Jump to content

Nokia 1110i Güvenlik Kodu Kırma

panucci

Recommended Posts

MERHABA BANA YARDMCI OLAN ARKADAŞA İNANN COK DUA EDİCEM BENİM NOKİA 1110İ GÜVENLİK KODUNU UNUTTUM NASIL BULUCAM SİTE ADI VERMEYİN YAZDIM VE OLMADI ÖLE BAŞKA Bİ YÖNTEMİ VARMI YARDIM EDİN SAOLUN ŞİMDİDEN KOCAELİNDEN MUSTAFA :D

Please register to see this content.

kardeş buraya imei numaranı yaz generate de. bi kod çıkacak onu dene. valla ben denedim n73 de benimkini dogru buldu nasıl oldu anlmadım 1100 da denedim olmadı ama sende dene bi istersen....

birde telefon hiç mi açılmıyor yoksa tusu mu kilitli kaldı onu da söyle baska bir yöntem var tus kilitli kaldıysa...

not:küçük harflerle yaz birde....

• 3 ay sonra...
Please register to see this content.

kardeş buraya imei numaranı yaz generate de. bi kod çıkacak onu dene. valla ben denedim n73 de benimkini dogru buldu nasıl oldu anlmadım 1100 da denedim olmadı ama sende dene bi istersen....

birde telefon hiç mi açılmıyor yoksa tusu mu kilitli kaldı onu da söyle baska bir yöntem var tus kilitli kaldıysa...

not:küçük harflerle yaz birde....

ne kadar gücenli bir site yani sonucta imeil numarasını veriyoruz ben de bugun 1110i aldım guvenlik kodu 12345 degil 2 .el tabii tel bilmiyormus

bunu bi denermisin.

Telefon normal kilitli haldeyken bir kaç kez yanlış güvenlik şifresi girip ardından sağ üst köşedeki Geri tuşuna basıyoruz.

- Hemen ardından solundaki tamam tuşuna basılı tutuyoruz , bir kaç saniye sonra Şimdi * ‘a basın yazı çıkacaktır zaman kaybetmeden bir kez ( * ) yıldız’a bastığınızda güvenlik kodu soran telefonunuz şıp diye açılmış olacak.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...