Jump to content

Gigabyte Ga-945gm-s2 Ram Sorunu

mert1903

Recommended Posts

kardeşim benim anakart da aynı model i945GM benimkide 4gb ram destekliyor görünüyor sitesinde ama öyle değil. 1gb ram vardı üzerinde 2gb daha taktım bilgisayar açılmadı. bende 1gb taktım öyle açıldı. şimdi 2gb kullanıyorum. desteklemiyor galiba bosuna ugrasma sorun çıkarabilirsin...

Everestle baktım ramlari görüyo burda...

SORUN ANAKARTLARINIZDA VE BIOSLARINIZDA DEGIL WİNDOWS XP SP1 SP2 SP3 LER 3.64 VEYA 3.32 GB RAM VE UZERİLERİNİ GÖSTERMEZ...!!VE ÖZELLİKLE AWARD BİOSLARDA GÖRUNMEZ TEK YAPCAGINIZ SEY WİNDOWS VİSTA KULLANCAKSINIZ KISA BI BILGI EGER RAMLER TEK PARCA DEGILSE 4 GB RAMSE VİSTA KURARKEN 2 GB DUSURUN RAMLERİ VİSTA KURDUKDAN SONRA CIKARDINIZ 2 GB RAMI GERI TAKIN VE BIOS'A Overclock atın sorunuz çözulur...!!!

SORUN ANAKARTLARINIZDA VE BIOSLARINIZDA DEGIL WİNDOWS XP SP1 SP2 SP3 LER 3.64 VEYA 3.32 GB RAM VE UZERİLERİNİ GÖSTERMEZ...!!VE ÖZELLİKLE AWARD BİOSLARDA GÖRUNMEZ TEK YAPCAGINIZ SEY WİNDOWS VİSTA KULLANCAKSINIZ KISA BI BILGI EGER RAMLER TEK PARCA DEGILSE 4 GB RAMSE VİSTA KURARKEN 2 GB DUSURUN RAMLERİ VİSTA KURDUKDAN SONRA CIKARDINIZ 2 GB RAMI GERI TAKIN VE BIOS'A Overclock atın sorunuz çözulur...!!!

Katılıyorum...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...