben bir türlü çözemedim sorunu.

ubuntuda webcam çalıştırmak çok zordur ben webcam ı ubuntuda ta bile çalıştırdım ama win7 de bir türlü çalıştıramadım.

öncellikle kameranızın 64-bit sürücüleri var mı (xp, vista, 7 farketmez)?

yoksa sisteminizi 64-bit olarak kullandığınızda kameranızı çalıştıramazsınız

32-bit kullanırım diyorsanız, kameranız 7 sürücüsü yoksa (ki büyük ihtimalle yoktur) vista olmadı xp sürücüsünü deneyiniz...

Xpye Döndüm En güncel Sürücüyü Yükledim ama maalesef bilgisayarıma girip kamerayı görüntülediğim de gri bir ekran çıkıyor. Msnde ise simsiyah bir ekran çözümü var mı? Yoksa cam bozuldu mu?

mikrofonu çalışıyor ama..

• 5 ay sonra...

Arkadaşlar bugün windows 7 yükledim a4 tech pk 635 M kameramda görüntü yok.kamera çalışıyor ışıgı yanıyor ama görüntü yok.Sitesinden güncel driverini indirdim w7 driveri de var ama bi türlü görüntü alamadım.Ne yapmam gerekiyor yardımlarınızı bekliyorum.

<!--quoteo(post=794838:date=May 8 2010, 22:20 :name=baykan67)--><div class='quotetop'>QUOTE(baykan67 @ May 8 2010, 22:20 ) <a href="index.php?act=findpost&pid=794838"><{POST_SNAPBACK}></a></div><div class='quotemain'><!--quotec-->Arkadaşlar bugün windows 7 yükledim a4 tech pk 635 M kameramda görüntü yok.kamera çalışıyor ışıgı yanıyor ama görüntü yok.Sitesinden güncel driverini indirdim w7 driveri de var ama bi türlü görüntü alamadım.Ne yapmam gerekiyor yardımlarınızı bekliyorum.<!--QuoteEnd--></div><!--QuoteEEnd-->

Windows 7 de A4 kamerayı çalıştırmak için linki aşağıda,indir doğrudan setuptan çalıştır kur.Bende aynı programı kullanıyorum kameram çalışıyor.

Please register to see this content.

Yeni upload ettiğim A4 Kamera sürücüsünü indirip rahatlıkla Win.7 de kullanabilirsiniz.

Windows 7 de A4 kamerayı çalıştırmak için linki aşağıda,indir doğrudan setuptan çalıştır kur.Bende aynı programı kullanıyorum kameram çalışıyor.

buraya tıkla üzerini tıklayınız.

hata veriyor indiremedim

Benim A4 camerada sorun çıkartıyordu sonradan bulduğum bu program çözdü A4 olanlar deniyebilirler diğer cameralarda ne sonuç verir tam bilmiyorum :)

kurdum yine aynı kardeş kameranın ışığı yanıyor görüntü yok,acaba msn 8.5 kullandığımdan mı açılmıyor kamera diyecem ama normalde de kameranın programından açılmıyor ki? kamerasız yapamam ya ne olur yardımcı olun.

Kameranın programında prewiev kısmından cameraları dene bi olmadı burdaki orginal driveri bir kurmayı dene

tabi birde :) windows 7 64 bitte yeni versiyon MSN i kullansan çok daha ii :)

• 4 ay sonra...

a4tek webcam win xp işletim sisteminde yavaşlatıyor . yani bilgisayarımı ilk actıhımda c;d;e; sürücülerim bizaman gelmiyor yaklaşık bir dakika . oysa web camı takmadan önce hemen geliyorlar acar acmaz . tabi bir defa web camı işletim sistemini kurduktan sonra takarsam . artık webcamı takmasanda takmasanda hep bu gecikme devam ediyor. yani sanki bişey arıyormuş gibi habire arıyor. yaklaşık bir birbucuk dakika sonra sürücülere ulaşabiliyom. sürücüler için masa üstünde bir kısa yol acmışsam o kısa yollarda hemen ulaşıyom. ama bilgisayarımdan girip ulaşayım dersem beklemem gerekiyor bu sorun neden olur bu konuda yardımcı olursanız çok makbule gececek

<!--quoteo(post=794857:date=May 8 2010, 23:37 :name=savran)--><div class='quotetop'>QUOTE(savran @ May 8 2010, 23:37 ) <a href="index.php?act=findpost&pid=794857"><{POST_SNAPBACK}></a></div><div class='quotemain'><!--quotec-->Windows 7 de A4 kamerayı çalıştırmak için linki aşağıda,indir doğrudan setuptan çalıştır kur.Bende aynı programı kullanıyorum kameram çalışıyor.

buraya tıkla üzerini tıklayınız.<!--QuoteEnd--></div><!--QuoteEEnd-->

hata veriyor indiremedim

yeni upload ettim bunu indir dene

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...