Jump to content

Mini Kontrol

exa_41

Recommended Posts

slm arklar mini kontrol hakında bi bilgisi olan varmı.. cafe mini kontrol kulanıyorum ama daha cok iş görcek ve gösterişli bişey arıyorum alttaki link gibi mesela veyada mini kontrol görevini görcek bi prog..

masaüstünde sağ veya sol köşedekısayollarla calışan bi program ... şimdiden çok çok tşk..

http://www.indirist.com/wp-content/uploads/2009/10/R_MiniKontrol_B.jpg

bu mini kontrolu crack yapcak khımse vharmı veya buna benzer cracklı bı program x?

Kendilerinin kullandığı dile öküz türkçesi deniliyor paşam. Netloga üye olanlar öğreniyor bu dili :(

Ve bu mini kontrol denen şey cafelerde falan var heralde. Çok hoş bi program.

yarı Türkçe yarı başka bir dilde yazıılan ve bakınca hiyoreglif ya da çivi yazsısı gibi duran bu mesajdan "HİCH BİR SHEY" anlamadım. lütfen daha derli toplu ve anlaşılır yazar mısınız? biz de yardımcı olalım

slm arklar mini kontrol hakında bi bilgisi olan varmı.. cafe mini kontrol kulanıyorum ama daha cok iş görcek ve gösterişli bişey arıyorum alttaki link gibi mesela veyada mini kontrol görevini görcek bi prog..

masaüstünde sağ veya sol köşedekısayollarla calışan bi program ... şimdiden çok çok tşk..

Please register to see this content.

bu mini kontrolu crack yapcak khımse vharmı veya buna benzer cracklı bı program x?

Kendilerinin kullandığı dile öküz türkçesi deniliyor paşam. Netloga üye olanlar öğreniyor bu dili :)

Ve bu mini kontrol denen şey cafelerde falan var heralde. Çok hoş bi program.

Kardeş DüzGün Konuş.....! Görüntügüm gibi oldum yapmacık olmadım oke..!

O Kadar cahilsende saygı DuyMayı Ören Cünkü ben senin boş konuşmana ve cahilligine saygı duyuyorum

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...