Jump to content

Toshiba Nb200-122 Notebook

iklim72

Recommended Posts

Toshiba NB200-122 notebook Arkadaşlar yeni aldım ramını yükseltmek istiyorum 1 gb ddr2 800 mhz orjinali ben buna ek olarak 2 gb daha ekliyebilirmiyim yani toplam 3gb olabilirmi vereceğim linkteki ram doğru ram mı? yalnış sipariş vermek istemiyorum.

www.hepsiburada.com/transcend-2gb-jetram-ddr2-800mhz-notebook-ram-jm800qsu-2g/productDetails.aspx?categoryid=47&productid=bd53141

buda cihazın teknik özellikleri.

urun.gittigidiyor.com/Toshiba-NB200-NETBOOK-3G-OZELIKLI-SIMKART-GIRISI_W0QQidZZ21654576

maksimum genişleme : 2,048 MB

teknoloji : DDR2 RAM (800 MHz)

yazıyor verdiğin adreste. bu da demek oluyorki tek slot yeri var ve tek parça ram takabilirsin. 3 gb lık tek parca ram olmadıgı icin siparis verdigin zaman 1 gb lık ram i cıkarıp 2 gb lık ram i takabilirsin boylece bilgisayarın 2 gb lık ram e sahip olur. 1 gb lık ram de elinde kalır. senin icin bir sorun teskil etmiyorsa al kullan simdiden hayırlı ugurlu olsun. sistemi internet ve MS office icin kullacak ve XP işletim sistemi ile devam edeceksen 1 gb ram sana yetecektir.

Birde madem 800 TL ye yakın bir butce var neden atom islemcili yeterli slot yeri olmayan paylasımlı bir ekran kartı olan makineye para yatırıyorsunuz? İhtiyac dahilinde alındı diyorsanız hepsiburada da 12.1' lik freedos MONSTER marka Multi DVD-RW da üzerinde olan bir laptop u neden tercih etmezsiniz?

Fiyatı 1245 TL ... adresi veriyorum birde kendiniz bakarsınız. Parca ekleyeyim diye para harcamak yerine tam ihtiyaca yönelik bir bilgisayar almanızı öneririm. Keske az daha para ekleyip boyle bir makine alsaydınız.

Please register to see this content.

400 TL lik farkı; işlemci,ram,ekran kartı ve DVD-RW ile sizde gormezden geleceksiniz. Boyutuda sizin istediğiniz ölçülerde üstelik.

İşlemci Intel® Core™ 2 Duo İşlemci T6400 (2.00 Ghz, 667 Mhz FSB, 2 MB Cache, 64 bit)

Sistem belleği 3 GB DDR2 800 Mhz Bellek

Ekran Kartı 256MB o/b Intel GMA X3100 Ekran Kartı (Sistem belleğinden kullanır.)

Sabit Disk kapasitesi 320 GB 5400 RPM SATA

Kamera 2.0 Mpixel Dahili Web Camera

Ekran 12.1" WXGA TFT 1280 x 800

Optik sürücü Super Multi DVD-RW Dual Layer ( Çift katmanlı )

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...