Jump to content

G Data Totalprotection 2014 24.0.1.5

emre1393
 Share

Recommended Posts

kardes mediafire upload etsen iyi olur rapidden genelde büyük dosyalar cekiyoruz emegin için sagol kardes bide bu ICla labs da g-data sıramaya grememiş

Please register to see this content.
[]=4216&tid_3[]=4247&x=34&y=18&=Apply

avira 1.sırada

avast ise 3.sırada

avg 4.sırada

bitdefender 5.sırada

7.sırada Ca Personel

eset 9.sırada

F-SECURE 10 sırada

M-cafe 12. sırada

kaspersky 13 .sırada

MİCROSOFT UN gÜVENLİK YAZILIMLARI 14. SIRADA

nORMAN 15 .SIRADA

nORHTHON 16. SIRADA

pANDA 17 .SIRADA

AMA g-DATA SIRALAMADA BİLE dEGİL

nEDEN aCABA bİLMİYORUM gÜZEL bİRŞEYE bENZİYOR aMA hİÇ KULLANMADIM

kardes mediafire upload etsen iyi olur rapidden genelde büyük dosyalar cekiyoruz emegin için sagol kardes bide bu ICla labs da g-data sıramaya grememiş

avira 1.sırada

avast ise 3.sırada

avg 4.sırada

bitdefender 5.sırada

7.sırada Ca Personel

eset 9.sırada

F-SECURE 10 sırada

M-cafe 12. sırada

kaspersky 13 .sırada

nORMAN 15 .SIRADA

nORHTHON 16. SIRADA

pANDA 17 .SIRADA

Arkadaşım ben şu an kullanıyorum ve çok memnunum pcde ne donma ne kasma nede başka bişey var ama gerçekten güvenlik konusunda korunduğunu hissediyorsun nod32 v.b antivirüsler bana göre G-datanın yanından bile geçemezler yine de sen bilirsin şeçim senin :|

Edit: Mediafire şu an upload ediyorum bi 50 dakka sonra siteye eklenmiş olacak inş. :)

Edited by Bırak Gitsin...

Arkadaşım full yüklediniz dimi bende kayıt numarı diye birşey istemedi yüklendikten sonra sana hesap açmanı istiyor başka öle kayıt numarası ile ilgili bişey çıkmadı karşıma...

arkadaşım full yükledim yükleme tamamlandı güncelleme sırasında sunucuya kayıt ol diorum ama kayıt kodu diye birşey itiyor

Yoksa sadece 1 kişidemi çalışıyo 1 yıllık lisans ?

Arkadaşım öle bişey olsa chip dergisi ilk alan kişi 1 yıllık lisansı kapar ******ürür bize kalmaz o zaman ne anlamı kalır türkiyede binlerce chip dergisindeki bu antivirüsü kuran vardır buna bende dahilim bende chip dergisindeki cd den çıkartıp buraya upload ettim ama arkadaşının o sorununa bi türlü anlam veremedim :)

arkadaşım sen kurulumdan sonra güncelleme yaparken sunucuya kayıt ol deyiptemi kayıt yaptın yoksa başka bir yolumu var ben anlamadım

Arkadaşım ben şu an başka pcde denedim tıkır tıkır güncelliyor şu an sen yükledikten sonra pcyi yeniden başlat diyor sana başlattıktan sonra g-data ya girdiğinde önüne otomatik olarak hesap açma çıkıyor sende orda hızlı kayıtı tıklayıp ad soyad birde e-mail adresini gireceksin bu kadar bundan sonrada 1 yıllık lisanslı olacak antivirüs aynısını şu an ben başka pcye yaptım güncellemede hiçbir sorun yok şu an...

Edit : Arkadaşım güncellemeyi yapmadan önce hesap açman gerekiyor sonra güncellemeyi yapıcaksın...

Edited by Bırak Gitsin...

eline saglik kanka yeni sayilan bi virus programi arkadaslar , en onemli ozelligi 2 arama motoru bulunmasi bilgilerime gore daha once antivirus motoru olarak kaspersky ninkini kullanmislar ama su an bitdefender olmasi lazim ve antimalware,virus,spyware lerin hakkindan cok ii gelio tavsiye ederim

G-Data'yı çok geç keşfettim. Hakikatten mükemmel bir antivirüs. Bilgisayarımda zaten Türkçesi kuruluydu trial reset ile ayda bir deneme sürümü olarak kullanıyordum. Bilgisayarımdan verdiğini görünce heveslenip her zamanki gibi trial olmak olarak kurmak yerine dediğin gibi tam sürüm olarak kurdum ama kayıt kodu istiyor :) Bir sürü zamanıma ve 5 kere reboot'a neden oldu bu iş :)

avira 1.sırada

avast ise 3.sırada

avg 4.sırada

bitdefender 5.sırada

7.sırada Ca Personel

eset 9.sırada

F-SECURE 10 sırada

M-cafe 12. sırada

kaspersky 13 .sırada

nORMAN 15 .SIRADA

nORHTHON 16. SIRADA

pANDA 17 .SIRADA

bn g-data yı denedim güsel ama acayip çok yer kaplıyor o zman avira kullanın bnce 1.sırada oysa

G-Data'yı çok geç keşfettim. Hakikatten mükemmel bir antivirüs. Bilgisayarımda zaten Türkçesi kuruluydu trial reset ile ayda bir deneme sürümü olarak kullanıyordum. Bilgisayarımdan verdiğini görünce heveslenip her zamanki gibi trial olmak olarak kurmak yerine dediğin gibi tam sürüm olarak kurdum ama kayıt kodu istiyor :) Bir sürü zamanıma ve 5 kere reboot'a neden oldu bu iş :)

Ya arkadaşlar ben birkaç pcde daha denedim yükledikten sonra karşınıza otomatik olarak hesap açma geliyor onu dolduruyorsunuz sonra güncelleme yapabilirsiniz hatta bundan 2 gün önce arkadaşımada yükledim aynı şeyleri yaptım hiçbir sorun çıkmadı ne kayıt kodu nede başka bişey sölediklerimi sırasıyla yaparsanız sorun çıkmayacaktır...İyi günler...

mediafire linkindeki arşiv crc hatası verdi rar bozuk

arkadaşım yeniden indirirsen sorun büyük ihtimalle ortadan kalkacaktır başka linklerdende indirebilirsin...Kolay Gelsin...

Bırak Gitsin... yanlız bişi gözüme takıldı, benim şuan 30 günlük kullanmakta oldugum GDATA total care de lisans gözükürken, senin örnek gösterdigin resimlerde böyle bişi gözükmüyo, görüntüler sana ait degilmi, yoksa başka bi durum söz konusumu tam anlamış degilim, yanlış anlama.

dlhp94.jpg

Ya arkadaşlar ben birkaç pcde daha denedim yükledikten sonra karşınıza otomatik olarak hesap açma geliyor onu dolduruyorsunuz sonra güncelleme yapabilirsiniz hatta bundan 2 gün önce arkadaşımada yükledim aynı şeyleri yaptım hiçbir sorun çıkmadı ne kayıt kodu nede başka bişey sölediklerimi sırasıyla yaparsanız sorun çıkmayacaktır...İyi günler...

arkadaşım yeniden indirirsen sorun büyük ihtimalle ortadan kalkacaktır başka linklerdende indirebilirsin...Kolay Gelsin...

Arkadaşım amacım karalamak değil çabanı takdir ediyor ve teşekkür ediyorum. Fakat mediafire linkinde hakikatten sorun var ben de ilk ona yöneldim ve crc hatası aldım. Daha sonra alternatiften indirdim. Deneyerek yapacağız inşallah

Bırak Gitsin... yanlız bişi gözüme takıldı, benim şuan 30 günlük kullanmakta oldugum GDATA total care de lisans gözükürken, senin örnek gösterdigin resimlerde böyle bişi gözükmüyo, görüntüler sana ait degilmi, yoksa başka bi durum söz konusumu tam anlamış degilim, yanlış anlama.

dlhp94.jpg

Görüntüler tamamen benim laptoptan alınmıştır arkadaşım..

Arkadaşım amacım karalamak değil çabanı takdir ediyor ve teşekkür ediyorum. Fakat mediafire linkinde hakikatten sorun var ben de ilk ona yöneldim ve crc hatası aldım. Daha sonra alternatiften indirdim. Deneyerek yapacağız inşallah

Arkadaşım niyetinin karalamak olmadığını bende biliyorum :) bu arada mediafire linkinide tekrar en kısa sürede yenilicem inş...Benim kızdığım nokta şu arkadaşım acaba benmi bi yerlerde yanlış yaptım onu anlamaya çalışıyorum :)

Arkadaşım niyetinin karalamak olmadığını bende biliyorum :) bu arada mediafire linkinide tekrar en kısa sürede yenilicem inş...Benim kızdığım nokta şu arkadaşım acaba benmi bi yerlerde yanlış yaptım onu anlamaya çalışıyorum :)

Umarım yanlış yapmamışsındır yapmışsan da canın sağolsun iyi niyetin yeter ne yapalım. Sadece kurulumu ve kaldırılması bu kadar uzun süren bir yazılımı 2-3 kez yükleyip kaldırmak bilgisayarı defalarca baştan başlatmak insanı sinir ediyor.

arkadaşa yüklenmeyin.muhtemelen o cdleri chip drgisi bir kişi kuracak şekilde gönderdi ve arkadaş kayıt olunca kendine aldmış oldu.bizi düşünmen yeter emeğine sağlık

Arkadaşa yüklendiğim yok; kötü niyetimin olmadığını da belirttim zaten sadece nerede yanlış yaptığımı çözmeye çalışıyordum.

Bir kez daha denedim ve nasıl olduysa kaydı gerçekleştirdi, güncellemeleri yaptı, tıkır tıkır çalışıyor. Arkadaşın ekran görüntüsündeki gibi aynı şekilde lisans bitiş tarihi yazmıyor ama kusursuz çalışıyor. Çok teşekkür ederim arkadaşım.