Jump to content

Forum Kurmak

Recommended Posts

Öncelikle hangi forum altpayıpısını kullanacaksınız buna karar vermeniz gerekir. Bir host bir domain almaniz ve karar verdiğiniz forumu buraya yüklemelisiniz. Bence oncelikle host ve domainden başlayayın.

domain belli alıcam ama hotun buyukluğu ne kadar olmalı fazla veya az almayalım

birde tnctrnin forumu ne ve tr mi vbulletin ingilizcede

Forumun En Altında Kocaman Yazıyordu ^_^

Invision Power Board v2.1.6 © 2006 IPS, Inc.

Bana Görede En İyisi "Invision Power Board" Kullanımı Kolay. (Bütün Gece Beleş Host'lara Kurmayı Denedim) :blink:

Arkadsaşlar yeni konu açmam gerekiyordu yoksa mesajımı görmüyordu

Şimdi duyduğum kadarıyla host domain alıp ftp'den forum dosyalarını buraya upload edecez ama diyelimki ben vip uygulamasına geçtim o zaaman ne yapabilirim

Bu Invision forum türkçe mi tnctrden arkadaşlar bunu nasıl TR yaptılar yardımcı olursanız çok memnun olurum

Arkadsaşlar yeni konu açmam gerekiyordu yoksa mesajımı görmüyordu

Şimdi duyduğum kadarıyla host domain alıp ftp'den forum dosyalarını buraya upload edecez ama diyelimki ben vip uygulamasına geçtim o zaaman ne yapabilirim

Bu Invision forum türkçe mi tnctrden arkadaşlar bunu nasıl TR yaptılar yardımcı olursanız çok memnun olurum

ben sana phpbb forum sistemini tavsiye ederim phpbb diye google'ın türkçe sayfalarında araştırırsan istemediğin kadar kaynak bulursun, keşke vaktim olsa da yardımcı olsam, kurmak bi şey değil eklentileri eklemek zor :blink: 5 dakkada kuralım ama yok vip yok bilmem ne deyince sonu yok bu işin biz burayı istediğimiz hale getirmek için ne kadar uğraştık kaldı ki hala uğraşıyoruz ama phpbb'nin daha kolay olduğunu hatırlıyorum... ya da nuke kur php nuke...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...