Jump to content

Ses Sorunu Yardım

cear66

Recommended Posts

Arkadaşlar dün ses geliyordu bilgisayardan ama sabah actım gelmiyoru denetim masasında war ses sountmax ama C de yoq silinmiş olabilirmi ve masaüstünde sağ köşesindede yoq ne yapmalıyım sounmax silinmiş olabilir mi tekrar yükliyim mi????

denetim masasında war ama c de yüklü gözükmüyorr ve masaüstünde sağ allta araclar cubuğunda yoq :D

Baslat>calıstır>msconfig yaz

acılan sayfada baslangıc sekmesıne tıkla asagıda uzantısı C:/Program Files/Soundmax tarznda bır sey gorursen onu işaretle eger yoksa driverini tekrar yukle sorun gıderılecektır.

Baslat>calıstır>msconfig yaz

acılan sayfada baslangıc sekmesıne tıkla asagıda uzantısı C:/Program Files/Soundmax tarznda bır sey gorursen onu işaretle eger yoksa driverini tekrar yukle sorun gıderılecektır.

baqtım yoq tekrar yükledim driveri ses bozuk gibi çıkıyor bilgisayara fotmat mı atayım 400 mb kulanıyor cpu %80 altına düşmüyor bilgisayarım sistem gereksinimleri bu

pentium4 işlemci tek çekirdekk 2,66 ghz

1,25 ram 400 ghz

ge-force fx 5200 ekran kartı 256 mb

böyle işde?????? :D:(

baqtım yoq tekrar yükledim driveri ses bozuk gibi çıkıyor bilgisayara fotmat mı atayım 400 mb kulanıyor cpu %80 altına düşmüyor bilgisayarım sistem gereksinimleri bu

pentium4 işlemci tek çekirdekk 2,66 ghz

1,25 ram 400 ghz

ge-force fx 5200 ekran kartı 256 mb

böyle işde?????? :D:(

görev yonetıcısınden işlemlere gelp bır resm cekp koyabılır mısınz acaba bakalm bır

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...