Jump to content

Soru Orjinal Microsoft Yazılımları

dwyane2216

Recommended Posts

elimizde orjinal vista var bunu 2 ayrı bilgisayara kurduk 2 sindede oem numaraları aynı microsoft nasıl oluyorda bunlardan diğerine korsan demiyor bunu tam olarak kim açıklayabilir

tek bilgisayar için olan lisans hakınıda kaybedermiyim. Lisans kara listeye alınırsam... bu muhtemelen güncellemeler başladığı zaman lisans karalisteye girerim peki 2.bilgisayarın güncellemelerini kapatırsam ne olur o zaman ilk pc kara listeye gene alınmır mı yada microsoft bilgi sorgulamasınımı kapatmalıyım regeditten

microsoft her DLL DOSYASINI GOREBİLİR KENDINE AIT OLAN GUNCELLEMEYI KOKTEN KAPATSAN BILE SONUC OLARAK OJINAL CD GORECEKTIR BU YONDE YAPILIYOR BU GECE ILK ISIN YA O PCNIN INTERNETLE BAGINI KES YADA FORMATLA

AYNI OLAY BENIM BASIMDANDA GECTI AYRICA

banada görebilir gibi geliyor diğeri şu anda kapalı ona bir format attayım

arkadaşım vistada güncellemerde- Windows Kötü Amaçlı Yazılımları Temizleme güncellemesini yabmassan büyük ihtimalle birşey olmaz

valla riske atmamak gerek orjinal sistemdende olmuyayım

kara listeye alındıyın da kendi pc de dene olmasa miçrosoftu ara etkinleştire biliyorsun ben de aynısını yaptım zaman sonra gün saydı ve 2 pc de oyle oldu 2 çiye xp kurdum orjiel vistanın geldiyi pc kur önem li ona kurman gerek biliyordursun oem lisan dandik pc de anakart veya işlemçideyiştirme b.g parçalarda o lisans geçersis oluyor hangi pc ile geldi ise o paralarla kulana biliyorsun benim anakart yandı lisans uçtu microsoft un çevabı eski anakartınızı takın deiiiii servisyapadı ben onu nasıl takıçam her neyse win 7 crakli kulanıyorum artık

ben bu crack işini anlamadım esasında cracker işiyle çok uğraştım(normal programlar) ama microsoftun programlarını sistemlerini tam olarak cracklenebileçiğini hiç zannetmiyorum adamlar felaket.....

Windows Kötü Amaçlı Yazılımları Temizleme güncellemesİ AMACI

GUNCELLEMEYİ ENGELLEYEN BIR TOJAN YAZILIM VARSA

VEYA LISANS BIR YARDIMIYLA YAPILMISSA

GUNCELLEME ILE KAPATILMIS PORTLRI ACMAYA YONELIK GIZLI BIR YAZILM VARSA BUNLARI TESPIT EDİP TEMIZLEMEK VE MICROSFTA BILDIRMEKTIR GOREVI

ADINDAN ANLASILDIGI GIBI BASUT BIR TABANLIBIR VIRUS VE TRAJSAN TARAMA YAZILIMI DIR

KI SIZIN PCNIZDEKI YAZILIM OZRJINAL

EXTRA BISEY YOK GORMEMESI IMKANSIZZ KONU BUNDAN IBARET

BAHSİ GECEN YAZILM HER GUNCELLEME ALTINDA GELEBILEN BISEY

MESELA EXPLORER 8 MEDİA PLAYER 11 SIZ GORMEDEN BILE IHTIYACINIZ OLAN BISEYLE BERABER PCNIZE KURULUR

BİR FORMAT YARIM SAAT

BIR ORJINAL VISTA 100 DOALR UZERİNDE RİSKE GEREK YOK

CRACKLAMAK BASİT DOGRU PATCH İLE BIR TIKLAMADA FORMTTAN HEMEN SONRA BIREBIR ORJINAL KOLAY Bİ İSLEM SUANA INAN SU FORUMDAKİ COGU BİLGİLİYIM DİEN SENDEN COK BILGILI DEGIL INCELERSEN YORUMLARI

EGERKI ILGILENIYORSAN SAN KISA ZAMAN SONRA BIR LINK ATARIM CALISIRLILIGI KOLAY VE 100DE 100 OLAN SUAN YER BIYERDEYIM HE AN NET GIDEBILIR

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...