Jump to content

Nokia 5800 Xpress Music Ringtones

zinnnn

Recommended Posts

9115.jpg

Nokia 5800 Xpress Music Ringtones | 128 Kbps | 38 mp3 | 8.5 MB[/CODE]

[CODE]http://hotfile.com/dl/16170751/4808df0/5800_original_ringtones_Mp3.rar.html[/CODE]

Ring tonu ile ilgilenmiyorum ama telefonu kullananlar varsa bilgi yazarlarsa sevinirim. Örnegin kulaklıgından cok az ses cıkıyor diyorlar birde telin ustundeki hoparlörler zamanla bozuluyor diyorlar ve birde dokunmatik ekranı hassasiyetini zamanla kaybediyor diyorlar ve son bir şey :) kamerası kotu cekiyor diyorlar w910i alcaktam bu tel aklımı celdi w910i den bir şikayet duyamdım.

Ring tonu ile ilgilenmiyorum ama telefonu kullananlar varsa bilgi yazarlarsa sevinirim. Örnegin kulaklıgından cok az ses cıkıyor diyorlar birde telin ustundeki hoparlörler zamanla bozuluyor diyorlar ve birde dokunmatik ekranı hassasiyetini zamanla kaybediyor diyorlar ve son bir şey :) kamerası kotu cekiyor diyorlar w910i alcaktam bu tel aklımı celdi w910i den bir şikayet duyamdım.

6 aydır kullanıyorum hiç bi sorunla karlaşmadım.

6 aydır kullanıyorum hiç bi sorunla karlaşmadım.

Bende almayı dusunuyorum yukarıdaki şikayetler nasıl yani kulaklık falan cok onemli benim için yıllardır sony ve aiwanın kaliteli walkmanlerini kullandım ses kalitesi olmazsa teli cope atarım

Resim kalitesi 3 megapiksel deil 1,5 anca digital ortamda güçlendirilmiş.Zaten lense bakın piksel yuvası çok ufakdır nokia hiç birzaman resimde iyi olmadı en iyi sony ve samsungdur üstünde ne yazıorsa o kalite çeker cyberg shock teknoljili alın derim.N serisi denemedim n serilerine lafım yok ama benim elimden çıkardım motorla bundan kaliteli reism çekiordu 2 mg piksel olmasına rahmen.

ARtıları o fiyata başka tel bulamassınız çook kulanışlı linux yazılım var galiba sony k 790i var bende birde nebilim linux gibi geldi.Microsoft işletim sistemli telefonların şarjı çabuk bitior :download1:

• 3 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra...

bende hemen ekleyeyim kamerası kotu degil neredeyse berbat...

N serisine yaklaşamaz bile ...

dokunmatik ekranın hassasiyetini kaybetmesi firmware sorunu idi türkçe karakterler yazınca agırlasıyordu makine düzelttiler. kulaklıktan ses az geliyor ama telin sucu degil kulaklığın sucu bir tane kaliteli kulaklık al canavar gibi dinle .

• 7 ay sonra...

hadi canım sizde yapmayın arkadaşlar bu telefon piyasaya i-phone katili olarak çıkmadımı o kadarda kötü bir telefon olamaz biraz acımasızca eleştirmiyormusunuz nokia nın bir çok telefonunu kullandım çoğu zaman 750lira ya aldığım telefonları 150-200 liradan takasa verip 0 telefonlara sermaye yaptım 5800 için ise 530 tl den 2 tane aldım hem eşime hem kendime ve benden sonra çevremde en az 15 kişi sayabilirim bu telefonu aldı en azından tutulur bir telefon olduğunu söyleyebilirim fotoraf olayı gayet iyi yalnız ışığa dikkat etmek gerekiyor kapalı havalarda net bir görüntü olmuyor üzerinde yazan 3,2 megapixel video çekiminde ise bir telefondan alabileceğiniz kadar ancak kalite bulabiliyorsunuz zira 15 kare saniyelik bir kamerası var 640x352 ye en düşük çekim hızı ise 2700 kbps mp4 formatında video çekiyor bence yeterli müzik olayına gelince bence gayet tatminkar ve hiçte öyle az bir sesi yok üzerinde gelen yazılım gereği ses düzeyi düşüktü ancak yeni versiyonlarda bu sorun yok yani güncel yazılımı atınca bu sorunda ortadan kalktı özellikle pc ile uyumu bir harika eski telefonum n 70 idi durmadan bluetooth bağlantısı gidip geliyordu böyle bir sorun yok 60-70mb civarı dosyaları bile ki videolarımı bu çözünürlük ile yüklüyorum bağlantı kopmadan pc den telefona atabiliyorum görüntü çok net ayrıca üzerindeki gps programı için 3 tane amerikan uydusuna bağlanmak yer tespiti için yeterli oluyor garmin programı en iyisi diyorlar onun için bile en az 6 uydu gerekiyor tek sıkıntısı diğer telefonlar gibi çok fazla program desteği yok ve de bu sertifika muhabbetleri biraz sıkıyor bol seçenekleri olan bir telefon diyebilirim içinde herşey var diğer bir sıkıntısı ise wi fi ile ilgili samsunglardan daha az bir alanda çekiyor sadece telefon olarak kullanır iseniz 5 gün en fazla şarjı gitti ancak elinize alıp navigasyon cihazı olarak kullanırsanız en fazla 2,5 saatte şarjı bitiriyor fakat araç içi navigasyon cihazları da ancak bu kadar gidiyor dediğim gibi oyun program aramayın ama medya müzik olayları bir harika tabii bu nacizane benim fikrim

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...