Jump to content

2. Hdd'i Görmüyor

Demirsporlu

Recommended Posts

Arkadaşlar benim 2 tane harddisk var. Biri 250, biri 20 gb. PC'ye geniş bi format attım bütün harddiskleri sıfırladım falan. Sonra windows'u yükledikten sonra 2. harddiski görmedi. 2 harddisk'i 3 bölüme ayırmıştım, 250'liği 2 bölüme, 20'liği tek. 250'li 2 tanesini de görüyor ama 20 GB'lıktan haber alamıyorum. Kasayı açtım kablolarını falan iyice sıkılaştırdım olmadı :S

Ne yapacağım?

Tmam teşekkür ederim.

Yok daha denemedim, birazdan denerim yemek yeyim, banyo edeyim de öyle xD

Hıh. Geldim, ama kardeş burada PC yok bizden başka heralde. Şimdi sen anlat, eğer öbür PC'de de görünmeseydi ne olacak görünseydi ne olacak? :D

Hıh. Geldim, ama kardeş burada PC yok bizden başka heralde. Şimdi sen anlat, eğer öbür PC'de de görünmeseydi ne olacak görünseydi ne olacak? :D

Diğer pc'de görseydi senin pc'de sorun var derdim belki 2 hdd'yi bilgisayarın kaldırmıyordur sadeece

250'liği kullan sende :)

20 lik diskinin rpm hızı düşüktür eğer onu sistemde kullanırsan pc de yavaşlama olur artı bilgin olsun.

neden 20 lik diskin rpm hızı düşüktür diyecek olursan malum günümzde 20 lik hdd yok 5000 rpm civarlarındadır sana tavsiyem sistemde yani windowsu büyük diske kurman.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...